“Evde kaldım” psikolojisi… çok kötüyüm :(

Herkese merhaba daha önce hpv ile ilgili bir konu açmıştım ciddi ilişkimi karşımdaki kişinin hpv olmasından dolayı bitirmiştim.

Son zamanlarda ciddi bir bunalıma girmiş bulunmaktayım. Yaşım 31. Devlet memuruyum, iyi bir işim var maddi bir sorunum yok. Ama manevi anlamda çok yalnızım. Çevremdeki herkes evli, çocuklu. Benim ise bu zamana kadar yaşadığım tüm ilişkiler sorunluydu. Karşıma çıkan erkekler canımı çok yaktı.

Artık karşıma düzgün ve iyi bir insanın çıkacağına da inanmıyorum. Kendimi yarım insan gibi hissediyorum. En büyük hayalim bir yuva kurmak, anne olmaktı.

Gerçekten çok üzgünüm ben bu durumu ve psikolojik buhranı nasıl aşarım bilmiyorum. Lütfen bana akıl verin…
20 li yaşlardan çıkınca panik olmuşsunuz bence,yaş geçiyor düşüncesine kapılmışsiniz.
Şu dönemde artık gençler bırakın evlenmeyi önünü göremiyor.Kariyer yapma yaşı bile 30 u geçmiş durumda,olursa o da..Siz en azından o leveli atlamışsınız rahatlatın kendinizi.Hobi kurslarına gidin insan içine karışın çıkar önünüze belki öyle öyle..
Evlenince her şey çok güzel olmuyor ama çocuk kısmı iyi bir şey.Gonlunuzce olsun

Herkese merhaba daha önce hpv ile ilgili bir konu açmıştım ciddi ilişkimi karşımdaki kişinin hpv olmasından dolayı bitirmiştim.

Son zamanlarda ciddi bir bunalıma girmiş bulunmaktayım. Yaşım 31. Devlet memuruyum, iyi bir işim var maddi bir sorunum yok. Ama manevi anlamda çok yalnızım. Çevremdeki herkes evli, çocuklu. Benim ise bu zamana kadar yaşadığım tüm ilişkiler sorunluydu. Karşıma çıkan erkekler canımı çok yaktı.

Artık karşıma düzgün ve iyi bir insanın çıkacağına da inanmıyorum. Kendimi yarım insan gibi hissediyorum. En büyük hayalim bir yuva kurmak, anne olmaktı.

Gerçekten çok üzgünüm ben bu durumu ve psikolojik buhranı nasıl aşarım bilmiyorum. Lütfen bana akıl verin…
"Evde kaldim" okuyunca 40 filan sandim. Artik yeni ev;enme yasi 30 lar. Strese girmeyin ve sirf evlenmek icin de evlenmeyin goruyorsunuz burda yazilanlari. Isinize bakin bu isler nasip isleridir. evlenip de coluk cocugunuzla ortada kalmakdansa dogru insani bulmak daha mantikli.

X