EVLÂT ISTEME DUASI

annesinineseri annesinineseri için 530 tane okuyoruz. Süre yarin aksama kadar arkadaslar biraz hizlanalim herkesten bilgi bekliyorum yarin aksama kadar
1- annesinineseri annesinineseri [/USER] annesinineseri annesinineseri [/user]
annesinineseri annesinineseri [/B][/COLOR]
5- K Khvekokusu20
7- nyks_42 nyks_42
8- S Sabr-Sukur-Dua
9- Edanur86 Edanur86
10- V Vavin [/USER]
[/USER][/USER]

Canım okudum Rabbim kabul etsin.

Arkadaşlar yarın yumurta toplama işlemim olacak,durum pek parlak değil eşimdede bendede
allah rızası için benide dualarınızdan eksik etmeyin bu benim son şansım 7.Tüp bebek denemem.

Dil-i bitab Dil-i bitab canım yarınki işlemden dolayı
2-3gün dualara katılamıya bilirim ama olurda kanamam olmazsa tekrardan yazarım inşallah.

Arkadaşlar yarın yumurta toplama işlemim olacak,durum pek parlak değil eşimdede bendede
allah rızası için benide dualarınızdan eksik etmeyin bu benim son şansım 7.Tüp bebek denemem.

2-3gün dualara katılamıya bilirim ama olurda kanamam olmazsa tekrardan yazarım inşallah.
Rabbim cabalarimizi dualarimizi tez vakitte kabul eyler insallah canim.rabbim insallah guzel haberler almayi nasip etsin insallah

İnşalah bu sefer son olur

X