Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok sevindim canım beklediğimize değiyo ya sen hangi tercihleri yapmıştın beyaz tenliyim bende bidaha sipariş verirsek birbirimizi bilgilendirmiş oluruz bitanem valla çok sevindim canım ya benimkileri yazayım ben pınk tan golden fair medium tan (bu bana çok koyu )ama karıştırıp kullanıcam almagester meleğim öle söledi. bunlar fondeten allığım new car smell çok şeker bi şeftali tonu concealerim de ıntısıve faır bitanem canımın içi bide sana bişe sorucam benimkilerin içinde hediye olarak heralde bide mor bi sünger yollamışlar ben onu nerde kullanıcağımı bilmiorum bi bilgin var mı canım opuyorumnanaktan mucuk mucuk oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yaaaaaaaaaaaaaaaa

tatlısım new car nasıl guzel mı ?tatlısım sitede mor sungerin ne amacla kullanıldıgını yazıyordu ben bir bakayım istersen

tatlısım new car nasıl guzel mı ?tatlısım sitede mor sungerin ne amacla kullanıldıgını yazıyordu ben bir bakayım istersen

a.s. canımsın ya valla çok ii olur bitanem yakaydirigubbakcemile3ben baktım ama bulamadım öle duruyo ya .... bitanem çok doğal çok tatlı birenk ben çok beğendim çok hafif ışıltılı güzel yani öneriyorum bitanem bekliorum canımcığım gocaman öpüverdim bidenemŞeniz

canım ya peki nasıl kullanılıo yani suyla ışlatıp makyajımızımı temizlicez of ya anlamadım bi anlatırmısınız canlarım ayrıca nasıl ne işe yarıo cilde ne gibi bi faydası oluo opuyorumnanaktan çok soru sordum kusura bakmayın :)))

gnz arkadaşın dediği gibi hem makyaj temizleme de
hem de yüz temizleme ürünleri ile birlikte kullanılabilceğin bir sünger
yani yüzünü temizlerken kullabileceğin cildine parlaklık veren sünger
kaynayan suda temizlenebilirmiş
umarım işine yarar a.s.

haa unuttuğum bir not daha var gamyoncuiremsu
cildin ölü hücrelerden arınmasını sağladığı için parlaklık veriyor
ama yinede hassas cildin varsa nazikçe yumuşakça kullanmanda fayda var

haa unuttuğum bir not daha var gamyoncuiremsu
cildin ölü hücrelerden arınmasını sağladığı için parlaklık veriyor
ama yinede hassas cildin varsa nazikçe yumuşakça kullanmanda fayda var

verdigin bilgiler için sagol tatlım bende o kadar detaya inmek istemedigim için yazmamıstım ...

bende o kadar ürün siparis etttim bana hediye fln gelmedi :KK43:

beyaz tenliyim ama peynir gibi degil sarıya kaçıyo biraz.. concelear multi tasking (ben de çok açık durdu )medium original glo (benm gibiyseniz muhteşem hem parlaklık veriyo hem çok iyi kapatıyo)multi taskin neutral makyajın sonunda sabitlemek için az sürüyorum.(çok neyazlar kullanabilir)fair medium original glo buda aynı şekilde parlaklık veriyo..light medium bana en çok yakışanı bu oldu intensive aldım harika bi kapatıcılıgı var porselen adeta..birde sunkissed fair buda biraz daha koyu geldi light mediuma göre ama hepsi tenime uygu kızlar allıklarda apple ve email apple çok pembe durdu ama e mail çok dogal bi şeftali çok sevdimhihoyyyt birde bana hediye felan göndermemişler yaa 2kit istedim üsteliklaelaelaelaelae

gnz arkadaşın dediği gibi hem makyaj temizleme de
hem de yüz temizleme ürünleri ile birlikte kullanılabilceğin bir sünger
yani yüzünü temizlerken kullabileceğin cildine parlaklık veren sünger
kaynayan suda temizlenebilirmiş
umarım işine yarar a.s.

