eve gitmeli miyim

2 hafta yatılı misafir olunmaz. kimseye o şekilde gitmem ev sahibine saygımdan dolayı. mesela ablam tatil beldesinde yaşıyor ben onun yaşadığı yerde bungalov kiraladim oraya gideceğim. ablama gitsem başının üstünde misafir eder ama öyle uzunca kalmalar bana gore değil. bana da kimse öyle 2 haftalığına yatmaya gelmesin.

Son şarkı olayına kadar patavatsızlık yapmış diye düşünmüştüm ama son olayda ayıp etmiş. Ben dönerdim. Zamanında dönmeye de kalktım benzer bir olayda. Güç bela vazgeçirdiler

Evet bir tık daha dışarıda kalıyor ikinci dereceler bana sorsan ben annemin evine gidip iki hafta kalmıyorum. Ama gelmiş kız ve senin sesinin olmadığı bir yere gidiyorum çok büyük ayip
Ama yani misafirin de anlaması lazım. Akbil basarken de deniş anlamayınca bunu yapmış. Ben de annemde bir hafta kalırım en fazla. Herkesin kendi düzeni.

Ya tabi ki yorucu ama çok büyük travma yaşamış ki yasamasa da daha güzel agirlanabilirdi.
Ben de depremzedeyim. Konuda bunun alakasını çözemedim. Depremden sonra rahat kalamıyorum baska yerde demiş. E iki hafta rahat kalmış. Kalmaması gerekirken git deniyor hala anlamıyor. Nasıl rahat kalamıyor anlamadım

Hesabı ödemeye gönlü olmayan birine biraz israr etseniz tamam sen öde der. Bence hesap için yeterince ısrarcı olmuyorsunuz. Yiyecek içecekleriniz bittikten hemen sonra kalkıp ödeyin, niye odedin diyecek hali yok sevinir bile.
Kim olursa olsun 10 15 gün misafirlik için çok. Karşı tarafı yorar.
Ayrıca o lafı onun ağzına tıkar, halamada durumdan bahseder öyle giderdim. Kim kırılıyorsa kırılsın.

Ama yani misafirin de anlaması lazım. Akbil basarken de deniş anlamayınca bunu yapmış. Ben de annemde bir hafta kalırım en fazla. Herkesin kendi düzeni.
Zaten dönmesi lazım bu laftan sonra kimse tutamamalı daha da gitmez ders olur. Ama şımarık kuzenin ayıbı gözümde çok daha büyük hala.

Kalmaya devam edersen kuzenine kafayı yedireceksin!

Bu da garip
Ben tuvalete diye kalkıp ödeyip geliyorum o durumlarda. Gönlü olan her türlü öder

Her şey ateş pahası. Dışarıda yedikleriniz kuzeninize batmış ki haksız da sayılmaz. Hangi birini ödesin bir kahve içseniz 300 lira uçtu yemek yeseniz 1000 lira. Sizin hesap ödemeniz gerekiyordu halanız izin vermedi diyelim erkenden kalkar kasada ödersiniz hadi onu da yapamadınız en kötü markete gidersiniz et tavuk alırsınız eşitlemeye çalışırsınız.

Şarkı söhlrme

Yani ekonomi bu haldeyken insanlar günü birlik bile misafir ağırlamak istemiyor. Sizde ödeme konusunda çok gönüllü olsanız öderdiniz yalvarmaya gerek yok ödeme yapmak için. Bahanede kırmadan bulabilirsiniz ayrıca cumhurbaşkanlığı kararnamesi gerekmiyor halanızın evinden ayrılmak için.

Ödemeye izin vermedi konusu benim açımdan imkansız. Halaniz hiç kendi çocuğunu düşünmüyor ona ödetiyor ama kuzeninize batması çok normal. Tuvalete kalkıp hesap ödemek ne kadar zor olabilir ki? Bari gitmeden toplu bir market alışverişi yapın ya da bir eksik mutfak aleti olur başka bir şey olur hediye alın. Sagolun çok iyi ağırladınız diyin toplanıp dönün

1-2 hafta uzun bir sure ve bu surede devamli hesaplari ödetmeniz dogru degil, halaniz kendi ödemiyormuş neticede kuzen ödüyor. Her seyi ben ödeyeyim diye laf yapana kadar kalkip soylemeden ödeyebilirsiniz gayet ya da masaya geldiginde hazirlayip önden davranabilirsiniz.
Bi toplu tasimaya bile elinizi cebinize atmiyorsunuz. Illa kart cikartmaniza gerek yok normal kullandiginiz banka kartlarla da ödenebiliyor uzun suredir.

Bu kadar da hic biseysiz gelinmez ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…