evcil hayvan sıkıntısı

Ankara'da olsaydınız size yavru tekir kedi verebilirdim. Kuşlara alışkın bebekliğinfen beri papağan ve muhabbwt kuşuyla beraber yaşıyor. Şimdi 7 aylık kısırlaştırıldı. Benim bir hayalim vardı kediyle kuşu arkadaş yapmak. Bu hayali gerçekleştirdim ama kısa sürdü. Bebeklikten ikisi nir arada olursa alışoyorlar. Benim kedim dışarı çıkmaya korkardı. Dışarda ki kediler buna miyavla bu içeri koşar kuşla oynardı. Kuşu yakalamaya çalışır yakalayınca biraz oynaşır sonra bırakır arkasını dönerdi bu swferde kuş peşini bırakmazdı. Yakalamaca saklambaç oynarlardı. Kuş artık ötmeyip miyavlıyordu. Kedi uyuyunca yanına sokulu uyur ya da deli wtmek için burnunu kulağını gagalar uyandırmaya çalışırdı. Kedimi kısırlaştırdım hastayken başını bekledi yaramazlık etmeden. Sonra kedim kayboldu. Kuş evin her yerini günlerce aradı bulamadı küstü ne miyavladı ne öttü. Aslında kedilerle kuşlar nadir olsada böyle şaşırtıyor. Komşumda 3 kedi 2 kuş bir aradalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…