Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
M M e g günaydın bu başlığı görmemişim bizde evimize benim mink kuzu hayvanları çok seviyor (köpek istiyordu ama ev uygun değil :)mink yavru bir m.kuşu aldık 1 hafta oldu ama elimize gelmiyor kafeste olsun istemiyorum gündüz salım evde gezinsin diyorum ama yok çıkmıyor aldığımız satıcıya sordum alışır diyor ama bilmiyorum ilk deneyimim acemiyim bu konuda ama feci alıştım çocuktan çok ben bakım seslenip konuşup seviyorum kafesten:) varmı bana önerin yada kuş besleyen yardımcı olacak

Abimde kedi var fakat cok oyuncu olduklari icin ayagimizi isiriyor tirmaliyor.. tirnaklarini geçirdiği yerde iz kaliyor.. insallah kiziniz da ve szde oyle bisey olmaz..

Bunun adı neeeemillet kara kediden korkak ben kara kedilere bayılıyorum.

onun adı oliveeee :)
kendisi de siyah zeytin gibi kara panterim benim
tavsiye ederim al bi tane
bi tek geceleri karanlıkta göremeyip üstüne bastığım oldu onun dışında hiç sorunumuz yok

onun adı oliveeee :)
kendisi de siyah zeytin gibi kara panterim benim
tavsiye ederim al bi tane
bi tek geceleri karanlıkta göremeyip üstüne bastığım oldu onun dışında hiç sorunumuz yok
Ben hayvanların hepsine bayılıyorum. Peki kediler bir iki gün evde yalnız kalabilir mi? Bir de Tavşanlar kalabilir mi?

Ben hayvanların hepsine bayılıyorum. Peki kediler bir iki gün evde yalnız kalabilir mi? Bir de Tavşanlar kalabilir mi?

evde tavşan da baktım kedi de
tavşan idrarı malesef evde kokuyor
bir de kemirme vs olayı tavşanda çok
başa çıkmakta zorlanırsın

benim kedi şu an evde yalnız daha 2 gün yalnız kalacak
yalnız kalma rekoru 5 gün

ve temiz bi hayvan
ne koku ne tırmalama ne ortalığa tuvalet sorunu var
tek sorunu tüy dökümü
onu da kediyi her gün tarayarak hem de iyi bir elektrikli süpürge kullanarak hallediyorum

Cok sevindim bu kücük ve sizin adiniza. Nasil oldu suan? Ilk ayinizi atlattiginizi umuyorum. Ben sizin kedinizden cok daha kücük bir yavru bulmustum henüz bir kac günlüktü. Onu internette okudugum öneriler ile yasattim. Hatta veteriner bu kadar kücük kedi büyük tuvalet yapmaz dedi, hep sivi yediginden sadece kücügü gelir ama benim kedim sürekli miyavliyordu, cok huysuzdu. Birseylerin yanlis gittigi belliydi ama ne bulamiyordum. Internette arastirirken onun gibi minicik bir bebek kediye büyük tuvalet yaptirilan video izledim ve o kadar panikledim ki. Tam 3 gündür benim minik tuvaletini yapmamisti. Yine nette 3.gün hala yapmadiysa zehirlenme oldugu ve cok tehlikeli oldugu yaziyordu. Korkarak öneriler üzerine eczaneden lavman aldim. Canini da yakarak siringa ile 1ml sanirim uyguladim ve büyük tuvaletini yapmisti. Biraz zorlu oluyor ama inanin bir minigi hayata tutundurmak cok güzel. Hem bence kediler sokaklarda yasamak icin fazla minnoslar

Poposunu ıslak pamukla sildi arkadaşım, bir sorun olmadı tuvaletini rahatça yapıyor. Kumunu kullanmayı 1 günde öğrenmiş. Şu an keyfi yerinde, gayet iyi. Canımı sıkan, tüm keyfimi kaçırıp kara kara düşündüren ve az kalsın tüm ayımı burnumdan getirecek yorumlara kulak assaydım ve inansaydım kedi şu an ölmüş olurdu. Ama hoplayıp zıplayan, mama yiyen su içen ve rahat eden bir kedi.

Ayy supermis o zaman Bir duzenimi oturtayim hemen bir tane pisicik sahiplenecegim. O kadar çok ihtiyacı olan hayvan var ki :-(

Ben bir kaç gün önce dayanamayıp yavru bir muhabbet aldım
Çok minik ama uçamadığı gibi tünekte durmayı da daha dün öğrendi. 10 dakikada bir tane yem kırabiliyor
Alıyoruz fare gibi nereye kaçacağını şaşırıyor pek korkak sıpa

Koalina canım mama yapıp şırıngayla yedirsene bir süre..
Güle güle büyüt minikini bu arada:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…