Evde Kuranı Kerim öğrenmek

Ben evde bir ay bile sürmedi öğrendim çok şükür eşim kalemli kuranı kerim seti almıştı çeşitli hocaların sesinden çalışma imkanı sunuyor okuma yazma bilmeyenler bile kolaylıkla öğrenebilir tabi henüz çok yavaş okuyorum ama okudukça geliştireceğime inanıyorum

Ben evde bir ay bile sürmedi öğrendim çok şükür eşim kalemli kuranı kerim seti almıştı çeşitli hocaların sesinden çalışma imkanı sunuyor okuma yazma bilmeyenler bile kolaylıkla öğrenebilir tabi henüz çok yavaş okuyorum ama okudukça geliştireceğime inanıyorum
Inanarak ve düzenli çalışınca oluyormuş canım bende elif be cüzü ve youtubedaki diyanetin videolarından öğrendim. Biz de hala yavas okuyoruz ama günlük okuyunca gelişiyor. Istersen bize katıl ilk hatimimiz başladık ramazan sonu bitirmek için inşallah

canım allah kabul etsinnnn

ben akşam bakamadım çok güzel gidiyorsun :nazar::nazar:
Sağol canım sende güzel gidiyorsun bugün bak inşallah ne farkettim biliyor musun . Çalışmadığım gün boşa gitmiş gibi hissediyorum ve vicdanım sizliyo calistigim gun ise ister istemez kendimi zorluyorum hadi bir sayfa daha hadi diyerek:))))

Sağol canım sende güzel gidiyorsun bugün bak inşallah ne farkettim biliyor musun . Çalışmadığım gün boşa gitmiş gibi hissediyorum ve vicdanım sizliyo calistigim gun ise ister istemez kendimi zorluyorum hadi bir sayfa daha hadi diyerek:))))
:nazar::nazar:
inan rabbim günah yazmasın

ama bu hafta herşeyi beni zorladıııı tabi bunlar bahane değil:KK43:

biraz halsizliğim vardıııı

birde bu hafta oruçlu geçirdimmmmm hali ile iyice saldımm

ama bugun oruçlu değilim hemen eve gidince bakıcamm

geçtiğimiz hafta sonu bir kitap okumuştum 32 sayfalık

şeytanın hileleri :olamaz:

diyeee

aynen bu hafta töbve yarabbim şeytan ile resmen savaştım nasıl bilinç altına oturduysaaa:olamaz:

:nazar::nazar:
inan rabbim günah yazmasın

ama bu hafta herşeyi beni zorladıııı tabi bunlar bahane değil:KK43:

biraz halsizliğim vardıııı

birde bu hafta oruçlu geçirdimmmmm hali ile iyice saldımm

ama bugun oruçlu değilim hemen eve gidince bakıcamm

geçtiğimiz hafta sonu bir kitap okumuştum 32 sayfalık

şeytanın hileleri :olamaz:

diyeee

aynen bu hafta töbve yarabbim şeytan ile resmen savaştım nasıl bilinç altına oturduysaaa:olamaz:
Ay masallah ne güzel oruç tutmuşsun ben geçen hafta iki üç gün üst üste oruç tuttum rabnim tesadüf habersiz misafir geldi temizlik yemek oruç derken hasta oldum bu hafta ancak iyileştim. Oruckenbas ağrısı uyku hali halsizlik oluyo çünkü rabbim kabul etsin

X