Evde Kuranı Kerim öğrenmek

maşallah rabbim yardımcınız olsun bende keşke etrafımda ögrenmek isteyen olsada ya gelse yada gidip ögretsem diyorum evde boş durmak bunaltıyor beni bebeğim olunca boşladım biraz

maşallah rabbim yardımcınız olsun bende keşke etrafımda ögrenmek isteyen olsada ya gelse yada gidip ögretsem diyorum evde boş durmak bunaltıyor beni bebeğim olunca boşladım biraz
Merhaba canım benim de bebegim var yoksa camiye gitmeyi düşünüyordum. Ama konu komşudan öğreten olsa giderdim. Sen sor çevrene çocuklara yine öğretebilirsin çok güzel birşey

günaydın hayırlı cumalarınız olsunnnn

akşam biraz elif lam mim (bakara süresi 285-286 ayeti) çalıştım bugun yine bu sayfaya çalışacağım inş.
Günaydın canım sana da hayırlı cumalar . Nasil peki okuyabiliyor musun canım çok sevindim senin adına . Darısı bana olsun. Elif be bitirdim bugün çocuğun okuluna çikolata gönderiyorum dagitsin arkadaşlarına:))))

Günaydın canım sana da hayırlı cumalar . Nasil peki okuyabiliyor musun canım çok sevindim senin adına . Darısı bana olsun. Elif be bitirdim bugün çocuğun okuluna çikolata gönderiyorum dagitsin arkadaşlarına:))))

yani sular seler gibi değil ama okumaya çalışıyorumm

bence sen yine konulara çalış ama kurandan takip etmeye bak
ben netten açıyorum hoca okuyor bende takip ediyorum vurguladığı harflere dinliyorumm
haftasonu babam bir sınavdan geçirirrr:KK48::KK48:

gönder tabiki çikolataaa bizde isterizzz :olamaz:

yani sular seler gibi değil ama okumaya çalışıyorumm

bence sen yine konulara çalış ama kurandan takip etmeye bak
ben netten açıyorum hoca okuyor bende takip ediyorum vurguladığı harflere dinliyorumm
haftasonu babam bir sınavdan geçirirrr:KK48::KK48:

gönder tabiki çikolataaa bizde isterizzz :olamaz:
Ama daha nerde sular seller gibi . Boşver biz doğru okumaya bakalım . Inşallah ayetlerden konuları tekrar etmeyi düşünüyorum bende . Istediğin çikolata olsun kuzum :)))))))

Bugunki çalışmam

Konu Izhar

Kuran öğreniyorum video 18

Bu konuda elif,ha,hi,ayin,gayin,he harfleri sakın nün ve ya tenvinden sonra gelirse akıtmadan direk okunur. Bu konuyla ihfayı daha iyi kavradım

günaydın hayırlı haftaların olsun canım

bende bir ctesi akşamı babamla okudum bir daha çalışamadım

ama işlerimi topğlayam hemen çalışacam inş.

günaydın hayırlı haftaların olsun canım

bende bir ctesi akşamı babamla okudum bir daha çalışamadım

ama işlerimi topğlayam hemen çalışacam inş.
Merhaba canım sanada hayırlı haftalar olsun bu haftamiz biraz zor geçeceğe benziyor kış yüzünü gösterdi çocuklar hasta :KK43: yazlık kışlık kiyafetlerdi ayakkabılardı kış temizliği falan işimiz çok:) aralarda calısıcam inşallah

X