Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Melek yavrum benim huzurla uyu yerinde. Eki Görüntüle 2001375
Ahhh
Kısacık ömürlerinde sade ve sadece sevgi veren melekler..
Yeryüzünde melekti,şimdi gökyüzünde melek o annesi..
Truman Show canımm,acını çok iyi anlıyorum
Yuvanı,kucağını hazır olduğunda başka bir meleğe açarsan,hem acının hafiflediğini göreceksin hem de başka bir meleği sefaletten kurtarıp yuva sahibi yapacaksın. Bunu düşün derim..

Meg, cok tesekkur ederim. Sokakta baktigim kedilerim de var. Aglaya aglaya oglumun mamasini onlara verdim. Ilk gunler kedi gormek istemiyordum. Simdi oglumun arkadaslarini severek avunuyorum. Bence onlar da hissetti oglumun gittigini. Eski neseleri yok. Bir daha kedi sahiplenmem asla dedim ilk gunler. Hayatimda hic yakinimi kaybetmemistim. Ilk oldu. En iyi arkadasimi kaybettim. Kalbim agriyor. Annemle babam da oyle. Simdilik sokaktaki canlarin hepsine yardima hazirim. Bir daha bu kadar baglanir miyim bilmiyorum. Olmeden bir hafta once ona sarilip bir gun ayri kalsam ozluyorum demistim. Annem bu kadar baglanma kizim demisti. O benden kotu durumda simdi. Kus oldu gokyuzune uctu diyoruz hep.

Rica ederim canım..
Biliyor musun,bu kadar sevemem bir daha diyorsun ama seviyorsun.. Bir bakışı yetiyor onların..

Merhaba kızlar. Buraya biraz içimi dökmek istiyorum. 6 yaşında terrier cinsi bi köpeğimiz var. Bekarken sahibinin kanser olması sonucu aldık daha yaşında değildi o zaman. Resmen evladımız çocuğumuz yerine koyduk ailecek. Annem uykusunda titrese şekeri mi yükseldi diye telaşlanırdı :) babam desem üzerine battaniye örter ağzına kuruyemiş verirdi. Ama bu seneler içinde çevremiz akrabamız sürekli bizi eleştirdi. Evimize gelip gitmez oldular. Köpek olan eve melek girmez diye düşünenler, korkanlar, pis bulanlar. Bunların hiçbirine aldırış etmeyip vazgecmedik canımızdan. Aile ilişkilerime değinmeden anlatamayacağım için ailem ayrıldı. Ve onu bile evde köpek beslememize buldular.. Ben evlendim. Babam ve kızkardeşim beraber kaldılar kardeşim çalıştığı için babamda psikolojik olarak kötü olduğu için köpeğimizi ben aldım. 1 sene benim yanımda kaldı ve bu sürede bebek istiyorduk tedavi gördük ve olmadı. Tabiki bunuda köpeğimize yordular. O evimde diye Rabbim bize bebek vermiyormuş! Çok çok yaralayıcı şeyler bunlar. Dilsiz yavrumu nelerle suçladılar. En çok canımızın yanacağı yerden vurmaya çalışarak yaptılar bunu da. O kadar çok seviyorumki ona birşey olsa bu durumla başedemem gibi hissediyorum. Hayvan sevgisi olmayan cahil insanlardan da nefret ediyorum. Bunları hiçkimseye anlatamadığım için buraya içimi dökmek istedim. Hakkınızı helal edin. Keyif düşkünü cipsi kızım :)

Eklentiler

• IMG_7075.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 86

sizi çok iyi anlıyorum benim kız kardeşimde var ama ben ve ailem gidemiyoruz benim sağlık sorunlarım sebebiyl temas etmem uygun değil bende seviyorum ama malesef tüy çiş kokusu bizi etkiliyor

Benimde babam plaja terkedilmiş sevgiye aç köpekleri ara sıra beslerken şu an 7 köpeğin dedesi oldu. Komşular akrabalar gelmiyor. Annemin yorumu gelmesinler. Kurban olsunlar benim kuzularıma. Babam kalp hastası çok sıkıntılı zamanlar geçirdi. Yanında komşular akrabalar değil baldan tatlı köpeklerimiz vardı. Babama inanılmaz huzur verdiler. Şimdi tek problem köpekler abimi ve beni istemiyorlar. Ev bizim dede bizim anane bizim diyorlar.

Canım babana çok geçmiş olsun. Allah aciler şifalar versin. Öyle insanlara ihtiyacımız yok zaten olmasınlar daha iyi. Siz ailenizle beraber yaşamıyorsanız sizi istemeyip kıskanmaları normal. Bizimkide öyle yapardı ablamlar gelince suratını asar otururdu :)

Teşekkür ederim. Evlendim ve antalya'ya yerleştim. Eşim hayvanların seviyor ama evde köpek istemiyor. Yoksa en az ikisini getirirdim evime. Arsa alacaksın bana diyorum. Köpekleri yanıma almak için. Bebeğimin minişlerimle büyümesini çok istiyorum.

Gebelik takvimini sonradan farkettim. Doğumlarımız da aynı gün sayılır :) inşallah sağ salim kucağımıza alırız. benimde en büyük hayalim cocugumun hayvanlarla iç içe büyümesi. Hayvanlardan korkan çocukları görünce üzülüyorum şimdiden telaşlanıyorum ya korkarsa sevmezse diye. Eşim de çok sever umarım bize benzer bu konuda

İnşallah. Allah bir avazda doğurmayı nasip eder. Annemin evi bahçeli ve plajda. Babam daha şimdiden torununa bögürtlen dut kiraz ekiyor. Köpekleri var. Ben antalya için yer bakıyorum. Apartmanda büyüyen çocuk hep bilgisayara ya da avm ye mahkum oluyor. Hiç değilse bilsin ne yerde ne ağaçta yetişir. Birde yediğimiz herşey katkılı ilaçlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…