Evden gitti

Siz ailem varken banyo yapıyor ve diğer odada uyuyor yazmışsınız, yorumlayanlarda bu yapılanı gayet insani bulduğu için bunları yazmışlar,
Buradaki insanlar yaşadıklarınızın öncesini sonrasını bilmiyorki, kimse müneccim değil yada sizin evliliğinize dair ayrıntı bilmiyor, olayları birleştirip ona göre yorumlasın
Alaycı bir üslupla yazmaları ayrı bir sinir bozucu durum 😒😒

Bu kayınvalide her ne yaptıysa senin kalbini çok kırmış, hıncını alacak yer arıyorsun. Eleştirmiyorum, hak veriyorum. Ancak galiba kızın küçük, zaten sinirler gergindir evde. Bebekle yaşamak kolay değil. Zaten sinirlerin gerginken bir de kayınvalideni dert etme şimdi kendine. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.

Durum öyle değil ama maalesef işte kalmaya gelmiyorlar bir akşam oturmaya geldiklerinde bilerek yapılıyor bu hareket sizin bu konuda tuzunuz kuru demek ki anlatılanı anlayamıyorsunuz adam evden bile kovdu ailemi bilmeden yazmayın lütfen daha fazla
Sizde ailenizi evden kovan adamla evlisiniz?
Normal misafir gelince duş almamız gerekiyorsa kalmasalar bile alıyoruz biz

Benzer içerikler açıyorsunuz ama bir adım yok gibi. Profesyonel destek alın.

Evet çünkü iki çocuğum var bunun için boşanma davası da açtım sonra da onu evden ben çıkardım yana yakıla gelip özür diledi tabi can yaktı kendi canı da yandı

iki üyelik var gibi geldi bana.
Konuyu acanla bu kişi aynı mi?
E Eve in Heaven in Boşananlar ve bu aşamada olanlarla ilgili konusunda bu tip bir durum yaşandı. Hiç anlamamıştık bile. Halbuki iki kişi aynı kişiymiş sürekli birbirini destekliyorlardı.İnsanlar çok değişik olur mu olur belli olmaz.

E Eve in Heaven in Boşananlar ve bu aşamada olanlarla ilgili konusunda bu tip bir durum yaşandı. Hiç anlamamıştık bile. Halbuki iki kişi aynı kişiymiş sürekli birbirini destekliyorlardı.İnsanlar çok değişik olur mu olur belli olmaz.
Hayır burda öyle bir durum yok farklı kişileriz ben sadece konu sahibini anlıyorum neden garibinize gidiyor ki ikimizde aynı durumları yaşamışız nerdeyse haliyle anlıyorum kendisini

Çünkü konu sahibine gelen yorumlara diğeri cevab veriyor.
Hatlar karıştı gibi geldi bana🤔

Burada ilk hamleyi siz yaptiginiza göre lafın bu noktaya gelecegini de göze almissiniz. Madem kılıcı çıkardınız ya vurun ya hic cikarmayin

Çünkü konu sahibine gelen yorumlara diğeri cevab veriyor.
Hatlar karıştı gibi geldi bana🤔
Şüpheniz varsa şikayet edin ilgileneceklerdir diye düşünüyorum. Çünkü bizler burada bunu göremiyoruz ve belirleyemiyoruz maalesef :KK43:. Diğer konuda K Kazen bey farketmişti banlamıştı o tek kişi olup iki üyelik olanı.

Ordada birisinin iki çocuğu vardı ve diğeride ikizlerine hamileydi sözde 🤷🏻‍♀️

Hayır burda öyle bir durum yok farklı kişileriz ben sadece konu sahibini anlıyorum neden garibinize gidiyor ki ikimizde aynı durumları yaşamışız nerdeyse haliyle anlıyorum kendisini
Kesinlikle burada şahsınızla ilgili bir sorun yok ama ben benzer durum yaşandığını belirttim ayrıca bu tip durumda üzerinize gitmek yerine şikayet edilmeli bunuda söyledim. Zaten herkes sizi şikayet edince ikiniz gerçekten farklı üyelikler olduğunuz durumunda bir sıkıntı yaşanmayacaktır.

Olabilir gerçekten aynı şeyleri yaşamış olup birbirinizi anlamış olabilirsiniz bu durumda hiçbir sıkıntı yok. Ancak birazdan çift üyelik mi yorumları gelecektir bilginiz olsun. Eğer böyle bir durum yoksa dikkate almayın.

Normalde evet misafir varken de mecbur kalınırsa banyoya girilir ama bizim durum farklı bariz kasıt ve art niyetle yapılıyor ben bu durumun farkındayım yoksa bizde de katı kurallar yok ailem anlayışıdır

Şüpheniz varsa şikayet edin ilgileneceklerdir diye düşünüyorum. Çünkü bizler burada bunu göremiyoruz ve belirleyemiyoruz maalesef :KK43:. Diğer konuda K Kazen bey farketmişti banlamıştı o tek kişi olup iki üyelik olanı.

Ordada birisinin iki çocuğu vardı ve diğeride ikizlerine hamileydi sözde 🤷🏻‍♀️
Yahu arkadaşım ben farklı kişiyim diyorum Konya'dan yazıyorum millet benim yorumuma alaycı ifade kullanınca ona binaen cevap verdim sadece

X