Evet Hanımlar Şeffaf Oda 1.Hafta Konuğumuz "Saruboceq" ...

merhaba sizin olaylara bakış açınızı çok beğeniyorum. hep akılcı yaklaşımlarınız oluyor. şimdi sıra soruda. çizgi film kahramanı olmak istesen hangisi olurdun?

mrb ..yorumlarınız severek okuyorum ve merak ettiğim üyelerdensiniza.s.
hamileliğinizde kaç kilo aldınız? evlendikten sonra çok kilo aldım ve bu sebepten sürekli bebiş fikrini erteliyorum ve de zayıflayamıyorum..ama bi taraftan da anne olmak istiyorum..sizce ertelemelimiyim?bu arada ben de sizin gibi annemi kaybettim ve bebeğim olunca daha mutlu olacagımı düşünüyorum...

Öhö Öhö Böcüğüm Ne güzel Yakışmışsın Kıs Koltuğa :asigim:

Eniştemlen Kavga Edince Nasıl Sinirini Yatıştırıyosun Kuzum ? a.s.

KENDİ ADINA ÖZEL BİR TATLI PASTA YA DA YEMEĞİN VAR MI?

VARSA EĞER TARİFİNİ YAPABİLİR MİSİN?:kedipuyorumnanaktan

slm fistikkk,tanismiyoruz ama seni co ksicak hissettim bian:)

dogum kilolarini verdinmi,cok merak ettim?

"Hayatindaki en büyük pismanlik ne?" diye sorsam cok mu özele girmis olurum?eyvahedigeldismileyerimseniben

Şu kelimelerin karşılarına, okuduğun anda ilk aklına gelenleri yazar mısın?
İnsan
Çocukluk
Para
Savaş
Doğa
Ayna
Rüya
Özgürlük

Teşekkür ederim...:asigim:

Merhaba böcükkkk

Öncelikle kolay gelsin demek istiyorumm

Şimdi gelsin sorucuklarım

Eşin istese ona masaj yapar mısın?

Ütü yapmayı sever misin ?
Şahsen nefret ederim dee benneyaptımki

Peki hiç şarkı söylemeyi sever misin hayatının bi döneminde şarkıcı olmak istedin mi?

Yüzmeyi sever misin,yüzme bilir misin yoksa sudan korkar mısın ?

Şeyy çok sordum sanırım :kedi:

Bunlarda çiçeklerin

Son düzenleme:
merhaba Saruboceq...
ilk once hayirli olsun demek istiyorum...a.s. a.s.
masallah arkadaslar sorulacak soru birakmamislar :))))))
ama ben sunu sorayim...cok garip soru olucak ama aklima takilmisti kac zamandir hep senin nikini gordugumde aklima geliyor.eyvahedigeldismile
ben doguma giderken yani bundan 3 ay once sana ozel mesaj yazmistim canim,"haziran anneleri" bolumunde topigimle birkac gunluk ilgilene bilir misin diye? ama sen cevap vermedin...
islerinin yogunlugundan dolayi ilgilenemedin mi?
ilgilenmek istemedin mi?
mesaji gormedin mi?
cevap yazmagi mi unuttun ?
bole seyler aklimda iste boshayallersmile
vallahi sormayacaktim ama dedigim gibi her seni gordugumde aklima geliyor baciiim kaydirigubbakcemile3

yorumlarını tebessümle okuduğum... ailesini kızını eşini anlatırken darısı başıma diyip gıptayla baktığım birisiniz..ömür boyu böyle sürer inşallah bu mutluluğunuzz

sorulan sorulara bakamadım.. sorulduysa özür dilerim..çevrenizdeki biri ne yaparsa gözünüzden düşer??
birde hiç çok güvenip yanlış tanımışım dediğiniz dostunuz oldumu.?.

Saruboceq nasılsın :icecream:

İyim,sen nasılsın?

Çok teşekkürlerkaydirigubbakcemile5
Burası alışkanlık yapıyor insana,Omüde mi okumuştun?

