Evdeki böcek sorunu bitmiyor

Hayır sadece evim ilaçlandı,belediye ağacı ilaçlamak için henüz gelmedi
Ee hepsini yapmamissiniz iste.

Evi 1 kez ilaclaman bazen yetmez, ilaclama sirketi isinde iyiyse evi inceleyip size bi yol haritasi cizer, ona gore birlikte planlama yaparsiniz.

O agac ilaclanmadan, hamam böceği varsa da apartmanin kanalizasyonlari, apartmanın ici ve tum komsular ilaclama yapmadan zor kurtulursunuz.

Valla bizde de vardı yeni bina. Tüm bina ilaçlandı, ekstra biz kendi evimizi 2 kez ilaçlama yaptırdık. Tüm pencerelere balkon dahil sineklik taktırdık. Anca huzura erdik. Tek tük arada çıkıyor sinek vs dışarıdan üzerimizde geliyor muhtemelen ona da şükür

Az önce apartman grubunu darladım,binada yeniyim diye mi ciddiye almıyorlar beni bilmiyorum ama cevap veren olmadı

Darısı başıma freya

Maalesef susam böceği jel ilacına gelmiyor. Evime düzenli jel ilaç sıkarım sıkılıyordu fink atıyorlardı namussuzlar
Aslında ben susam böceğini çok kafaya takmazdım. Diğeri için demiştim, ismi lazım değil, midemi bulandırıyor ve kurtulması çok zor. Türlü hastalık taşıyor üstelik.

gecen konunuza da yazmistim. esinizle tum evi santimetre santimetre dolasin boşluk varsa uygun dolgu maddesiyle doldurun. elbet bir bosluk vardir oradan giriyordur. genelde tesisat alani, banyo mutfak tezgahi arkasinda falan olur. bazen supurgeliklerde olur. milim milim gezin, bulduğunuz yeri doldurun. eger evde hic bosluk kalmazsa o bocegin giris çıkışını kapatirsiniz. evdekilerden kurtulduktan sonra devami gelmez. ama evde boşluklar acik oldugu surece ilaclatin agaclari kesin yine gelirler. heryeri kapattiktan sonra ya evi ilaclatin ya hasere öldürücü tabletler yerlestirin. ayaklari kesilir.

Teşekkür ederim

Eve zehir sokmak istemezseniz eczaneden borik asit alıp patatesle karıştırarak mama parçaları halinde köşelere dolap altlarına atın… Bundan fayda gören çok duydum.

Eve zehir sokmak istemezseniz eczaneden borik asit alıp patatesle karıştırarak mama parçaları halinde köşelere dolap altlarına atın… Bundan fayda gören çok duydum.
Bunu da deneyeceğim,teşekkür ederim

Benimde mutfağı meyve sineği sardı delirecek gibiyim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…