Evlat Edinme Evlat Edinenler Lütfen Duygularınızı Bizimle Paylaşın

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
günaydın bu grup çok sessiz oldu artık, eskiden her gün bakardım yeni güzel haberler var mı diye şimdi baya enerjisi düştü.
Aslında sırasını öğrenen yazsa bizlerde kendi siralarimiz hakkında fikir yürütebilir.... Herkes süreciyle ilgili birşeyler yazsa hepimiz yeni fikirler edinmiş oluruz hemde konuşmak hepimize iyi gelir.. özellikle kavusanlari okumak bizleri umut olur ❤️

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi haftalar. Şahane haberler alacağınız bir hafta olsun ❤️ Bu hafta bir kavuşma okuruz inşallah içimden öyle geldi :)
''Hadi inşallah olacak olacak bir mucize olacak ,hadi inşallah olacak olacak o benim olacak bak gör'' diye şarkı söyleyesim geldi :) Rabbim yüzümüzü güldürsün

Kadinlar klubunun butun kanatli melekleri bu baslikta toplanmis.yeni bir anne olarak(biyolojik anneyim ama sizden daha fazla anne degilim) hepinize yurekten sariliyorum.sizde biran once size ihtiyaci olan minik meleginize kavusun..tek konumjz gaz problemleri, alerjiler falan olsun onlari konusalim❤️ duacinizim.

40 ay aman allahım baya sabırlısınız kutlarım sizi gönülden. bir an önce kavuşmanızı dilerim
Ah o sabrı bir de bana sor arkadaşım mecburen ne zaman gelirse yavrumuz artik vardir vakti saati yeter ki Rabbim sağlık ve uzun ömürler versin yavrumuzla geçireceğimiz guzel günler nasip etsin bir yerde okumuştum olmuyor diye isyan etme Allah bekletiyorsa guzellestiriyordur diye bekliyoruz elimiz mahkum.. Sabredişlerin en guzeli olacak hayırlısıyla kolaylıkla..Ama hissediyorum içim içime sığmıyor çok yakın vuslatımız🤲🌸

Merhaba geleceğin güzel anneleri, bir şeyle karşılaştım bu platformda yazıları okudum az önce süt annelik olayı, siz bebekleriniz gelince sadece mama ile mi besleyeceksiniz yoksa süt anne arayışında olacak mısınız? Bende bebeğim gelmeden araştırmaya başladım şifa niyetine dr lar bile anne sütünün yararını konuşuyorlar tabi tanıdık olsa daha iyi en azından ne yediğini içtiğini bilirsin gaz olayından dolayı, merak ettiğim aceba anne sütünden hastalık bulaşır mı? aranızda bu konuda benim gibi düşünen var mıdır? şimdi mamalarda anne sütüne baya yakın ama fikrinizi merak ettim
Ben yeni doğum yaptım sütüm gelmediği için mama ile besliyorum gelişimimiz maşallah çok iyi 🧿 içiniz rahat olsun evet anne sütü önemli ama mama ile beslenen bebeklerde gayet sağlıklı

Ben yeni doğum yaptım sütüm gelmediği için mama ile besliyorum gelişimimiz maşallah çok iyi 🧿 içiniz rahat olsun evet anne sütü önemli ama mama ile beslenen bebeklerde gayet sağlıklı
hayırlı olsun bebişiniz, sağlıkla büyüsün inşallah. Teşekkürler çok haklısınız en önemlisi sağlıklı olması o zaman ne gösterirse hayat öyle oluyor

Günaydın güzel anne ve anne adayları; istanbul kurumu arayan oldu mu? sıra için dün arkadaşım aradı haftaya arayın demişler arkadaş izinli demiş bilgi alan var mıdır?

X