Evde ek iş ile alakalı güzel paran kazandıran sistem ve ya iş önerileriniz?

O siteyi daha önce duymadım ama bu şekilde para kazanılan sadece 1,2 köklü sistem var
5 gün öncebir siteye üye oldum .Tamamen güvenilir ve köklü bir sistemden oluşuyor.Anket doldurarak, reklam tıklayarak para kazanabiliyoruz.Yabancı bir site Türkiyedeki anket sitelerinden çok daha güvenilir ve garantili.5 gündür hesabım aktif şimdiye kadar siteye 1 ,2 kere girmeme rağmen 1 dolara ulaştım. Günde 10 dolardan fazla kazananlar varmış. Bana günde yeni üye olduğum için sanırım ortalama 20 reklam geliyor.Anketler ve "TASKS" dedikleri başka bir kazanma yolu da var sitede 7,8 tane soru soruyolar ( ingilizce fakat çok basit her soruda birer link verip o linkdeki yazının "article" olup olmadığını soruyor.) Ve sitede tamamen şansa dayalı bir oyun daha var.Her gün 30 tıklama hakkı veriyorlar.Resimleri karelere ayırmışlar.İçlerinden 5,6 tanesinde sanırım 10$,5$, 0,10$,0,50$ miktarlarında paralar gizli.Şansınız yaver giderse rastgele tıklayarak bu paraları kazanabiliyorsunuz. Ödeme sistemi paypal aracılığla oluyor.Toplamda 6$ ı aştığınız taktirde hesabınıza parayı yatırıyorlar.

Sitenin diğer bir avantajı da saadet zinciri oluşturabiliyoruz.Sizin aracılığınızla üye olanlar altlara eklendikçe beraber para kazanıyorsunuz.

Eğer aklınıza yatarsa siteyle ilgili bilgi almak için bana mesajla ulaşabilirsiniz :) Direk link veremiyorum site kurallarından dolayı

Merhaba bana da bu konuyla ilgili bilgi verirmisiniz

merhaba arkadaşlar ben bir kozmetik firmasının satış temsilcisiyim.isim veremiyorum fakat bu firma bildiğiniz ya da tahmin ettiğiniz ucuz ve sağlıksız markalardan herhangi biri değil.sağlık bakanlığı ve dermatest onayllı ürünleri yoğun aloe vera içeren kendi hammaddesi olan aloeverayı kendi yetiştirip bitkinin üzerindeki kabuğuyla değil sadece sağlıklı olan içindeki jel kısmını kullanan,renkli kozmetiği mineralli ve hassas ciltlere uygun olan, makyaj malzemelerinden kadın-erkek cilt bakımı ve anti-aging ürünlerine,el-ayak bakımından bebek bakım ürünlerine,saç bakım ürünlerinden dünya starları ile iş birliği yapmış ve onların ismini taşıyan kalıcı parfümlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyaca yönelik ve amacına uygun olarak kullanılan her cilt bakım ürünün yada sağlık ürünün düzenli kullanımında gözle görünür etkili sonuçlar vermesiyle güvenilir ve kaliteli diğer markalardan tamamen ayrılması ve asla kıyaslanmaması gereken bir markadır.satış karı yüzde 40'tır.sadece satış karı ile değil prim ve puanlama sistemi ile de işiniz daha kazaçlı hale gelir.eğer detayları öğrenmek isterseniz lütfen özelden mesaj yazın sizlere anlatayım.

arkadaşlar düzgün sigortalı bir işe girip çalışın bırakın bu kolay para kazanma martavallarını resmen hayal tacirliği yapılıyor yazık yani oriflameler lyonessler konuyu doldurmuş..