Aslında haftada bir düzenli alırdım.ÇAlışırken rahat oluyordu.Alyadan sonrada devam ettim almaya ama bir altı aydır ayda bire düşürdümHer gün düzenli iş yaptığım için haftada bir ekstra temizliğe topalanmaya gerek kalmadı.
Çok zor başediyorum bildiğin gibi değil bir salsam asla toparlayamamkafamçokkarıştı
Evim 220 m2akannehir

kaydirigubbakcemile5

Merhaba,
Annemi ben çok üzdüm çocukluğumdan genç kızlığıma kadar.Başıma buyruk oldum.Bir bebek için saatlerce ağlardım çok kötü bi çocukluk yaşattım anneme.Rahmetlime.Gece yemeğimi yediremezleri babanneme götürürlerdi beni yemek yedirmek için.
Annemde hep derdi anne olunca anlarsınız beni diye..Anlıyorum..
Zor günler yaşattığım içinde pişmanım.Affedemiyorum kendimi.
Benden sana kardeş tavsiyesi asla annenle zıtlaşma.Var bir bildiği emin olyerimseniben

Merhaba,

Merak ettiğim bir çok soru sorulmuş zaten. Şeffaf oda yeni bir konu ve bu konun da ilk konuğu sizsiniz. Nasıl bir duygu ilk olmak? :icecream:

Bir de miniğiniz var Allah bağışlasın. O da büyüyüp genç kız olduğunda onu KK'yla tanıştırıp bu forumun ona faydalı olacağını düşünerek üye olması için yönlendirir miydiniz? olumunekankayizsmile

merhaba sizin olaylara bakış açınızı çok beğeniyorum. hep akılcı yaklaşımlarınız oluyor. şimdi sıra soruda. çizgi film kahramanı olmak istesen hangisi olurdun?

Çok teşekkür ederim.
Bety olmak isterdim taş devrindeki.
Aynen o şekilde eşimi idare ettiğim zamanlar oluyor taş olsa olsa çatlar diyorum kendime.

Allah rahmet eylesin toprağı bol olsun anneciğinizin:Saruboceq:
Evlendikten sonra bende tam 13 kilo aldım.Hamileliğimde fazla almadım 8 kio aldım.Aslında hemen verdim ama sonra süt olsun diye yedire yedire geri aldırdılar bana kilolarımın birazını.kaydirigubbakcemile3
Şimdi hala diyetteyim 9 kilo verdim.şu an hamile kaldığım kilodan 3 kilo az olmama rağmen genede toparlanmadı vucudum.Sapor şart sanırım.
Ama bebek bambaşka bir duygu.hiç düşünmeyin derim yani.Valla hele annesizlik varsa daha garip duygular oluyor.Yaşamanızı isterim.kaydirigubbakcemile5

Öhö Öhö Böcüğüm Ne güzel Yakışmışsın Kıs Koltuğa :asigim:

Eniştemlen Kavga Edince Nasıl Sinirini Yatıştırıyosun Kuzum ? a.s.

Selam şekerim,naber kız?Düğün ne zaman:icecream:

Hemen Alyanın yanına gider öperim onu.Alya alıyor benim sinirimi.Yada yatar uyurum:)

KENDİ ADINA ÖZEL BİR TATLI PASTA YA DA YEMEĞİN VAR MI?

VARSA EĞER TARİFİNİ YAPABİLİR MİSİN?:kedipuyorumnanaktan

Merhaba,
Pastamda var yemek yapmayı çok seviyorum ama tavuklu tarifim kurtarıcım
Hemen papatesleri küp küp doğrar haşlarım.Bir yandan da tavuk göğüs haşlanır.
Patatesleri iyice ezip içine süt kaşar karabiber ve tereyağla ocakta çeviririm püre haline sokarım.
Sonra yarısını alırım borcama.Üzerine haşlanmış tavuk göğsü diderim.Üzerine kaşar.Sonra tekrar püre tekrar tavuk en üstede bol bol kaşar koyup atarım fırına.Kaşar eriyincede servise.
Hem pratik hem kolaydelikafadulden
Bu arada tavuğu haşladığım suyuna hemen deepfrezden nohut salarım azda şehriye.Ohh oldu mis gibi tavuk suyu çorba:)
Bir pilav ve salata ile menüm hazır en fazla yarım saatte:lepi:

slm fistikkk,tanismiyoruz ama seni co ksicak hissettim bian:)

dogum kilolarini verdinmi,cok merak ettim?

