EVLÂT ISTEME DUASI

A almasy arkadaşımız için 4774 okuyacağız.

1- annesinineseri annesinineseri - Eser - 796 - okudu
2- nursevdi nursevdi - Nurseven - 796 - okudu
3- C cansu_tr - 796
4- nyks_42 nyks_42 - 795
5- Edanur86 Edanur86 - Sevim - 796 - okudu
6- V Vavin - 795
7- A almasy -Selma - mazeretli
8- R rengerenkcicekler - Meliha - mazaretli

Arkadaşlar okunacak sayıyı isimlerimizin yanına yazdım. Önceden ben okuyordum fazlayı. Şimdi mazeretli olunca dört arkadaşımıza birer tane pay ettim. Umarım bir sakıncası yoktur.
Yine de itirazı olan varsa lütfen söylesin. Yine 5 gün diyelim. Ama yetişmezse de uzatırız.
Allah kolaylık versin.
A almasy bi daha ki sıra bende şimdiden sadakami versem olur mu yani niyet falan zamanı önemli mi?

A almasy bi daha ki sıra bende şimdiden sadakami versem olur mu yani niyet falan zamanı önemli mi?
Günaydın. Bence verebilirsiniz. Bunun bir zamanı veya başka bir ritüeli var mı bilmiyorum.
Ben de veriyorum bana sıra gelmeden. Niyetimi ona göre yapıyorum. Siz de öyle yapabilirsiniz bence.

3- C cansu_tr - 796 - okudu
4- nyks_42 nyks_42 - mazeretli
6- V Vavin - 795 - okudu
7- A almasy -Selma - 398
8- R rengerenkcicekler - Meliha - 397

Arkadaşlar okunacak sayıyı isimlerimizin yanına yazdım. Önceden ben okuyordum fazlayı. Şimdi mazeretli olunca dört arkadaşımıza birer tane pay ettim. Umarım bir sakıncası yoktur.
Yine de itirazı olan varsa lütfen söylesin. Yine 5 gün diyelim. Ama yetişmezse de uzatırız.
Allah kolaylık versin.

R rengerenkcicekler Sizinle bu şekilde paylaşalım mı nyks_42 nyks_42 arkadaşımızın okuayacağı kısmı?
Ben de mazeretliydim bitti.

3- C cansu_tr - 796 - okudu
4- nyks_42 nyks_42 - mazeretli
6- V Vavin - 795 - okudu
7- A almasy -Selma - 398
8- R rengerenkcicekler - Meliha - 397

Allah kolaylık versin.

R rengerenkcicekler Sizinle bu şekilde paylaşalım mı nyks_42 nyks_42 arkadaşımızın okuayacağı kısmı?
Ben de mazeretliydim bitti.
olur ben okurum

X