Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Hill's mama çok pahalı geldiği için mamamızı değiştirdik ve çok sevgili bütçe dostu zeytinağacı abla sayesinde Türk üretim vergisiz Bonacibo mamaya geçtik Bana ucuza kedi kumu getirtmeyi de öğretti. 20 kilo kumu 26 liraya aldım. Hem 2 kilo mamaya 85 tl vermektense 3 kilosuna 19 tl vermeyi tercih ederim ve çoğunluk memnun. Whiskas bile 2 kilo 35 lira olmuş.

Oyuncaklarıyla fazla oynamıyor, sürekli beni tırmalamak ısırmak istiyor delirtiyor beni

Kızlar bugün sultan papağan aldım çok mutluyum ama hiç bişey yemiyo su icmedi hareket bile etmiyo ötmedi daha sessiz mazlum bi şekilde oturuyo dipte alışır mi bu daha bi süreçtir umarım sevesim geliyo ama kendimi tutuyorum şimdilik korkmasın diye 1 2 gün müsade edicem bilgisi olanlar fikir verirse sevinirim

Aşk bazen böyle halsiz oluyor öpülmek srvilmek istediğini belli ediyor yanisiEki Görüntüle 1855911

Aman Allahıımmmm bayılıyorum bu çikinlereee hayvanlara olan sevgim tartışılmaz hepsini aynı severim ayırt etmem ama şu pug olayı bende ayrı bir hastalık ya maşaallah

''Selam kızlar ben memleketime taşınıyorum evde muhabbet kuşum var ben şehirler arası otobüsle gidicem acaba muhabbet kuşumu yanıma alabilirmiyim sizce izin verirlermi acaba nasıl götüreceğim kafesle mi yoksa geniş bir kutuya mı koysam sizin fikirlerinize ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim''

KIZLAR DERDİME BİR CARE BULURSANIZ SEVABA GİRERSİNİZ

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu aralar gözleri henüz açılmamış bir bebek kedi büyütmeye çalışıyorum..
Azıcık palazlansın yuvalandıracağım..

Ya ben geçenlerde buna benzer bir şey araştırdım. Canlı hayvan kargosu denen bir şey varmış ama nedir ne değildir güvenilir midir bilmiyorum. Bir araştır istersen. M M e g senin bir fikrin var mı?

Ben kutu içinde 8 adet kuş taşıdım 2 yıl önce...

Koalina sen canlı hayvan kargosu diye bir şey duydun mu? Senin belki bilgin vardır.
Duydum 2 sene önce araştırmıştım ancak brnim şehrimde yoktu. Kilometre başına para isteniyordu o zaman, şu an için bilgim yok maalesef...

Duydum 2 sene önce araştırmıştım ancak brnim şehrimde yoktu. Kilometre başına para isteniyordu o zaman, şu an için bilgim yok maalesef...
Oyy o zaman baya pahalıya gelir. Km başına ne kadar istiyorlardı? Taksi gibi çalışıyorlar öyleyse.

Ya ben geçenlerde buna benzer bir şey araştırdım. Canlı hayvan kargosu denen bir şey varmış ama nedir ne değildir güvenilir midir bilmiyorum. Bir araştır istersen. M M e g senin bir fikrin var mı?
Canım merhaba

THY Uçak kargo var. 106 TL ile kuş gönderimi yapılıyor.
Sağlık karnesi istiyorlar..

Otobüs ile de oluyor..Yolcu kendi kafesini bagaj bölümünde götürtebilir.
Extra ücreti vardı ama daha az bişey olmalı sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…