Evden nasıl gönderebilirim?

Handelizm

Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
871
1.658
29
Selam kızlar. Boşanma aşamasında ev bana tahsis edildi. Eş kişisi orada oturuyor şu an. Ben otursun dedim insanlık edeyim dedim ama yok oturmasını istemiyorum daha fazla, çünkü bir sürü eşya var; satar eder falan, bu aklıma yeni geldi. Ev boş kalsın, ben de oturmayacağım ama o da oturmasın istiyorum. Avukatım izinde olduğu için soramadım. Şu an şu saniye nasıl onu evden çıkartabilirim? Kanunsal olarak bilgisi olan var mı? Uzaklaştırma kararı da var.

Polis eşliğinde gidip çıkarabilirsin

Çocuk yok ve ev kira. Eşyaların da satılıp parası bölüştürülmesini istedim ama eş kişisi olacak lanet boşanmıyor ki. Boşanmayı kabul etmediği için bir anlaşmaya varamıyoruz maalesef.
Ay çocuk yokmuş mis gibi. Adamı sildiginiz an hayatınızda her hangi bir izi kalmayacak. Aracı vasıtasıyla kendinize ait olanları satın ya da getirtin. Diğerlerini ne yapiyorsa yapsın.

Ay çocuk yokmuş mis gibi. Adamı sildiginiz an hayatınızda her hangi bir izi kalmayacak. Aracı vasıtasıyla kendinize ait olanları satın ya da getirtin. Diğerlerini ne yapiyorsa yapsın.
Bütün eşyaların parasını ben ödedim. Düğünde sahte altın taktı, 1 gr bir şey takmadı. Benim tarafımız taktığınaltınlarla da 'kendi aldığı' eşyaların parasını ödedi. Ben yine de yarı yarıya olsun dedim. Düşsün yakamdan dedim ama gurursuz boşanmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…