Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

bütün kızlar toplanmış toplanmış sarubocegin sayfasındazemuszemus
evet sarubocek ben formasyon almıştım bir dönem amasya da okudum aslında orda eğitimde almıştık formasyonu ilkadım da da kalıyorduk:) çok güzeldi oralar dediğin gibi bağımlılık mı yapıor ne?kaydirigubbakcemile5
yemek tarifin için teşekkür ederim üşenmeyip yazmışsın e bende üşenmeyip yapacağımopuyorumnanaktan

Merhabalar deminden beri okuyorum tekrar sormayım sorulari diye ama gözümden kaçmışsa eger şimdiden özür dileyerek sorumu soruyorum.. Canim 1.sorum ne mezunusun calisiyorsun sanirim dimi 2.sorum tutumlu musun kıyafetlerine cok para harcar misin 3.sorum eşinin ailesiyle ilişkilerin nasil görümce kaynana vs gercekten bi kac mesajına rastladım gayet ılımlı kibar birisin ablacim o yüzden merak ettim ablacim dedim yasim kucuk cunku senden sakıncasi yoktur umarim :)

Merhaba,
Annemi ben çok üzdüm çocukluğumdan genç kızlığıma kadar.Başıma buyruk oldum.Bir bebek için saatlerce ağlardım çok kötü bi çocukluk yaşattım anneme.Rahmetlime.Gece yemeğimi yediremezleri babanneme götürürlerdi beni yemek yedirmek için.
Annemde hep derdi anne olunca anlarsınız beni diye..Anlıyorum..
Zor günler yaşattığım içinde pişmanım.Affedemiyorum kendimi.
Benden sana kardeş tavsiyesi asla annenle zıtlaşma.Var bir bildiği emin olyerimseniben
[/QUOTE]gerçekten çok teşekkür ederim..herkes senin olaylara verdiğin yanıtların ne kadar yapıcı olduğundan bahsediyor o yüzden bende sormak istedim..annemle bir türlü yıldızımız barışmıor,çok küçük şeylerden birbirimizi kırıoruzz..hep merak ediorum anne olunca onu anlıcam mı diye..gerçekten tavsiyen için teşekkür ederim dikkate alıcamm

Aaaaaaaaaaayyyyyyyy benim askimmmm nerelere konuk olmus bakimmm
Yer askitosu onuuuu opuyorumnanaktan

Sorularinizla cok terletmeyin benim bidigimi emi kaydirigubbakcemile3

Sana sorcakta bi sorum yokki cok iyi taniyorum seni . benim gibi gezente , süslü püslü ,tatlimi tatli sekermi seker , balmi bal bi dostsun sen..

neyse sunu soriyim bari beni ne kadan sefiyon söle bakimm saruuuuuukaydirigubbakcemile2

samsun da oturuyomuşsunuz...eşim acemiliğini orda yapmıştı,yemin töreni için gelmiştim...1 gün kalsamda görebildiğim kadar çok güzel bi yer...
orda mı doğup büyüdünüz yoksa sonradan mı gittiniz?

bi de kaçyaşındasınız ve kaç yaşında evlendiniz?

saribocek hosgeldinnopuyorumnanaktan
kendinde en sevdigin ozellik nedir?ve olmazsa olmazin nedirr??

Çok vahim değilde durumlar :mymeka: çok yanlız kalmak istemiyorlar ben hastayım işte ayaklarına yatıyorlar yemek yapamam diyorlarcokacimcoook yani benimki öyle

Bakalım bizimki nasıl olacak,bizimki balıklara atar kendini herhalde.Cumartesi gecesi 12 kişi gittiler balığa pazar günü öğleden sonra 3de geldiler.

Rica ederim kurtarıcımdır benimbayanssulusmile

sarubocek burayı nasıl keşfettin ne zamandır kk dasın?

Sorulmuştu ama gene söyleyeyim bayanssulusmile
Hamile kalmak istediğim dönemde keşfettim burayı.mafoldumben

saruboceq merhaba :)

sen bana göre bu forumdaki dürüst kişilerden birisin ve seni çok taktir ediyorum bu yüzden...
soruma gelince duygularını çok yoğun yaşayan bir anne olarak;
sence bir anne çalışmalı mı yoksa çalışmamalı mı?

