Makyaj Ürünleri Everyday minerals

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım gelmedi yaa.. uzun zamandır yazamadım buraya da tatildeyim, mail attım bikaç kere, diyolar ki kargo ücretini geri veremeyiz ama siparişinizin ücretini geri veririrz böylece yeniden sipariş edebilirsiniz.. sağol canım almiyim dedim ben de. hevesim kaçtı. hep beni bulur böyle şeyler. resmen gelmedi yani. kim bilir ne oldu.

benimde 23 usd siparisim kayıp ooooooof yani ...sanırım herkesin basına geliyor :KK43:

en azından yeniden siparis edebilme sansın var sevindim buna cnm

sağol canım, nedir bu başımıza gelenler:KK43: seninki de bayağı çokmuş noluyor bu paketlerimize anlamıyorum postacılar mı el koyuyor:) postacılar ne yapar makyaj malzemesini:KK70: ay bilmiyorum:KK70:

liv85
ilk kez sipariş vericem bu siteden
bahsettiğiniz deneme kitlerini bulamadım? :KK43:

sanırım try me free gift'ler
peki sadece bunları istesek gönderirler mi yoksa başka ürün almalı mıyım?

bebegim siteyi biraz degistirmısler try me free denemeden seciceksin ...sadece onları istebilirsin cnm oylede gonderiyorlar umarım yardımcı olabilmıssımdir

everyday ciler neredesiniz kızlar yeni siparis veren fln yok mu :) ben bu sıkıstırılmıs goz farı ısmarlamayı dusunuyorum :)

livcim ben bu yeni siteden bişey anlamadım ya:KK43:
şimdi mediumdan sipariş vermek istiyorum ama tek tek seçemiyorum ya nasıl iş bu:KK43:

en son benim siparişim yalan oldu, ondan sonra bırakmışlardır türkiyeye yollamayı:KK43: gitti güzelim pakedim gittiiii:KK43:

mail atıp para iadesi istedin mi? gelmediyse çokça uzun zamn geçtiyse mutlaka iste tatlım

çok üzgünüm ya aglıcam çok alışmıştım ve everydaylerim bitti nerdeysesenağlamasenağlamasenağlama

Lolabunny hepsi senin yüzündennnnn :)))

ya nasıl kayboldu sizin postalar anlamadım gitti ben kaç kez sipariş verdim hepsi de tıkır tıkır geldi :KK43: ptt alacağın olsun..
Evet bırakmışlar bizim ülkeye sipariş yollamayı bugün sipariş verecektim bir baktım listede TR yok :KK43:((

ühüü gitti pumpkin pie allık.. :KK43:

Son düzenleme:
üühühühü ben fail değil mağdurum mağduuuuur:KK43::KK43:: kahrolsun paketlerimizi kaçıranlar kahrolsun türkiyeyi listeden çıkaran everyday minerals!:KK43:

arkadaşlar bişey sorucam everyday mineralsla ilgili ya.. geçen hafta mail attım ben sample kit için tabii ki türkiyeyi shipping listten kaldırdık dediler ben bilmiyordum burada gördüm sonradan. neyse (bu arada müşteri hizmetleri gerçekten çok ilgili ve kibar) sonra bana spariş gönderdiğimiz diğer ülkelerde tanıdığınız varsa ancak oraya yollayabiliriz dediler. ben de italyadaki arkadaşımın adresini vericem. evet buraya kadar herşey güzel.. dee... şimdi benim sorum; ben bu sample kitleri sipariş ettiğim zaman kargo parası da içinde olacak mı?arkadaşıma gideceği için mahçup olmak istemiyorum kargoyu ödemek istiyorum. ve bir de sample kitlerin her biri 5 $ mı yoksa istediğimiz kadar alıp hepsine mi 5 $ ödüyoruz? aydınlatın beni kuzucuklarım :uhm:

malice.cım sample kitlerin her biri 5 dolar yalnız sadece bir kit secebilme sansın var...sectigin kit ücretisiz oldugu için sadace tasıma ücretini yani 5 dolar kadar birsey oduyorsun ....artı ek ürünler aldıgında ise tasıma ucreti aldıgın ürünle orantılı olarak artıyor ...

uzmancım arkadaş satış yapmıor ki sadece bize sipariş verme konusunda yardımcı olmak adına böyle bişe yapıor sen bizim yazdıklarımızı gerçekten yanlış anladın heralde istersen özelden yazışmalarımıza bakabiliosan bi bak bakalım orda parayla ilgili yada bahsi geçen ürünle ilgili bi fiyat karşılığında verilebilecek bi yazı varmı canım

arkadaslar merhaba,
tam heveslenmistim ben de mineral makyaj urunu alicam diye, Tr´ye gonderim durmus:KK43:
neyse, size sorum peki bu e.m. urunlerini baska sitelerden falan alabiliyor muyuz?
ben GG`ye baktim, orada var ama buyuk boy hep, e ben de daha ne renk ve ya ne tur almam gerektigini bile bilmedigimden once su kucuk deneme boylarindan bi kac renk almak istiyorum.
sonra strawberry`de baktim, orda da e.m yok. baska bildiginiz var mi arkadaslar, kucuk deneme boy urun alabilecegim?

Yanlış Alarrrrmmmmmmm gönderim başlamadı...

Son düzenleme:
X