Evden gitti

Onlara sormak gerekiyor ama artık ben bile sormuyorum baştan beri ailemle uğraştılar emin olun hiçbir kabahatleri yoktu durduk yere saldırıyorlardı benim aileme niye olduğunu hâlâ çözemedik sırf ailem oldukları için kabul etmediler.
Kıskançlık falan mı ki ? Erkek tarafında bu oluyor dikkat ettim. Kız ağaç kovuğundan çıktı diye belliyorlar ve kızdan da onu bekliyorlar. 🙄

Haklısınız da inanın onlarda benim başıma bi şey geldiğinde “oh” diyor
Yani mesela bi konu geçiyor ölümle ilgili diyorum ki konuşma sırasında “ölmez sağ kalırsam böyle böyle istiyorum” eşimdir, eşimin başka bi akrabası komşusu Allah korusun daha gençsin derken ? Kaynanamla görümcem birbirlerine bakıp susuyorlar. Hani mutsuzluğuyla ister istemez mutlu oluyorum üzgünüm

Hiçbir evlat anne ve babasını kötü bir söz söylediğinde haklısın demez. Her ne kadar iyi olmasa da. Böyle yaparak ancak Bir birinizi yıpratırsınız. Misal 6 yıldır evleyim kaynanamın hiçbir faydasını görmedim ama kötü bir söz demedim de annesi sonuçta. Hatasını eşim bilir ona göre cevap verir. Benden daha sert davranır.

Evet haklısınız ama ardımdan şizofren diyen kaynana ve görümceye ancak böyle oluyor üslubum istemeyerek oluyor ama oluyor ne yazık ki
Şizofren bir hakaret olmamalı, kimin akıl ve ruh sağlığını koruyup koruyamayacağı belli olmaz o kadarını diyeyim. Cok büyük konuşmaktır bu.

X