Ben tanıyorum ama seni
Hamileydin bugün ne giydine bol bol fotolarını koyardın.Aslında yazışırdık ama hatırlayamadın demek kasım annesiydin sanırım
Verdim 3 kilo da daha azım ama vucudum yayık spora başlıcam ramazandan sona böyle giderse.ohaoldumsmile

"Hayatindaki en büyük pismanlik ne?" diye sorsam cok mu özele girmis olurum?eyvahedigeldismileyerimseniben

Bir tane var hayatımın hatası dediğim bir şey..
Ama kendime bile itiraf edemezken buraya çok zor:sinifsinif:
Affedin beni olurmu?:1ninca:

Şu kelimelerin karşılarına, okuduğun anda ilk aklına gelenleri yazar mısın?
İnsan
Çocukluk
Para
Savaş
Doğa
Ayna
Rüya
Özgürlük

Teşekkür ederim...:asigim:

İnsan - İki ucu moklu değneksempatiksalakcinni
Çocukluk - Babannem canım:asigim:
Para - Para para paraaa varlığı bir dert yokluğu yaraaaa diye şarkı söyleyesim geldidelikafadulden
Savaş - Allahım yaşatmasın.
Doğa - Huzurun adı
Ayna - Kendim
Rüya - Ne zamandır görmedim sahidende
Özgürlük - Hayatımı kurallar içinde özgürce yaşıyorum desemsüprizzzzz

Ben tşk ederim.Şeniz

Merhaba,ben ozaman modluğu bırakmıştım sanırım.Yani bırakacağımı söylemiştim ama KAzen Abi almamıştı görevi.Özel mesajlarıda valla bırakacağım için okumadan silmiştim seninkide arada kaynamış o zaman:1ninca:
Yoksa anında müdahaledir bende biliyorsunkaydirigubbakcemile5
Aklına br şey gelmesin lütfenyerimseniben

Enişteye kızınca kafasına bişeyler fırlatmak istermisin hiçç sempatiksalakcinni :mymeka:

Hehehheee:roflol:
İstiyorum dönem dönem içimdeki katili serbest bırakmayı ablacım,ama hemen geçiyor sinirim.opuyorumnanaktan

Sen bide yaşlılıklarında gör bakalım içindeki katili tutabilecekmisin sempatiksalakcinni :roflol:

Amin darısı size inşallah çok teşekkürler övgü dolu sözleriniz içinkaydirigubbakcemile5
Çokk güvenip beni delen geçen bir dostum oldu.Gecemi geceme katıp dinlediğim,ağlarken ağladığım,canım sıkkın olsa bile mutluluğunu gölgelememek için o anki sıkıntımı anlatamadığım çok çok svdiğim dostumu kaybettim.Yanlış tanımışım demiyim de yanlış anladığımız birbirimizi moktan sebeplerle tartıştığım dostumu kaybettim.

İki yüzlülükten ve iftiradan hiç haz etmiyorum.Bunu yapan insanlarlada asla işim olmuyr.

Merhaba,
Güzel bir duygu burada olmak ve ilk olmak.Koltuğumda harikakaydirigubbakcemile

İlerisi için inanın kızımla ilgili hayallerim var ama plan değil..Yalnız strateji olarak kızımın zevklerine müdahale etmeyi düşünmüyorum.Yani kendi istiyorsa elbette olabilir ama annem istiyor diye bir şey yapmasını istemiyorum.
Hayırlısı yaşayıp göreceğiz.kaydirigubbakcemile5

Sen bide yaşlılıklarında gör bakalım içindeki katili tutabilecekmisin sempatiksalakcinni :roflol:

O kadar vahim durum diyosun yanialsanaalsanasmile
Bide bizimki şimdiden herşeyin içinde,herşeye çok karışır.
Desene yaşlandığında vay halimeee

O kadar vahim durum diyosun yanialsanaalsanasmile
Bide bizimki şimdiden herşeyin içinde,herşeye çok karışır.
Desene yaşlandığında vay halimeee

Çok vahim değilde durumlar :mymeka: çok yanlız kalmak istemiyorlar ben hastayım işte ayaklarına yatıyorlar yemek yapamam diyorlarcokacimcoook yani benimki öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…