EVLÂT ISTEME DUASI

C cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika Rakika
@RuveydaCihad
H Harwey
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123 (Mazeretli)
@Tazegelin33
muhakemat muhakemat
bezginblog bezginblog
annesinineseri annesinineseri
K Kkles
Gullbahcemm Gullbahcemm mazeretli
@Mirac46
bezginblog bezginblog
@Hayalimdi gercek oldu
@zeynoc17

kızlar 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen

Sıradaki arkadaşımız ikraberraol ikraberraol
Özlem

Salih evlatlarin tez zamanda olsun insallah

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN 4774
Hadi bismillah 274 aldım kalan 4500

Kizlar ben listeyi kopyaladim okuyanlar duser sayiyi bir de diger sayfaya gecince isterseniz listeyi yenileyin sizi seviyorum ben artik çikiyorum yemek yapmam gerek. Allaha emanet olun

C cibilicibilisaksak06
@Ssy8491
@hediye-i rahmet
Rakika Rakika
@RuveydaCihad
H Harwey
ikraberraol ikraberraol
Umutvar123 Umutvar123 (Mazeretli)
@Tazegelin33
muhakemat muhakemat
bezginblog bezginblog
annesinineseri annesinineseri
K Kkles
Gullbahcemm Gullbahcemm mazeretli
@Mirac46
bezginblog bezginblog
@Hayalimdi gercek oldu
@zeynoc17

kızlar 4774 toplam herkes okuduğu kadarını sayıdan düşsün lütfen

Sıradaki arkadaşımız ikraberraol ikraberraol
Özlem

Salih evlatlarin tez zamanda olsun insallah

"RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRU"L VARİSİN"

KALAN 3500
Ben listeden çıkarırdım mi

Ben cikarilmisim listeden üstelik elimden geldiğince okumama rağmen neyse canınız sağ olsun sıradaki arkadaşa 212 okumuştum sayıdan düşersiniz daha önce de ismim yazıldı silindi

Secilcim ismin listeden silinmemistir muhakkak bişey olmustur gamzenin listesini aynen kopyalayip yapıştiriyoruz benden kaynaklanan bi sorun olabilir ama ben önceki listeme baktigimda adin var istersen bekle ben o listeyi kopyalayip yapıştirayim.
Ben sadece gamzeye yardimci olayim diye listeyi kopyalayip yapiştiriyorum suan mazeretliyim o yüzden yardimci olayim istedim yoksa hevesli oldugum icin degil canim.sen hakkini helal et ben onceki listeyi kopyalayip yapışþirayim gamze gelince tekrar kontrol eder.

Secilcim ismin listeden silinmemistir muhakkak bişey olmustur gamzenin listesini aynen kopyalayip yapıştiriyoruz benden kaynaklanan bi sorun olabilir ama ben önceki listeme baktigimda adin var istersen bekle ben o listeyi kopyalayip yapıştirayim.
Ben sadece gamzeye yardimci olayim diye listeyi kopyalayip yapiştiriyorum suan mazeretliyim o yüzden yardimci olayim istedim yoksa hevesli oldugum icin degil canim.sen hakkini helal et ben onceki listeyi kopyalayip yapışþirayim gamze gelince tekrar kontrol eder.
Yok canım ben sana sen çıkardın demek istemedim daha önce de ismim silinmiş sonra eklenmişti olsun yanlış anlamayın ama kendimi kötü hissettim ben çıkmak istiyorum şimdiye dek okuduklarım helali hoş olsun sana da hakkım geçtiyse helal olsun canım sorun değil beni cikariver saba zahmet

Yok canım ben sana sen çıkardın demek istemedim daha önce de ismim silinmiş sonra eklenmişti olsun yanlış anlamayın ama kendimi kötü hissettim ben çıkmak istiyorum şimdiye dek okuduklarım helali hoş olsun sana da hakkım geçtiyse helal olsun canım sorun değil beni cikariver saba zahmet
Ben kendimi kötu hissederim ama nolursun benden kaynaklanan mevzu olabilir ben sadece saat 11 de gamzenin koydugu listeyi aynen kopyaladim. Bakma Gamzedende kaynaklanan bi sorunda degildir bazen silme yapilirken alinti cumlelerini o an silinmiş olabilir. Kusura bakma benim hatali olan belki benim yüzumden çikarsan ben kendimi affetmem canim.

