Evde ek iş ile alakalı güzel paran kazandıran sistem ve ya iş önerileriniz?

Standardını arttırıp hayatını değiştirmek isteyen vizyonu olan önyargısız arkadaşlara harika kazanç planı olan bir iş fırsatım var.Bununla ilgili detaylı bilgi için mail] a mail atın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çalışıyorum ama ek iş olarak yabancı saç stilleri ile ilgili bir sitem var. . :KK51: Zamanım oldukça oraya konu ve fotoğraf ekliyorum . . aylık 350-400 arası gelirim oluyor çok şükür. .

Birde bilgisayarla arası iyi olanlar sitelere mail atıp ek iş talebinde bulunabilirler.Mesela 150 kelimelik her gün 2 konu açmak ayda 50 -100 arası gibi rakamlarla gelir elde edebilirsiniz .Yani editörlük yapabilrsiniz :KK14:

arkadaşlar.. katalogtan tanınmış markaların giyim ve kozmetik ürünlerinin satışını yapıyorum. kar oranı %30-40 arası ve 5 nesile kadar da üyelerden prim kazanıyorsunuz. ayrıntılı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz. 2-3 senedir yapıyorum ve üyelerime de her konuda destek oluyorum.

Son düzenleme:
kızlar merhaba .. uzun zamandır gırmedım topıke baya degısşmıs kışılerımız...

arkadslar evden katalog aracılığı ıle pıerra cardın ve miorre urunlerı (çamasır,corap,temzılık urunlerı,gecelım vs)satmak ısteyenınız olursa kendıma alt uye arıyorum.bılgınız olsun.urunlerın kalıpları oldukça genış.turk olcu yapısına uygun :) ben 88 kıloyum zor camasır ve gecelık buluyordum bu yuzden uye olmustum. şimdi satısını yapıyorum.acıkcası ugrasırsanız bol kazanç saglayan bır iş...arkads cevrenız genısse eger bu ışı kolaylıkla yapabılırsınız.belırlı surelerde sıparıs verme zorunluluğu yok. 70 tl lık mınımumsıparıs verdığınız de kargonuzda ucretsız gelıyor. ılgılenen olursa özelden mesaj atarsanız sevınırım.

Ben çalışıyorum ama ek iş olarak yabancı saç stilleri ile ilgili bir sitem var. . :KK51: Zamanım oldukça oraya konu ve fotoğraf ekliyorum . . aylık 350-400 arası gelirim oluyor çok şükür. .

Birde bilgisayarla arası iyi olanlar sitelere mail atıp ek iş talebinde bulunabilirler.Mesela 150 kelimelik her gün 2 konu açmak ayda 50 -100 arası gibi rakamlarla gelir elde edebilirsiniz .Yani editörlük yapabilrsiniz :KK14:

bu site konusu nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz :)

detaylı anlatabilirmisiniz,

Bende oriflame danışmanıyım 1,5 yıldır bu işi yapıyorum çok memnunum ,üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim,üstelik üyelik yalnızca 1tl. Üye olup 1tl lik sermayenizle hayatınızı değiştirebilirsiniz.Denemeye değer............

o nasıl oluyor canım?

Bende oriflame danışmanıyım 1,5 yıldır bu işi yapıyorum çok memnunum ,üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim,üstelik üyelik yalnızca 1tl. Üye olup 1tl lik sermayenizle hayatınızı değiştirebilirsiniz.Denemeye değer............

geliri ne kadar peki yaklaşık olarak ?

arkadaşlar merhaba samsunda yaşıyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum anket , mandal , kalem olabilir güvenilir firmalara nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dikiş bilen varsa istanbuldan, evlere ek iş hakkında yardımcı olabilirim,
iş kıyafet dikişi değildir, bazen çok çok basit kırkyamalar, bazen bez çanta ve yastıklar, yani çok detaylı dikiş bilmeyi gerektiren şeyler değil
merhaba...arkadaşım ben istanbuldayım...dikiş işi ile ilgili özelden mesaj atarsanız çok memnun olurum..teşekkürler...

arkadaşlar bende evden yapabileceğim iş arıyorum. iplik temizleme, mandal, kalem vs. güvenilir bir site veya şirket bilen varsa yardımlaşalım lütfen.

merhaba hanımlar evinizi ve hayatınızı ihmal etmeden yaşam standartınızı yükseltmek, iyi kazanç sağlamak, biraz özgüven ve (Ücretsiz)eğitimle mümkün. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler özelden mesaj gönderilebilirler. Mutlaka ilgilenen herkeze cevap veririm.
Bana biraz bilgi verirmisiniz bu konuda .Nasıl bir iş?

X