Evde Kuranı Kerim öğrenmek

Hayırlı sabahlar kızlarrrrrr

E Evvab yanlış anlamadım değil mi hafızsın arada uğrayın ki sizin bilgilerinizden faydalanalım değil mi @Hanimefendimelek
Yok yanlış anladınız hayız regl :)
Ama Rabbim hayır söyletmiş olsun inşaAllahh hafızlığıda nasib eder Mevla'mız bizlere 🤲

Son düzenleme:
@Hanimefendimelek bu hafta 3 gün niyetlendimmm

10 gün dü borcum 7 gün kaldı haftayada 3 gün tutarsam tamamlarım inş.

ptesi perşembe oruçlu geciricem alalh nasip kısmet ederse eğer
Ben regl oldum canım bu hafta tutamam seninki az ne güzel 3 ayları fırsat bilip tutalım inşallah ben de bu ara halsizim her yerin kiriliyo resmen

Canım sen uzun zamandır biliyor musun Kuran i peki bu bizim ilk hatimimiz olacak inşallah yeni öğrendik kendi kendimize elimizdeki imkanlarla
Hayır csnım tecvidim bile yarım yamalak yavaş okurum bende.. Ama yavaş okuyorum diyede ibadeti bırakamam, okudukça geliştirilen birşey Kuran-ı Kerim okumak :)
Ramazan ayının sonuda dahil olursa yani Kadir gecesi inşaAllah biter :) ama gerçekten çok ve sesli okumak önemli

Hayırlı cumalar canım gece acile gittim olcak gibi değil çocuklara bakamıyorum evin düzeni bozuldu boğazım indirmiş. Sen nasilsin

HAMD OLSUN BENDE İYİYİM

DÜN BİRAZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI KURANA BAKAMADIM

BENDE OĞLANI GÖTÜRDÜM OKULDA HASTALANMIŞŞ

SİNÜZİT SOĞUK ALGINLIĞI OLMUŞ
RABBİM HERKESE ŞİFA VERSİN

Hayır csnım tecvidim bile yarım yamalak yavaş okurum bende.. Ama yavaş okuyorum diyede ibadeti bırakamam, okudukça geliştirilen birşey Kuran-ı Kerim okumak :)
Ramazan ayının sonuda dahil olursa yani Kadir gecesi inşaAllah biter :) ama gerçekten çok ve sesli okumak önemli
Inşallah biter ramazanla beraber gerçekten de üst üste okuyunca kolay ama ara verince hemen okumak zorlaşıyor az bile olsa günlük okumak lazım Rabbim kabul etsin inşallah

HAMD OLSUN BENDE İYİYİM

DÜN BİRAZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI KURANA BAKAMADIM

BENDE OĞLANI GÖTÜRDÜM OKULDA HASTALANMIŞŞ

SİNÜZİT SOĞUK ALGINLIĞI OLMUŞ
RABBİM HERKESE ŞİFA VERSİN
Yaa çok geçmiş olsun kimi duysam yine bu ara bir salgın gibihasta . Ne dicem sana canım geçen baya kalabalık toplanmistik bir kuran okuyalım dediler pek bilen yoktu kimisi hasta olurdu ki bana sen oku dediler ben sesli okuyamam dedim olsun nolacak bir sevap al diye zorlayınca e tamam dedim . Okudum ama nasil heyecanlandım sesim titredi anlatamam yine de çok mutlu oldum şükürler olsun Rabbime herkesten hayır duası aldım

Yaa çok geçmiş olsun kimi duysam yine bu ara bir salgın gibihasta . Ne dicem sana canım geçen baya kalabalık toplanmistik bir kuran okuyalım dediler pek bilen yoktu kimisi hasta olurdu ki bana sen oku dediler ben sesli okuyamam dedim olsun nolacak bir sevap al diye zorlayınca e tamam dedim . Okudum ama nasil heyecanlandım sesim titredi anlatamam yine de çok mutlu oldum şükürler olsun Rabbime herkesten hayır duası aldım
MaşaAllah bende heptoplum içinde Cuma suresi biraz kısa diye onu okurum Rabbim kabul etsin inşaAllah.. İzin verdiği içinde bin şükür :)

AY negüsel ben daha cesaret edemem herhaldeee

allah kabbul etsinnn

X