çok tşk edrim bitanem ama şunu anlamadım kusura bakma yani yüz yıkama jelimizi üzerine döküp o süngerle masaj mı yapıcaz ya gerçekten yordum ama anlayamadım :uhm:

beyaz tenliyim ama peynir gibi degil sarıya kaçıyo biraz.. concelear multi tasking (ben de çok açık durdu )medium original glo (benm gibiyseniz muhteşem hem parlaklık veriyo hem çok iyi kapatıyo)multi taskin neutral makyajın sonunda sabitlemek için az sürüyorum.(çok neyazlar kullanabilir)fair medium original glo buda aynı şekilde parlaklık veriyo..light medium bana en çok yakışanı bu oldu intensive aldım harika bi kapatıcılıgı var porselen adeta..birde sunkissed fair buda biraz daha koyu geldi light mediuma göre ama hepsi tenime uygu kızlar allıklarda apple ve email apple çok pembe durdu ama e mail çok dogal bi şeftali çok sevdimhihoyyyt birde bana hediye felan göndermemişler yaa 2kit istedim üsteliklaelaelaelaelae

hım tşk edrim bitanem çok güzel tercihler yapmışsın ben tek sipariş verdim ama içinden o da çıktı valla bende anlamdım:1hug: bide ne işe yaradığını tam olarak anlayabilsem sırnaşık şey kullanamadım daha valla ya opuyorumnanaktan öptüm bitanem

banada hediye gondermemısler ya ...gecen gun 2 tane fırca istedim belki onlarla birlikte hediye yollarlar :)
tatlım bende oldukca beyazımdır beni hiç gordun mu bilmıyorum ama multi tasking bende super oldu cut diye oturdu tenime :)

sizin onerinileriniz dogrultusunda bende apple istemıstım tuh cok pembeyse uzuldum simdi :KK43:

çok tşk edrim bitanem ama şunu anlamadım kusura bakma yani yüz yıkama jelimizi üzerine döküp o süngerle masaj mı yapıcaz ya gerçekten yordum ama anlayamadım :uhm:

yani tatlım makyaj cıkartıcı sungeri yani makyajını cıkartmak için kullanabilirsin...sungeri temizlemek istedigin zaman sıcak suda temizleyebilrmıssın ...

banada hediye gondermemısler ya ...gecen gun 2 tane fırca istedim belki onlarla birlikte hediye yollarlar :)
tatlım bende oldukca beyazımdır beni hiç gordun mu bilmıyorum ama multi tasking bende super oldu cut diye oturdu tenime :)

sizin onerinileriniz dogrultusunda bende apple istemıstım tuh cok pembeyse uzuldum simdi :KK43:

apple çok doğal bi renk cnm,bn çok memnun kaldım aşırı pembe değil,bn de multitasking original glo istedim bakalım uyacak mı bana merakla bekliyorum:dance:

günizcim çok cırt bi pembe degil az sürersen çok dogal duruyor ama ben şeftali tonlarını seviyorum belki de ondandır cnım sana yakışırşutarafagitti

önemli değil canım..ama bunun kullanım yöntemi sana bağlı..
ister süngerin üzerine yıkama jelini sık sonra yüzüne
masaj yaparak yıka,ya da (ki benim önerim) önce yıkama jelini
yüzüne parmaklarınla iyice yay,
sonra süngerle masaj yaparak üzerinden geç zemuszemus

ins uyar tatlım digeri sanada acık geldi cnm?...
tatlım baska neleri istedin :)

bana sandy fair açık geldi cnm, sunkissed tam uydu,ama multitaskingi merak ettim,göz altı kapatıcısını istemiştim o tam olmuştu,bakalım fondöteni de aynı renk mi gelcek.bi de far istedim laptop:dance: çok güzel gölge verilir gibi duruyo bakalım merakla bekliyorum:teytey:
(bu arada annem için de bronz tonlar istedim, ben kullanamıcam gerçi ama gelince nasıl renkler olduğunu yazarım zemuszemus )
tüm everydaycilere güzel makyajlaropuyorumnanaktan

X