Yarışma Evini Yenilemenin Tam Zamanı

kazananlar güle güle kullansın iyi günlerde :) .. Ama ben hiç kazanamıyom kii

Talihliler açıklanmış şimdi gördüm , tebrikler
Iyi yünlerde , sağlıkla kullanın hepiniz .

Merhaba,
Hediyenizi alabilmek için http://goo.gl/tcc3TE adresinden CookPlus sitesine üye olup bana üye olduğunuz e-posta adresleri bildirebilir misiniz ? Lütfen bilgileri tam doldurun.

Hayal kırıklığına uğradım. Kazananlar iyi Günler'de kullansın. Darısı bize

Bakın böyle bir yorum yazmışsınız insanlarda kazananlar abakmadan size hediye yollanmadı sanacak. Kazanmadan ne bekliyorsunuz ? Bakın abana anında tepkiler geldi hediyeler yollanmıyor mu diye !

Ben soru neden gelmiyor dedim farkindaysaniz en son baharat takimi ile ilgili soru gekdi cevblar verildi kazannlar sizin talimatlariniza uyduysa hediyeleride gelmistir . ben yeni bil kazan sorusu neden gelmiyor manasinda sordum .

Mesajimdada hediye nie gelmiyor demedim . O tepki verenlerin okuma yazması yok mu? Cok ozur dilerim ama sizde yanlis anladiysaniz tamam yani

Kazanmadan bisey beklemiyorum kazanmak için soru lazim . Soruda olmadigina göre bende nie gelmiyor die yazdim bunu gercekten abartip dahaa size bildiren uyelerin bi zoru var derim .

kazen konuyu yanlıs yere acmıssın :)
kib

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…