Evde Hijyen Sağlamanın Püf Noktaları

Buarada sivi el sabunlarina karsiyim ve cok tecrube ettim kesinlikle kalip sabun kullanin tabi misafi icinde sivi sabunlugunuz dolunolsun eli daha iyi temizliyor ve elleri sertlestirmiyor vucud icinde kesinlikle janjanli dus jelleri degik yine zeytinyagli sbun kullanin derm gicir gicir olursunuz sampuan olarak yine paraben icermeyen dogal sampuanlar kullaniyorum ve memnunum dis macunuda ayni sekilde kimyasallari hep yutuyoruz . Elimden gekdigince sagligimiza dikkat etmeye calisiyoruz aklima gekdikce yazarm:)

Kesinlikle bende sirkeli su diyorum.
Aslında ozon u seviyordum önceden. Hep onu kullanırdım ama bir gün zehirleniyordum. Vazgeçtim.
Araştırdım araştırdım.
Sirke mucizesi ile tanışmam duşa kabin e iyi geldiğini anlamam ile oldu.
Ve sonra mutfakta... buz dolabında...
Her yerde kullanmaya başladım.
Sürekli kullanmıyorum. Kokusu çok olunca rahatsız oluyorum. Ve aromalı deterjanlarıda seviyorum. Ama sirke gibisi yok! Hemde doğal!

Bir tencere dibi tuttuysa mesela yemeğin hemen sirke karbonat kaynar su.
Bu üçlü benim hayatımı kolaylaştırıyor. Allah cc çok şükür..!..

Kesinlikle bende sirkeli su diyorum.
Aslında ozon u seviyordum önceden. Hep onu kullanırdım ama bir gün zehirleniyordum. Vazgeçtim.
Araştırdım araştırdım.
Sirke mucizesi ile tanışmam duşa kabin e iyi geldiğini anlamam ile oldu.
Ve sonra mutfakta... buz dolabında...
Her yerde kullanmaya başladım.
Sürekli kullanmıyorum. Kokusu çok olunca rahatsız oluyorum. Ve aromalı deterjanlarıda seviyorum. Ama sirke gibisi yok! Hemde doğal!

Bir tencere dibi tuttuysa mesela yemeğin hemen sirke karbonat kaynar su.
Bu üçlü benim hayatımı kolaylaştırıyor. Allah cc çok şükür..!..
Sirkeyi marketten mi tedarik ediyorsunuz? Yoksa aktardan mı?

Dişleriniz için bırakın kimsayal ürünleri ..pratik die alıyoruz ama çok zararlı.
en güzeli hindistan cevizi(katı halde)+nane yağı

bu ikili hem beyazlatıyor hemde nefesinize tazelik katıyor.

bence deneyince anlayacaksınız.

çalışanım gezmeyi seviyorum, evi haftada bir detaylı süpürge, onun dışında baston süpürgeyle alıyorum ihtiyaç olunca,

camları sadece üzerindeki tozları almak için söyle bir elimden geçirdim. Hepsini değil açıp kapadıklarımı.

Tuvaleti haftada iki yıkıyorum genelde, alaturka kullanıyoruz eşimle ben.

sonra bulaşık, çamaşır işte başka da bir iş yapmam .YAPAMEİYOORUM

Sıkıcı geliyor kaldi ki çamaşır suyunu da sevmiyorum.

öyle evdeki ve havadaki bakteri öldürmez ama çamaşır suyu gibi kimyasallar yoğun kullanıldığında öldürür bence.

X