Yarışma Evini Yenilemenin Tam Zamanı

Butun bil kazanlara katıldım ama çıkmadı ben bahtsızlım bana çıkmaz zaten şansın zerresi yok bende ama yınede katıldım

Kahretmesin sorunun cevabını yine biliyorum ama katılamıyorum
Hani geçen seferki ayak bakımı bil kazanda bana yollayacaktınız çıkarsa Üyeler vaadlerini yerine getirmiyor şikayetçiyim

Hanım,
hadi bu sefer 5 şanslıdan biri sen olursun inşaallah, gelinlik kızın var, çeyizine KK'nın da bir katkısı olur

google amcada cevabıa ratmayalım diye bu sefer cvb sorunun sonunda link olarak paylaşmışlar ne kadar ince bir düşünce :)

inşallah ben kazanırım ben kendimi tutuyorum

Ya nolursunuz bana çıksın evde kocam saatlerce ne yapıyorsun bu sitede anlamıyorum ki deyip duruyor, en çok benim ihtiyacım var benimmm Yaşar ustanın

Müdürüm,
İnşallah diyorum kısmetimde varsa çıksın,kızımın çeyizine hazırlık olur böylelikle..
KK ve Kazen abisinden güzel bir hatırası olur..

çıkma olayı nasıl oluyor? Kura mı çekiliyor?

Sistem ilk 5 kişiyi belirliyormuş ipekcim..
aa o zaman yatık bizim iş abla. Ne zaman açıldı ki yarışma?
Bir de zaten bana çıkmaz. Bizim iş yerinin yeni yıl yemekleri olurdu eskiden. Kura çekilirdi yeni yıl hediyesi adı altında. Baya büyük şeyler de olurdu televizyon, fırın, bulaşık makinası, sonra küçülmeye başlardı, nevresim, porselen, fincan takımı. İnanır mısın 1 kere bile çıkmamıştır bana.O zaman bizim bir müdür vardı baya okkalı biri 2005 te falan sen de 7-8 bin maaş alıyordu. Adama çıktı düşünebiliyor musun? Zengin şansı derler ye O da hakkını bir sonrakine devretmişti yükselen şansa rağmen yine çıkmamıştı bana

Yarışma dün açıldı,birazda şans işi bunlar,bizimde meslekteyken yemeklerde bingo oynardık,kek kalıbı çıkmıştı bana.
Bir kerede para çıktı,direksiyon kursuna gidiyordum o zaman peşinatını vermiştim o parayla

ee ilk 5 kişi ise bundan sonra katılanlar katılsa ne olacak katılmasa ne olacak. O 5 kişi belli değil midir?
Ama hakket nevresim takımı çok güzelmiş.

Hiç belli olmaz ama,daha öncekilerinede katıldım çıkmadı bana o 5 kişi belli değil zaten sistem nasıl yapıyorsa onu bilmiyorum..
Hepsi çok güzel ipekcim benim bile gözüm kaldı nevresimde

ayy heyecan yaptım bak o zaman.Biz millet olarak severiz şans oyunlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…