Son düzenleme:

Merhabalar,

1-İktisat mezunuyum mesleğim yok:hulya:
Para işlerinden anlamam hiç,kafamı yoramam.Keyif de almıyorum o yüzden bu anlamda bi iş yapmayı hiç düşünmedim.Otomotive girdim araç satışcı olarak,hamileyken bıraktım.Şimdi tekrar başlayabilirimde başlamadabilirim.Karışık yaniboshayallersmile

2-Tutumluyumdur ama gördüğüm bir kıyafet gerçekten çok çok yakışmışsa ona tüm paramı bayıladabilirim.Nadirdir bu durum.
Kimi insanlar vardır yemezler içmezler giyerler.Ben öyle değilim,benim evim mutfağım dolu olacak.Giyim ikinci planda benim için.

3-Eşimin ailesiyle de aram çok iyidirBiz 5 sene flört ettik eşimle bu 5 sene boyunca ben ailemle tanışmaya gelene kadar bir kere evlerine gitmemişimdir çok nadir dışarda karşılaşırsak yada kayınvalidemi arabayla alırsak bir yerden bir yere götürmek için o ara iki lif etmiştik.Çok seviyeli başladı bizimkisi.Gerçekten iyilerdir de.3 elti bir görümceyiz,biraraya geldiğimizde gırgır şamatamız eksik olmaz.Büyük eltim bir dönem uzaktı bizden o da 1.5 senedir çok toparladı kendini.Bir sorunum yok yani.Ama bende iyi bir gelinimkaydirigubbakcemile2

gerçekten çok teşekkür ederim..herkes senin olaylara verdiğin yanıtların ne kadar yapıcı olduğundan bahsediyor o yüzden bende sormak istedim..annemle bir türlü yıldızımız barışmıor,çok küçük şeylerden birbirimizi kırıoruzz..hep merak ediorum anne olunca onu anlıcam mı diye..gerçekten tavsiyen için teşekkür ederim dikkate alıcamm[/QUOTE]

Ben annemin kıymetini ne yazıkki ölünce anlayanlardanım.:gitme:
Ne olursa olsun kırma anneni bende anneyim hiç bi anne yavrusunun kötü olmasını istemez.Annen en yakın arkadaşın olsun,sen biraz ılımlı davranmaya çalış ona.Anlamaya çalış.Sıkıntıları streside olabilir babanlada sorun yaşayıp sana da aksettirmiyor olabilir.Senle de sorun yaşayınca en büyük darbe senden geliyor gibi hissediyordur kendini.Sen bir adım at o bir adım gelir ben eminim.:1hug:

Ben seni çoook seviyorum çok da özledim Şehnom ya,foto da eklemiyosun face e Ardimin:mymeka:
Seninde gül cemalini görem biŞeniz
Hadi bebişim:CüvCüv:

La böcük, belli bir süre çalıştıktan sonra evinin kadını olmak nasıl bişe???boshayallersmile

Samsun her geçen gün daha da gelişiyor biz bile takip edemiyoruz vallahi,
Samsunda doğup Samsunda büyüdüm,ama İzmir Karşıyakadada lise dönemimi geçirdim.Sonra lise bitince tekrar döndük Samsuna.

Şu an 27 yaşındayım,23 yaşında evlendim.sositososito

saribocek hosgeldinnopuyorumnanaktan
kendinde en sevdigin ozellik nedir?ve olmazsa olmazin nedirr??

