Evde yapılacak bildiğiniz işler var mı çok sıkıntıdayız

sonkafautucu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
550
374
Merhaba arkadaşlar ben yeni evliyim eşim çalisiyo ama çok borcumuz var maaşı olduğu gibi borçlara gidiyo bize pek bişey kalmiyo eşimde bende çok bunaldik artık dışarda çalışmamı da istemiyo evde yapabilecegim işler var mı sizin bildiğiniz. Ankaradayım bu arada bana yardımcı olursanız çok dua ederim teşekkürler simdiden

avon oriflame vs iyi satış yaparsan güzel gelir elde edersin.eğitimli olduğunuz bir alanda özel ders vs verebilirsiniz
birşeyler dikip satabilirsiniz
keçe vs hoş şeyler tasarlanıp satılabilir
buna el işi de dahil ..
eşiniz çalışmanıza neden izin vermiyor ?sadece bayan olan ortam vs de mi kafasına yatmıyor adamın?en basitinden kuaför olabilir hem sadece bayan ile ilgilenir hemde yıllar sonra her işinizi kendiniz yapar hale gelirsiniz .
pastane vs olabilir el yatkinliginiz artar..gibi gibi..

Nikah şekeri paketleme yapabilirsin . Veya evde mantı tarzı şeyler çalışan kadınlar için .

Evde etikete ip bağlama gibi işler veren yerler var. 200 250 lira arası bişeyler kazandiriyor. İnternette makale yazarak para kazanma imkanı da var ben bir ara yapmıştım ama etiket bağlama işi getirisi daha iyi. Allah yardimciniz olsun.

Keçe, sabun,kokulu taş falan yapabilirsin, evde pasta börek yapabilirsin, instagramda sayfa açıp sipariş üzere satış yapabilirsin ama sonuçta iletişim için telefon numaranı falan vereceksin millete, dışarda çalışmanı istemiyorsa eşin bu durumu hiç istemez diye düşünüyorum.
Yalnız çocuk bakabilirsin şu anda tam da mevsimi millet harıl harıl bakıcı arıyor

Birşeyler (kokulu taş, sabun, nikah şekerleri gibi) üretip satmaya kalkışsan az biraz sermaye lazım. Birşeyler yapıp reklamını yapman lazım.
Bir fabrikadan iş alman için çevre lazım.
Dışarıdabir yerde çalışıp maaş almak en rahatı ve en güzeli. Bence buna yönel ve eşinin de itiraz edemeyeceği bir iş düşün.

Kendisi yeterince çalışıp yoruluyo zaten evde çalışıp kazanmak benim tercihim ayrıca yardım bilgi istedim eşimi eleştir demedim..
Oyle mi hanimefendi? Hem esim disarda calismami istemiyor diyin sonra da benim tercihim aslinda bu diyerek de konuyu degistirin. Valla biz niye calisiyoruz disarda milletin agiz kokusunu cekiyoruz? Erkeklerin oldugu yerde calistigimiz icin kotu kadin miyiz yani? Bu mu tavir? Hem evimin sicakligindan cikmiyim hem para kazaniyim mi diyorsunuz? Grafiker misiniz? Mimar misiniz ki evden ciddi para kazandiracak is yapacak kadar kendinize guveniniz var? Kusura bakmayin ama borc varsa pasa pasa iki kisi de calisacak. Coluk cocuk olmadigi muddetce evden buskuvi pasta yapmakla etiket basmakla ne borc biter ne bisey. Bir de kocami elestirmeyin demissiniz. O kisma iyi guldum yalniz.

Canim cocuk bakabilirsin,nikah sekeri yapabilirsin,ne yonde yetenegin varsa onu paeya cevirebilirsin.
Allah yardimcin olsun

Oyle mi hanimefendi? Hem esim disarda calismami istemiyor diyin sonra da benim tercihim aslinda bu diyerek de konuyu degistirin. Valla biz niye calisiyoruz disarda milletin agiz kokusunu cekiyoruz? Erkeklerin oldugu yerde calistigimiz icin kotu kadin miyiz yani? Bu mu tavir? Hem evimin sicakligindan cikmiyim hem para kazaniyim mi diyorsunuz? Grafiker misiniz? Mimar misiniz ki evden ciddi para kazandiracak is yapacak kadar kendinize guveniniz var? Kusura bakmayin ama borc varsa pasa pasa iki kisi de calisacak. Coluk cocuk olmadigi muddetce evden buskuvi pasta yapmakla etiket basmakla ne borc biter ne bisey. Bir de kocami elestirmeyin demissiniz. O kisma iyi guldum yalniz.
eşi istemeyebilir alan razı satan razı size ne yani gerçekten bu foruma ne olmuş böyle anlayamiyorum artık bayan size eğer esim çalışmama izin vermiyor yardımcı olur musunuz deseydi yorum yapın ama bayanın sorunu o değil soruna odaklan bence mimar misin bilmem ne misin diye aşağılamaya calisacagina !evde de gayet güzel işler yapılabilir ayrıca benim komşum evde butik pasta yaparak 2 çocuğunu özel okula ginderiyo yeter ki iste diploma şart değil yani !

Durumunuz cok SIkIsiksa evde ufak tefek islerin bi getirisi olmaz. Nereye kadar evde duracaksiniz? Daha rahat yasamak varken calismamak ayri bir lukstur.

Merhaba arkadaşlar ben yeni evliyim eşim çalisiyo ama çok borcumuz var maaşı olduğu gibi borçlara gidiyo bize pek bişey kalmiyo eşimde bende çok bunaldik artık dışarda çalışmamı da istemiyo evde yapabilecegim işler var mı sizin bildiğiniz. Ankaradayım bu arada bana yardımcı olursanız çok dua ederim teşekkürler simdiden
çok uygun malzemeler bularak cocuk bebek elbiseleri hazırlayıp sosyal medyada satabilirsiniz bence bir dönem yapan tanıdıklarım baya başarılı oldular ,bebek kurabiyeleri şekerleri yapabilirsiniz yada

Sizene yahu ister evde çalışır ister dışarda
Evde calismak istiyorum eşim izin vermiyor demiş dışarda çalışanlar kötü kadın mı bunu demek istiyosuna kadar getirmişsiniz aman belki bişeler söylerde laf çıkar iki ego tatmini yaparsınız..
Kendiniz gibi olmayanı hemen dislayin sonrada özgürlük hakkında satirlarca yazın..

bazıları bu forumda sadece bunun için varlar bana da aynı şey çok yapıldı en moralimin bozuk olduğu anlarda dahada dibe cokturuyorlar insani....
Sizene yahu ister evde çalışır ister dışarda
Evde calismak istiyorum eşim izin vermiyor demiş dışarda çalışanlar kötü kadın mı bunu demek istiyosuna kadar getirmişsiniz aman belki bişeler söylerde laf çıkar iki ego tatmini yaparsınız..
Kendiniz gibi olmayanı hemen dislayin sonrada özgürlük hakkında satirlarca yazın..

X