Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Bunlar da keşke ben doğursaydım dediğim iki bebek. Winnie, Piglet.

Severken dayanamayıp kafanızı ağzıma soktuğum için özür dilerim.

Çok tatlılar, siz de çok tatlısınız

Benim de bir kedim var, onların o masum bakışları, saf halleri, yumuşacık tüyleri, narin gövdeleri, güzel yüzleri beni de sevgimden çıldırtıyor.

Belki abartıyorum belki yadırganacam ama inanın ağzını öpüyorum hayvanın, ağzını, burnunu, ağzını açarsa dişini neresi denk gelirse, içime çeke çeke öpmeye, koklamaya doyamıyorum. Yaptığım benden çok ona zararlı belki de ama dayanamıyorum, hele ki bi köşeden guduk gibi kafasını uzatıp da o masum gözleriyle bakarsa dayanamıyorum peşine düşüp yakalıyorum garibimi, bir güzel mıncıklayıp öpüyorum kokluyorum göbüşünü ,kafasını, sırtını bide butlarını bide kulakları özellikle de mırrladıkladığında sıcacık oluyor doyamıyorum ki ağzım sulanıyor yiyecem en sonunda onu o olacak

Evcil hayvan sevgisi çok güzel ama kedi sevgisi bambaşka birşey, bence çok özel hayvanlar ve bu bir aşk, kedi aşkı ve bunu bir kediyle yaşamayan insanın anlamasının imkansız olduğu bir aşk bu.

Her cümlenin altına imzamı atarım. :)

Ne kadar güzel paylaşimlar size çok imreniyorum bende hayvanlari cok severim ama fobim var ve aşamıyorum çok zor bir durum dokunmak sevmek isterken yaklaşamamak

Ne kadar güzel paylaşimlar size çok imreniyorum bende hayvanlari cok severim ama fobim var ve aşamıyorum çok zor bir durum dokunmak sevmek isterken yaklaşamamak
Sokaktaki aç canlara artan yemeklerinizi verdikçe aşarsınız fobinizi.
Aşamazsanız da en azından karınlarının tok olduğunu ,bunun sizin sayenizde olduğunu bilmek bile müthiş huzur verir size.
Çok hikaye okudum,gördüm.
Evin babası ya da herhangi bir bireyi nefret ediyor,ama yavru ve muhtaç bir hayvancık buluyorlar sokakta.Bir haftaya kalmadan fotoğraf, koyun koyuna uyuyorlar aynı yatakta falan.
Onun kızı ya da oğlu oluyor o hayvan.

Yemek tabiiki de verdim ama yakin olmak ayrı bisey

benim gibi bir manyak daha varmış demek ki öpmekten yorulan bazen göbüşünü o kadar kokluyorum ki bütün burnum tüy doluyor ama öpmelere doyamıyorum.. gözlerini, burnunu, ağzını, patilerini öpe öpe mayışıyor zaten tabi bazen yeter deyip burnumu ısırdığı da oluyor iki dakika önceki gibi ama gerçekten kedi aşkı çok başka bir olay ya.. ne kadar sesli seviyorsam komşum allah bağışlasın dedi geçen gün hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…