Evde 2 gündür böcek görüyorum yardım lütfen

Pimpirikli10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
1.186
1.148
Merhaba öncelikle yeni üye olduğum için başlığı doğru yere açtım mi emin değilim. Yanlış ise lütfen kusura bakmayın. 2 yıldır 1+1 eşyalı bir evde oturuyorum. İlk ben oturdum herşey sıfırdi öncelikle. Ama sanırım bu sene üst kat komşularım değişti ve iki gündür tadilat yapıyorlar sanırım. Geçen sene hiç böcek gormezken evde bu son 2 gündür 2 tane böcek gördüm. İlk gün sahurdan sonra banyonun kapısını açtığımda kahverengi bir böcek gördüm öldürdüm. 2. Gün ise siyah bir böcek gördüm yine aynı saatlerde aynı yerde yani arka arkaya iki günde iki ayrı böcek gördüm. Hemen araştırma yapıp Bayerin çok övülen insana zararsız ilacını aldım. Nişanlım heryeri ilaçladi onlara iftara gittik. 4 saat sonra falan eve geldiğimde herhangi bir böcek yada ölüsü ile karşılaşmadım. Aklımı yitirecegim her yeri tüm giderleri tikadik bugün yani şu an bence hiç bir yerden girmesi mümkün değil evde yoksa. Size sormak istediğim şu ismimden de anlaşıldığı gibi pimpiriklinin tekiyim. Sabah olana kadar uyuyamıyorum 2 gündür. Bu böcekler sizce giderlerden bir tane gelmiş rasgele olabilir mi ? Çünkü bugün yaptığımız ilacın yorumlarında akrepte bile etkili olduğunu yazmış kullanıcı. Nolur bana akıl verin erken mi tespit ettim. Yoksa durum vahim mıdır ?

Aslında herkes sabah öldüklerini görmüş ama belki de evde yoktur değil mi ? Sonuçta totalde 2 tane farklı böcek gördüm

Bende cok korkarim böceklerden kertenkele girer evime yazin mutlaka balkondan biyerden kucuk bocekler bi nebzede kertenkele lorkunc geliyor bana. Siz korkmayin bence bidaha çıkmayacaktır

Bugün yine banyoda bir tane böcek gördüm. Can çekiliyordu daha önce de anlattığım gibi ilacladik cumaydi sanirim ne ölü ne diri böcek görmez olmuştum. Bugün gördüm tamam ilaç işe yaradı oh ne güzel ama gelin görün ki bu böcek nerden giriyor. Banyodaki tüm giderleri kapattım elimi yıkadığım lavaboya kadar ve banyonun kapisi hep kapalı başka odadan gelme ihtimali yok yani kapınin önünde mermer var. Aklınıza gelen bir yer var mı ? Artık eminim bu böceğin evimde yer edinmedigine tek giriyor ve ölüyor. Ama girdiği yeri bulmak istiyorum.

Lowobanin gider borularindan falan aciklik varmi acaba illabiyerden giriyordur

Lowobanin gider borularindan falan aciklik varmi acaba illabiyerden giriyordur
Vardı ama çamaşır makinasınin borusunun ordaydi onu da kapattık. Klozete çamaşır suyu dök ordan da gelemesin dediler her girip çıktıkça çamaşır suyu da döküyorum. Acaba az mı döktüm diye düşünmeye başladım başka delik yok yani

Lowobanin camasir makinesinin borularinin kenarlarina iyi bakin dus altikdan sonra giderlere herzanan camasir suyu dökün klozetin kapagi kapali olsun. Illa biyerden bi delik vardir bu böcek bisekilde giriyodur

Lowobanin camasir makinesinin borularinin kenarlarina iyi bakin dus altikdan sonra giderlere herzanan camasir suyu dökün klozetin kapagi kapali olsun. Illa biyerden bi delik vardir bu böcek bisekilde giriyodur
Duşun giderini kapattım, klozete her giriş cikisimda çamaşır suyu döküp kapağını kapatıyorum. Boruların orda bı açıklık vardı onu kapattık. El yıkama lavabosunuda kapattım, camı kapalı banyonun başka da aklıma delik gelmiyor

Tekrar kontrol edin bu bocek baska nerden gelebilir delik yoksa bilemiyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…