Evdeki böcek sorunu bitmiyor

O patates haşlaması hep kalacak mı peki?

Marketlerde eczanelerde var 3 aylık hap oluyor hamam böceği için derseniz verirler
Ev sahibiyle konuştum,kendisi de bu evde oturmuş hiç sorun yaşamadık,sizden önceki kiracılar da sorun yaşamadı dedi.

Birkaç ay önce bina ilaçlanmıştı,binadan kaçıp eve mi geldiler acaba?
Çünkü bina ilaçlandıktan sonra böcek sorunu yaşamaya başladık.

Kurklukadın survivor'da

Allah allah

Hayır bir de ben doğuluyum,börtü böceğin olduğu evde doğdum
Olsun alışmak sevmek zorunda degılsın bence.

Bende bocek gorunce başım dönmeye baslıyor hamam bocegı çiyan örümcek arı akrep
Bunlardan aklım Cıkar.
Gecen Bi örümcek de gel beni ısır
Ateşlendim, Bı ay enfeksıyon oldu orası fılan. sureklı doktor mudahale ediyordu ben boceklerin nesine ayy kucucuk napacak bu nıye korkuyorsun dıye merhamet edeyım

Çok eleştiriyorlar beni ama gerçekten görmeye dayanamıyorum.
Çok geçmiş olsun size de

Eski evimde mutfak dolabında bir tane gördüğüm anda kızım dedin sen bittin bir günümü mutfağa verdim tüm bakliyatları attım defne yapragı vs her şeyi koydum temizledim bir saat sonra kahvaltı yapıcam ekmek poşetinin içinden uçtu iştahım kapanmıştı…
Ertesi gün yine gördüm ve yine görmeyeceğim varsa da halüsinasyon görür gibi oluyordum
Neyse ki taşınacağım güne yakın günlerdi kurtuldum
Darısı başına ilaçlatmak dışında bir önerim yok onu da yapmışsın

Eski evimde dört sene oturdum,bırak böceği karınca dahi görmedim.Bina eski olmasına rağmen.
Böyle devam ederse giderler değişecek ama ev sahibi elini taşın altına koymuyor.Zaten bizimle muhatap olmuyor,kızıyla muhatap ediyor bizi.
Arıyoruz açmıyor,mesaj atıyoruz cevap vermiyor..

Bu aralar ev sahipleri kadar küfür beddua yiyen yok…
Benim evde de tek bir hamam böceği sinek bile yoktu ama bu susam böceği iğrençliği nasıl bir şey nereden geliyor anlamadım, kaynağını da bulamadım… Sen ceviz ağacı demişsin emin misin

İlaçlattıysanız çok fazla kalmamıştır. Gelenler giderlerden geliyor demekki. Onun için bir jel var. İnsanın dokunmayacağı yerlere ufak ufak süreceksiniz. İlaçlama şirketleri biliyor onu. Gelenlerin yuvalarında ölmesini sağlıyor. Çünkü siz her gün de ilaçlasanız tüm bina tüm evler varsa bahçe ilaçlanmadan çözülmez. Ne belediyeler ilaçlıyor park bahçe alanlarını ne insanlar evde böcek olduğunu kabul edip ilaçlatıyor. Sizde varsa tüm komşularda var. Ama kesin bizimkiler gibi biz de yok diyorlardır. Çamaşır suyunu boca ettiğim yerde dolaşırdı senin evde mi olmayacak diyesim geliyordu.
Tek çözüm bu. Arkadaşın patatese kattığı ilaçta belki budur. Her gün evde çamaşır suyu zehirlenmesi yaşadığımı bilirim. Böcek aklı olsa kesin dalga geçerdi.

Evet evet eminim,çünkü evin altını üstüne getirdim.Bakmadığım yer,dolap kalmadı.
Bir gün camların kenarında görünce anladım,ağaçtan geliyor ki binadaki diğer dairelerde de var aynı böcek.
Belediyeyi aradım gelip ağacı ilaçlayacaklar,budama tarihi gelince de budayacaklar.
Hala var mı sende susam böceği?

Maalesef susam böceği jel ilacına gelmiyor. Evime düzenli jel ilaç sıkarım sıkılıyordu fink atıyorlardı namussuzlar

Yani şöyle söyleyeyim apartman grubuna yazdım.Pencerelerin dışında böcek görüyorum,sineklik olmasına rağmen eve giriyor.Çünkü susam böceği çok ufak.Sadece alt katımdaki kadın bizim evde de var diyebildi.Giriş katındaki kadının dış penceresinde o böcekler kaynıyordu ama bende asla böcek yok dedi.

Evden taşınacaktık zaten…
1 hafta idare ettim sonra evi onlara bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…