EVLÂT ISTEME DUASI

Kızlar guncel listeyi vakit bulan belirlesin sorun olmasin

Hemdelihemasık icin hanife arkadasimiz icin okuyoruz insallah

C cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika
@RuveydaCihad
H Harwey
ikraberraol
Umutvar123 (Mazeretli)
@Tazegelin33
muhakemat
bezginblog
annesinineseri
K Kkles
Gullbahcemm mazeretli
@Mirac46 mazeretli
bezginblog
@Hayalimdi gercek oldu

kızlar 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen

Rakika hanife

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN 1850

Hakka girmek istemiyorum ama nolursunuz sizden birsey isteyecegim.vaktinizi aldim ama Rabbimin kulu cok zorda ve bende caresizce ona dua edenleri bi araya toplamak istiyorum yalvaririm

Kizlar Allah rizasi icin sizden bi dua isteyecegim şimdi nolursunuz bi arkadasimiz var adi ezgi onun ve esi icin nolursunuz acil dua eder misiniz adet olanda okusun olmayanda ve nolur bu mesajimi dagitabildiginiz kadar dagitirsaniz inanin cok sevinirim cennet sizinle olsun inşallah.

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika
ikraberraol
Umutvar123 (Mazeretli)
bezginblog (Mazeretli)
annesinineseri
K Kkles
Gullbahcemm
@Mirac46 (mazeretli)
@Hayalimdi gercek oldu (Mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09

Kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@HemDeliHemAsik Hanife

KALAN 1850

Kizlar ezgi arkadasimizin rahminde ur varmiş eger ur tedavi edilmezse sonucu demiyorum ve eşi icinde oyle sorun var onlara şifa dilerseniz inanin Rabbimde sevinir şifanin sonucu hamile kalinsin deyin nasil dua geciriyorsaniz eger Allah aşkına cok agliyo kardeşimiz bende burdan ona üzüluyorum nolursunuz dua edin. Rabbim sonucunu hayirli etsin Rabbimde size evlat hasretinizi gidersin insallah. Nolur sizde duaya icabet edin ve dagitabildiginiz kadar dagitin ki be

Kizlar hanife arkadaşimiz icin guncel liste

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika
ikraberraol
Umutvar123 (Mazeretli)
bezginblog (Mazeretli)
annesinineseri
K Kkles
Gullbahcemm
@Mirac46 (mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09

Kızlar liste bu şekilde olsun adet olarak 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen….

Duamız Ayet olduğu için abdestli okunması zorunlu bir dua ayrıca dua edilen kişi dua başlarken ve bitince niyet edip sadaka vermesi gerekiyor. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul etsin. Okunan kişi

@HemDeliHemAsik Hanife

Kalan 500

Kizlar hanife arkadaşimiz icin guncel liste

@cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika
ikraberraol
Umutvar123 (Mazeretli)
bezginblog (Mazeretli)
annesinineseri mazeretli
K Kkles
Gullbahcemm
@Mirac46 (mazeretli)
C cansu_tr
@glmserser
K Khvekokusu20
Monalisa09

@HemDeliHemAsik Hanife

Kalan 500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…