Evcil hayvanlı evde robot süpürge

edibehatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
583
1.049
Hanımlar merhaba

Yakın zamanda köpek sahiplendik. Tüyümüz fazla dökülmekte hep mop yapan hem süpüren bir robot süpürge arayışı içindeyiz önerebileceğiniz modeller var mı?

Hanımlar merhaba

Yakın zamanda köpek sahiplendik. Tüyümüz fazla dökülmekte hep mop yapan hem süpüren bir robot süpürge arayışı içindeyiz önerebileceğiniz modeller var mı?
Çalışıyor musunuz?
Eski iş arkadaşım iş yerinde iken süpürgeyi çalıştırmıştı, köpeği korkup kakasını yapmıştı. Robot süpürge de o kakayı tüm eve dağıtmıştı 😢😢

Çalışıyor musunuz?
Eski iş arkadaşım iş yerinde iken süpürgeyi çalıştırmıştı, köpeği korkup kakasını yapmıştı. Robot süpürge de o kakayı tüm eve dağıtmıştı 😢😢
Yok hayır çalışmıyorum. Evde köpeğim varken onun olduğu odanin kapısını süpürge calisirken kapatmayı düşünüyorum kuyruk kapma olayı vs. çok oluyormuş. Bundan korktum.Arkadaşınız adına üzüldüm onu temizlemek var bir de.☹️
Eskiden robot süpürgem vardı Xiaomi ama kendisi katlar arasinda intihar etti 🤭😂.

ben roborock s7 max v kullanıyorum. köpeğim var, hiç korkmuyor benimki. kamerası olması avantaj arada kontrol ediyorum. hergün sabah tüm evi süpürüp siliyor toz haznesini de kendi boşaltıyor paspasını da kendi yıkıyor. ayrıca hayvan dışkısını da ayırt ediyor yani öyle bulaştırıp evi gezmez kesinlikle çok başarılı ayırt etme konusunda.

X