Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
önemli değil canım..ama bunun kullanım yöntemi sana bağlı..
ister süngerin üzerine yıkama jelini sık sonra yüzüne
masaj yaparak yıka,ya da (ki benim önerim) önce yıkama jelini
yüzüne parmaklarınla iyice yay,
sonra süngerle masaj yaparak üzerinden geç zemuszemus

canımsın bidenemsin heh ya şimdi anladım canım bi kullanayım bakalım öptümmmmkaydirigubbakcemile3

tatlım benimmmmmmm sitesinde herhangi bir bilgi var mı ki ben bakmadım ama yazması lazım ...genelde ben fırcalarımı johnsons baby sampuanıyla yıkarım :)

sitesine bakmadım cnm bi bakarım,şampuan yıpratmıyo mu peki,hani kabuki fırça ya?

haklısın tatlım ben normal fırcalarımı oyle yıkıyordum kabukıyı baya yıpratıp yapısını bozabilr ...

acaba diyorum termal suyu içinde mi bekletsek bi müddet cnm? tozlarını salsa suyun içine. sadece bi fikir bi bilgim yok bu konuda ama:uhm:

kızlar ben geçengün diğer mineralli makyaj ürünlerinin satıldığı bi mağazaya nasıl temizleneceğini sordum, nasılsa fırçalar aynı :)) suyla temizleyebilirsin dedi bana, bende eve gelince iyice yıkadım hatta köpüklü suyla yıkadım süper oldular ayy nekadar kirlenmişler ya, fırça ilk haline geldi bigün beklettim kurudular ve eski halindeler hiç bi deformasyon yok yani canlarım.

yalnız bişey sorucam kargo ücreti bende 8.88 görünüyo :KK43:( sizde de öyle dimi yeni sipariş veren arkadaşlar bi bakabilir misiniz?

kızlar ben geçengün diğer mineralli makyaj ürünlerinin satıldığı bi mağazaya nasıl temizleneceğini sordum, nasılsa fırçalar aynı :)) suyla temizleyebilirsin dedi bana, bende eve gelince iyice yıkadım hatta köpüklü suyla yıkadım süper oldular ayy nekadar kirlenmişler ya, fırça ilk haline geldi bigün beklettim kurudular ve eski halindeler hiç bi deformasyon yok yani canlarım.

yalnız bişey sorucam kargo ücreti bende 8.88 görünüyo :KK43:( sizde de öyle dimi yeni sipariş veren arkadaşlar bi bakabilir misiniz?

cnm cok fazla ürün ısmarladıgında kargo ucretide yani tasıma ucretide ona artıyor ...

acaba diyorum termal suyu içinde mi bekletsek bi müddet cnm? tozlarını salsa suyun içine. sadece bi fikir bi bilgim yok bu konuda ama:uhm:

tatlım banada mantıklı geldi ya da cok sıcak suda da yakınılabilir ...sitesinde de herhangi bir bilgiye rastlamadım ....

işte nihayet fotolarını çekebildim..
yoksa boş kutuların resmini koyacaktım walla kaydirigubbakcemile3

discount code(indirim kodu) ne acaba kızlar?

landsarc gule gule kullan cnm en sagdakı goz fırcası mı ?

tatlım inan bende indirim kodunu cok merak ediyorum ...aslında merak ettigim sadece o da yok takıp numarayı veriyorlar ama onu nereden takıp edecegiz onun hakkında da bilgi yok :KK43:

Son düzenleme:
everdaycilerim :) yeni siparisler verdiniz mı ? verdiyseniz hangilerini istediniz cok merak ediyorum

ben gecen gun tekrardan bir siparis verdim gelince fot koyucam sekerler

ben ayın 7sinde sipariş verdim hala gelmedi normal midir kızlar yaa:KK43: bilen biri yardımcı olsun ilk kez sipariş vermiştim:KK43::KK43::KK43::KK43: ben ne sipariş verdiğimi bile unuttum üstünden 21 gün geçince:KK70:

ben ayın 7sinde sipariş verdim hala gelmedi normal midir kızlar yaa:KK43: bilen biri yardımcı olsun ilk kez sipariş vermiştim:KK43::KK43::KK43::KK43: ben ne sipariş verdiğimi bile unuttum üstünden 21 gün geçince:KK70:

benim 2. siparişlerim 25 günde geldi cnm,normaldir yani.bi kaç güne gelir sana daa.s.

X