Evde Kuranı Kerim öğrenmek

Günaydın canım aslında bazı kelimeleri anlamadim ama genel olrak bütününe bakinca anlamaya çalıştım dün başladım . 3 ayları bereketli geçirmek için inşallah günlük ilmihal risale kitapları da okuyacağım kendime plan oluşturup rabbim nasip ederse. Programdan okudum. Işe giderken yolun uzunsa sende bir bak belki okursun a

program derken ccanımm

bende evde ilmihalle bakmaya çalışıyorum eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum vaktım olduk ça

program derken ccanımm

bende evde ilmihalle bakmaya çalışıyorum eksiklerimi kapatmaya çalışıyorum vaktım olduk ça
IMG-20190325-WA0008.jpg

Google play store da var canım kitabım yok benim

Bugunki çalışmam

Kuran-i Kerim hatim 10.cuz 181-188 sayfalarını okudum

Risale-i Nur 10 sayfa

Büyük Islam ilmihali 5 sayfa

Riyazus Salihin 1. Bölüm

Bugunki çalışmam

Kuran-i Kerim hatim 10.cuz 189-194sayfalarını okudum

Risale-i Nur 10 sayfa (iman ve küfür)

Riyazus Salihin 2. Bölüm (tövbe)

günaydın canım ben akşam biraz daha okudum yatsıdan sonra bir hafta izinliyim artık

kuranı kerim hatim

Enfal Süresi 10 cüz : 185,

Tevbe Süresi 10 cüz : 186,187,188,189,190,191,192,193

Bugunki çalışmam

Kuran-i Kerim hatim 10.cuz 195-200 sayfalarını okudum

Risale-i Nur 10 sayfa (iman ve küfür)

günaydın canım ben akşam biraz daha okudum yatsıdan sonra bir hafta izinliyim artık

kuranı kerim hatim

Enfal Süresi 10 cüz : 185,

Tevbe Süresi 10 cüz : 186,187,188,189,190,191,192,193
Seninde canım Allah kabul etsin ben de 1-2 haftaya izinli olurum. Bugün orucum acıkmadım ama bende baş ağrısı oluyor rabbim kabul etsin inşallah arada tutabiliriz :KK43: haftaicleri genelde evde olduğum için daha verimli geçiyor bana

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 *“Allah’ım! Bildiğin her zararlı şeyin şerrinden sana sığınıyorum. Bildiğin her hayırlı şeyi senden istiyorum. Bildiğin her günah için bağışlamanı diliyorum. Sen gizli olan şeyleri en iyi bilensin.”* (Tirmizi, Deavat, 23) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸hayırlı cumalar

Seninde canım Allah kabul etsin ben de 1-2 haftaya izinli olurum. Bugün orucum acıkmadım ama bende baş ağrısı oluyor rabbim kabul etsin inşallah arada tutabiliriz :KK43: haftaicleri genelde evde olduğum için daha verimli geçiyor bana

HAYIRLI CUMALAR CANIM

allah kabul etsin orucunu

baş ağrısı susuzluktan oluyorrrrr bana öle oluyor açıkcası

benım 4 gün borcum kaldı

artık onuda ptesi perşembe tutcam hem sünnet bunu alışkanlık haline getiricem inş.

X