"SıZDE ÜYE OLUN BAŞKALARINI ÜYE YAPTIKCA ONLAR SıPARıŞ VERDıKÇEDE BÜTCENıZE PARA ÜSTÜNE PARA KATIN KENDI ALT KADRONUZU KURDUKCA ONLARDA DAHA KURDUKCA KAZANCINIZ KATLANSIN."

vb. türü mesajlarla zincir ve benzeri yollara sevk eden mesajlar kesinlikle yasaktır. Bu konulara bu siteyi alet etmem. Amway, Avon, abidik gubidik vb. gibi firmaların çalışma prensiplerini anlatmak isteyen anlatır ama gel işte benim mail adresim bu, beni referans göster kadroya gir gibi içeriğe sahip mesajlar silinecektir.

Umarım mesaj alınmıştır.

kızlar evde ek işe ihtiyacım var lıf ve bebek örgü işi falan yapabılıyorum baska seylerde olabılır yardımcı olursanız sevinirim. evde olması sart degıl dısardada aktıf calısmama engel durum yok ama yardım edersenız sevınırım

Dikiş bilen varsa istanbuldan, evlere ek iş hakkında yardımcı olabilirim,
iş kıyafet dikişi değildir, bazen çok çok basit kırkyamalar, bazen bez çanta ve yastıklar, yani çok detaylı dikiş bilmeyi gerektiren şeyler değil
Merhaba..ben dikis dikmeyi biliyorum 9 yil tektilde calistim..beylikduzunde oturuyorum cocugum oldugu icin disarda calisamiyorum mecburen evden biseyler yapip para kazanmak istiyorum..satis üyelik vs. Isler bana gore degil..o yuzden banada yardimci olurmusunuz..dikis dikebilirim evde cok rahat calisabilirim..

Ek iş avon onerebılırım hem urunler sattıkca prim alınıyor heöde belli satıslar uzerıne hediyeleri oluyor.. Satıs temsilciligi dusunen arkadaslar kayıt ucretı yok.. Bana ulasırsanız yardımcı olurum temsilcilik ıcın
Avon amway, lr hepsini denedim ve satis pazarlama isi bana gore bi is degil.ilgilenmiyorum..tesekkur ederim..

Evden ek iş ben de arıyorum. Ankarada yaşıyorum. Bilişim mezunuyum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok mutlu olurum... Evden veri girişi,editörlük ya da başka alanlarda çalışabileceğimi düşünüyorum.

Türkobir Çankiri Sorumlusuyum. İs ve Kariyer alaninda yaptigim iş ile ilgili ayrintili bilgi mevcut. Yinede bilgi almak isteyenler ozelden yazabilirler.

kızlar merhaba sizlerden yardım istiyorum çok acil.
Üniversiteyi eskişehir de kazandım ve annem de yanımda geldi babam ise istanbula çalışmaya gitti.
Bilen varsa annemle evde ek iş yapmak istiyoruz annem terzi emeklisi ve bu işe ihtiyacımız var lütfen yardımcı olur musunuz?
Her türlü işi yapabiliriz

İstanbuldamısın canım
ben ozelden gondereyım sana

aynı semtteysek eger gıdıp alıp yapabılrsın

ısın zorluguna gore verıyorlar galıba parayı ve yaptıgın kadar alıyorsun

komsum yapıyor benım ordan bılıyorum
Merhaba banda özelden gönderebilir misiniz evde yapabileceğim bir iş istiyorum

Evde ek is istiyorsaniz bayanlar bana ozelden msj atmaniz yeterli hem esinizi hem cocuklarinizi hemde evinizi ihmal etmeden vaktiniz size kalsin %100 türk ve turkiyede ilk olan hic is ortagi olmayan aile sirketi olan kazanc ve kari yuksek bir is trklif ediyorum ayrinti icin lutfen msj atin

Ne tur urunler satiliyor acaba? Ayrintili bilgi vermeniz mumkun mu? Ben hakla iliskiler mezunuyum 6ay kadar da urun satisi yerinde calistim.suan hamile oldugum icin calismiyorum.ama evden yapabilecegim bir is ariyorum.ikna kabiliyeti yuksek biriyimdir.
O zmn seni farmasiyle tanistitmak istiuorum.istersen egrr ben burdayim

X