EVLÂT ISTEME DUASI

Kuzum benm siram geldi farkindamisin bir kisinin disinda kimse alip okumadi. Ama sirasi yaklasan aliyo okuyor sonra bayaa bayaa sonra aliniyor kimse zamanında okumuyor carsamba aksami yazmissin bosunami yazildi o yazi. Bende kimseye okumak istemiyorum artik. Bana bildirim gelmiyor ama ben gun icerisinde defalarca girip bakyrm.bu haksizlik degilde ne oluyor
Canim liste sonundaki arkadaslara haksizlik olur onlar sana okuyorlar çünkü liste bitince ciksan olur mu?

Canim sen bilirsin ama ben kasitli bisey oldugunu dusunmuyorum herkes her zaman bakamiyor giremiyor ya da musit olup okuyamayabilir kaldi ki henuz verilen sure bitmedi yarin aksama kadar herkes okuyacaktir diye umuyorum kimse okumadi da degil yani 2 kisi kaldi Cansu okuyamadan mazeretlendi maalesef onu paylasicaz

Son düzenleme:
Ara ara burda boyle konu oluyo nedense. Bnce sana ozel bisi yapmiodur kimse. Ben hep okumaya calisiorum bazen gec haber verdigim olabilio annem icin bi gun durup bigun hastanedeyim misal.. Herkesin kendine gore oluodur mutlaka yoksa kasden bisi oldugunu dusunmuorum

Ben ozellkle şu şu isimler demedim ama genelde boyle oluyor. Cok isi olan okuyamiycak olan bilgi verebilir buda bi mazeret sonucta. Okuyamayanin yerine okuyalm diye gecen ben ddm. Bunun gibi yapilabilir mesela

[/QUOTE][/QUOTE][/QUOTE]
Ben okurum listede değilim ama olur mu? Listede değilim ama okumak için müsaitim. Bi sakıncası yoksa ne okunacak kaç tane söyleyin ben okuyayım. Dil-i bitab S Sabirsiz-bklyn senin için de uygunsa arkadaşım.

[/QUOTE][/QUOTE]
Ben okurum listede değilim ama olur mu? Listede değilim ama okumak için müsaitim. Bi sakıncası yoksa ne okunacak kaç tane söyleyin ben okuyayım. Dil-i bitab S Sabirsiz-bklyn senin için de uygunsa arkadaşım.[/QUOTE]
200 tane Rabbi lee tezernii ferdev ve ente hayrul varisin okuncak canim Allah razi olsun A almasy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…