Ben kendimi kötu hissederim ama nolursun benden kaynaklanan mevzu olabilir ben sadece saat 11 de gamzenin koydugu listeyi aynen kopyaladim. Bakma Gamzedende kaynaklanan bi sorunda degildir bazen silme yapilirken alinti cumlelerini o an silinmiş olabilir. Kusura bakma benim hatali olan belki benim yüzumden çikarsan ben kendimi affetmem canim.
Senin yüzünden değil canım emin ol aslında konu sahibi yüzünden de değil yanlışlık olabilir insanız sonuçta ama iki kez olunca kendimi cidden kötü hissettim belki de çıkmam gerektiğini gösteriyor bu durum gerçekten kendini kötü hissetme benim kendimi iyi hissetmem için ismimi siliver naz falan değil bu yaptığım benimde huyum bu işte :)

Senin yüzünden değil canım emin ol aslında konu sahibi yüzünden de değil yanlışlık olabilir insanız sonuçta ama iki kez olunca kendimi cidden kötü hissettim belki de çıkmam gerektiğini gösteriyor bu durum gerçekten kendini kötü hissetme benim kendimi iyi hissetmem için ismimi siliver naz falan değil bu yaptığım benimde huyum bu işte :)
Yemin ederim Rabbim sahit o kadar üzuldum ki anlatamam sana
Yemin ederim benim amacim mazeretliyim yardimci olayim die çabam olsun duami edemiyom bari bu şekilde hak gecmesin die yardimci olmaya calistim kotu yada art bi niyetim yok.vallaha bak sen kal yine canim nolursun ben zaten yarin nasipse temizlenirsem listeye bakamam zaten lutfen

Yemin ederim Rabbim sahit o kadar üzuldum ki anlatamam sana
Yemin ederim benim amacim mazeretliyim yardimci olayim die çabam olsun duami edemiyom bari bu şekilde hak gecmesin die yardimci olmaya calistim kotu yada art bi niyetim yok.vallaha bak sen kal yine canim nolursun ben zaten yarin nasipse temizlenirsem listeye bakamam zaten lutfen
Canım yanlış anladın beni amacım seni suçlamak değildi gerçekten içim rahat etmedi bak şimdi Tamam ben devam edeyim o zaman konu sahibi gelince bakar o zaman listelere üzdüm seni kusura bakma canim

Yemin ederim üzüldüm bi an kendime kahredecektim. Lutfen kal dedigim gibi Allah sahit ne gamzeden ne de baskasindan kaynaklanan bi sorun degildir belki ben kopyalayip yapıstirirken yanlışlik etmisimdir.
Gercektende gamzenin işleri var yogunmuş bir de neti yok denildigi icin yardimci olmaya calistim. Ama bi yandan da inan üzüldüm yinede hakkini helal et. Zaten benim işlerim var hem cok az tefriciyem kaldı onlara devam edecegim.
Yinede kusuruma bakma nolurdun

Yemin ederim üzüldüm bi an kendime kahredecektim. Lutfen kal dedigim gibi Allah sahit ne gamzeden ne de baskasindan kaynaklanan bi sorun degildir belki ben kopyalayip yapıstirirken yanlışlik etmisimdir.
Gercektende gamzenin işleri var yogunmuş bir de neti yok denildigi icin yardimci olmaya calistim. Ama bi yandan da inan üzüldüm yinede hakkini helal et. Zaten benim işlerim var hem cok az tefriciyem kaldı onlara devam edecegim.
Yinede kusuruma bakma nolurdun
Helal olsun canım estağfurullah bi yanlışlık olmuş sorun yok benim için sen rahat ol lütfen Allah kabul etsin dualarını da insallah

Kusuruma bakma yinede. Ben inan birini üzersem elimde olmadan ödum kopuyo üzulup agliyorum o yüzden bağışla ben bi kendime geleyim biri gelirse agladigimi görunce yine kizarlar bana hayirli aksamlar Allaha emanet ol

X