Selamlar güzellikkaydirigubbakcemile5
En sevdiğim özelliğim fesat değilimdir.Çevremdeki insanları gördükçe bunun ne büyük bir erdem olduğunu anlıyorum her geçen gün.bayanssulusmile

Olmazsa olmazım da;araba.Çocuklu olduğum için ve yazlık bölgede oturduğumuz için bizim buradan şehir içine gitmem sorun.Aslında her 2-3 dakikada bir dolmuş geçiyor ama in bin yoruyor insanı.Birde rüzgarımız hiç eksik olmaz.Geçen kış arabamızı satmıştık o kadar o rüzgarda şehir içine gittim geldim iyi Alya hasta olmadı

Merhaba teşekkür ederim güzel sözlerin içinopuyorumnanaktan
Annenin çalışması şimdi artık yaşam şartlarınada bağlı.Erkeğin maaşı kira,diğer giderler,bebeğin masrafına yetiyorsa anne çalışmasada olur.Ama yaşam standartları çok çok düşüyorsa çok da duygusal düşünmeye gerek yok diyorum ben hep.Sonuçta çalışan annelerde çocuklarının yaşam kalitesini artırmak için çalışıyorlar.
Biz kira versek(kayınvalidemlere ait evde oturuyoruz)belki bende çalışmak zorunda kalırdım.Tek maaşla hem kira,hem geçim çok zor çünkü günümüzde bu bir gerçek.O yüzden ben bebeğini bırakıp çalışan anneleri üzemem martabal okuyupda.Kişinin durumuyla ilgili diyelim.kaydirigubbakcemile5

La böcük, belli bir süre çalıştıktan sonra evinin kadını olmak nasıl bişe???boshayallersmile

Yorucu evde olmak be kuzu..Sen hevesleniyosun ama iş bitmiyor evde olunca.HErşey gözüne batıyor,Dün gece gardıropun üzerini sildim merdivenle çıkıp gecenin bi yarısı mesela.Çalışsam gözüm görmez orayı.
gezme,tozma manasında iyi amasempatiksalakcinni
Genede çalışmak istiyorum ben biliyorsunboshayallersmile

Merhaba teşekkür ederim güzel sözlerin içinopuyorumnanaktan
Annenin çalışması şimdi artık yaşam şartlarınada bağlı.Erkeğin maaşı kira,diğer giderler,bebeğin masrafına yetiyorsa anne çalışmasada olur.Ama yaşam standartları çok çok düşüyorsa çok da duygusal düşünmeye gerek yok diyorum ben hep.Sonuçta çalışan annelerde çocuklarının yaşam kalitesini artırmak için çalışıyorlar.
Biz kira versek(kayınvalidemlere ait evde oturuyoruz)belki bende çalışmak zorunda kalırdım.Tek maaşla hem kira,hem geçim çok zor çünkü günümüzde bu bir gerçek.O yüzden ben bebeğini bırakıp çalışan anneleri üzemem martabal okuyupda.Kişinin durumuyla ilgili diyelim.kaydirigubbakcemile5
[/QUOTE]

bende cevabın için teşekkür ederim:)

evet haklısın aslında şartlar zorlayınca yapacak bişey kalmıyor bazen...
o zaman şu mübarek zamanda dua edelim hiçbir anne evladından , evlatta annesinden ayrılmasın diye...

huzur hep sizinle olsun
öpüyorum Alya Derin'ide seni de:)))

bende cevabın için teşekkür ederim:)

evet haklısın aslında şartlar zorlayınca yapacak bişey kalmıyor bazen...
o zaman şu mübarek zamanda dua edelim hiçbir anne evladından , evlatta annesinden ayrılmasın diye...

huzur hep sizinle olsun
öpüyorum Alya Derin'ide seni de:)))[/QUOTE]

Bende yakışıklınla seni öpüyorumŞeniz

BoCukum seni çok seviyorum canım arkadasım okadar içten candansin çok tükendim nokta bana çözümler üreten kafamı dağıtan ve her sekilde yanımda olamasada tlf beni teselli eden canım arkadaslarımdan biri kk çok şey borçluyum bana mükemmel arkadaslar kazandırdı.

Evet sıra sorumda. Seni cekemeyenelere ne demek istersin ? :))

Diloşcum,güzel arkadaşım.Kafa her daim dağıtılır biliyosunolumunekankayizsmile
Sende benim için öylesin.İyiki varsın yavrusempatiksalakcinni

Yok be,neyim var çekemeyecek.Sadece evli mutlu çocukluyum işte:):lepi:

sarubocek boyun kaç cnım...profilinde gördüğüm fotoya göre çok hoş bi bayana benziyorsun..merak ettim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…