eveet yaz geldi

XSXEKERXIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008
361
0
yaz geldi havalar ısındı bebişlerinize evde dışarda nr giydiriyorsunuz şimdiye kadar zıbın üstüne badi giydiriyoduk altada ince pijama üstüne bir tane daha pijama vs
bizi görenler artık bebegin büyüdü tek kat giydir diyolar siz nasıl giydiriyorsunuz fikrinizi almak istedim nasıl giydirmeliyiz:uhm:

dışarı çıkarken askılı body üstüne t-shirt altına da kargo yada ince kot pantolon.. bir de salopet aldım onu giydirmeyi çok seviyorum :)
evde ise yarım kollu body altına da ince penye ayaksız alt

Benim evim biraz serin oluyor dışarıya göre.
Kısa kollu yada askılı body üzerine ince uzun kollu t-shirt.
Altına sadece ince eşofman yada pijama.
Gündüz ince bir çorap, yatarken (gece-gündüz) çıkarıyorum.

Dışarıda askılı body, üstüne kısa kollu t-shirt.
Altına ince bir pantolon.
Arabada olduğu için bugün çıplak ayak çıkardım, bundan sonra en fazla sandalet giyeriz, belki içine ayakları acımasın diye ince bir çorap olur gezmeye gidince. Ama parkta yani buralarda çıplak dolaştırırım artık ben..

benim evimde henüz ısınmadı.evde kilotlu çorap muhakkak giydiriyorum.üstüne ince bir takım ve yelek.dışarıdada bugün ilk defa kilotlu çorap üstüne elbise üstüne yazlık hırka giydiridm başınada yazlık kasketli şapka çok tatlıydı meleğim.

bende artık evde kısa kollu çıtçıtlı body üzerine ince uzun kollu tişört altınada sadece ayaklı tulum giydiriyorum çoraba gerek kalmıyor hemde rahat nefes alıyor ayakları..
dışarı giderken de daha çok açılamadık dün kısakollu body üzerine beyaz tişört uzun kollu onun altınada yine ayaklı tulum pantolon ve ince kotumuzu giydik önce kapşonlu yelek giydirdim sonra çıkardım sıcak diye ayağında da çorap patik vardı yazlık spor ayakkabı ve sandaletler alacağım oğluşlarıma..

bizde buyuk bi hevesle yaptığımız yazlık alışverişinden sonra kızımın yeni cicilerini giydirmeye basladım bugun ilk defa kuzuma alttan askılı cıtcıtlı badiüzerine kısa kollu badi altınada tayt giydirdim ayy çok güzel oldu cıbıl cıbıl:)

bende tam bunu sorucaktım bizmi erken çıktık yaza diye :) benim evim çok sıcak oluyor gündüz kısa kollu ile gezmeye başladık alttada ince pantolonu çorap giydiriyorum ayaklarından üşütüp gaz olmasın yavruma diye

biz bugun dışarı çıktık önce üzenide sadece ince eşortmn takımı vardı baktım coksıcak soydum kızımı sadece sıfır kol altı zıbın gibi bacakları hava aldı tombul bir bebek oldugu icin katlarının arası pişik olcak diye korkuyorum

valla biz şortlara askılılara geçtik bile..

tam ısırmalık oluyo üff zor tutuyo insan kendini..

artık yaz geldi tamamen kızlar yatarken nasıl giydiriyorsunuz ben kararsız kalıyorum bady giydirsem üşür mü acaba diyorum ve üzerine de pijama giydiriyorum ama böylede çok mu oluyor bilmiyorum

sayracım evin ısısına göre ayarlarsın,yatarken kısa kol çıtçıtlı body altına şort giydiriyorum ya da askılı body üzerine kısa kol kısa tulumunu.biz nasıl giyiyosak onlar da aynı giyebilir büyüdü tatlışlar:)

ohooo bizim buralar 38dereceyi gördüğü için ve bizim evimizde malesef en üst kat ve üstünde çatı yok acaypi sıcak oluyor evde sadece kısa kollu ya da askılı çıtçıtlı badysi ile geziyor, dışarı çıkarkende askılı çıtçıtlı bady üzerine kısa kollu yada askılı t-shirt altına da şort giydiriyorum, altta ince çorap ve sandaletleri var, yatarken çorap falan olmuyor tabi, evde yürüteçle gezdiği için ve de halılarımızı kaldırdığımöız için mutlaka çorap ve ayakkabı giyiyor, ama halısının üstünde faalnj oyanarken ayakkabıya gerek olmuyor tabi, gece yatarken kilma çalışmazsa sadece askılı çıtçıtlı badysi ile yatıyor o derece sıcak var yani ama genellikle klimayı çalıştırıyoruz o yüzden o badynin altına ince bir pijama giydiriyorum üstünede havanın durumuna göre ince bir pijama üstü olabiliyor dün gece çok sıcaktı mesela kısa kollu çıtçıtlı bady giydirdim altına ince pijaması üstüne artı bir daha t-shirt giydirmedim havanın durumuna göre değişiyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…