Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
image.jpeg

Hatta esim cok sevdi sabah diyor ki mavisi yataga getirsene biraz seviyim :)))
Evden giderken de vedalasiyor oglumm babayi bekle aksam gelicem tamam mi diyor :KK70:
Babişko kelimesini unutmadıysa tekrarlayın o söyler hem daha çok seversiniz oğluşunuzu :KK70: Ecoşş derse korkmayın en yakın arkadaşımın ismi :KK70:

Muhabbet kuşları papağan soyundandır ve konuşma yeteneği açısından jako ve amazon papağanından hemen sonra,3. sırada gelir.
:KK45:Bu ansiklopedik bilgiden sonra diyorum ki;
@Bilgece şekercim güle güle büyüt bebişini:nazar::emir_bebek:

Cok tesekkurler meg. Cok tatli az once de cici kuş diye bagriyordu :)))) dun taksiyle getirdim. Takside şapşal diyor adam şok oldu "efendim" dedi sasirarak. Dedim kuş dedi, bana mi dedi diyor :KK70::KK70:
Ay yok dedim. Adam da güldü falan tam Kemal Sunal filmi gibi oldu :KK70::KK70:

Cok tesekkurler meg. Cok tatli az once de cici kuş diye bagriyordu :)))) dun taksiyle getirdim. Takside şapşal diyor adam şok oldu "efendim" dedi sasirarak. Dedim kuş dedi, bana mi dedi diyor :KK70::KK70:
Ay yok dedim. Adam da güldü falan tam Kemal Sunal filmi gibi oldu :KK70::KK70:
Bayıldım olaya bak hele, taksici bana mı dedi şapşal diye dedi he:KK70:

Dün bir evin bahçe girişinde bir kutuda 2 yavru kedi buldum. Karanlık, ne su ve ne süt. Daha o kadar küçükler ki yeni yeni yürüyorlar. Yalayarak su ve süt içemiyorlar, emmeleri lazım ama anne kedi yok. Atmışlar arka bahçeye bir kutunun içine. Miyavlayamıyorlar 'veuv' diye viyaklıyorlar. Girdim bahçeye, seslendim ettim kapıya vurdum yok. Tuttum bir tanesini kaptım eve getirdim. İki gıdım süt ve su yalayabildi, bir de yatağıma işedi velet. Veuv veuv viyakladı, kapımı çalacaklardı o yüzden ağlayarak geri götürdüm bıraktım. O kadar güzel ki tekir olması imkansız, masmavi gözleri ve gri tüyleri var belli kabarık tüylü bir kedi olacak.
Sokaktan minik bir yavru alıp bakmak istiyordum. Sokaktan sayılmaz ama, acaba veterinere götürüp anne sütü alternatifi bir şeyler mi alsaydım? Elime aldığım al ön patilerini elime yapıştırıp sarılıyordu boynuma tırmanıyordu ürkekti. Offf offf ama o kadar minik ki benim evde yedirebileceğim bir şey yoktu :KK43:
M M e g

En çok aşkım diyordu bende, bakalım senin evde ne diye ötecek :KK70: Sabah 5.30'da başlar genelde, uykunuzdan uyandırdı mı sizi? :KK70:

Evet askim diyo bende de en cok. Babisko diyor. Bizim odalae birbirinden uzak oldugu icin uyandirmadi. Yatak odasiyla oturma odam arasinda 10 metre var o yuzden sesi gelmedi :)))) dun getirdim kafesi temizledim hep yem dokulmustu yemler. Allahim bi cikti kafesinden. Kafama konuyor omzuma konuyor. Zorla koydum kafese. :)))

Evet askim diyo bende de en cok. Babisko diyor. Bizim odalae birbirinden uzak oldugu icin uyandirmadi. Yatak odasiyla oturma odam arasinda 10 metre var o yuzden sesi gelmedi :)))) dun getirdim kafesi temizledim hep yem dokulmustu yemler. Allahim bi cikti kafesinden. Kafama konuyor omzuma konuyor. Zorla koydum kafese. :)))
Aaa kafaya tünemeyi çok sever :KK70: Akşam çıkardınız mı ışıkları kapatıp üstüne tülbent tarzı bir bez atıp öyle koyun kafese karanlıkta uçamaz :) Kimi görürse gider onun tepesine omzuna konar :KK70:

Aaa kafaya tünemeyi çok sever :KK70: Akşam çıkardınız mı ışıkları kapatıp üstüne tülbent tarzı bir bez atıp öyle koyun kafese karanlıkta uçamaz :) Kimi görürse gider onun tepesine omzuna konar :KK70:

Yok canim aksam cikarmadim eve gelir gelmez cikardim kafesi temizledim. Sonra 2 saat kafesi yapamadim acemilik iste :)))) ama koydum bi sekilde girdi sukur ama hic isirmiyo. Elime gelip kondu falan hic isirmadi..

Yok canim aksam cikarmadim eve gelir gelmez cikardim kafesi temizledim. Sonra 2 saat kafesi yapamadim acemilik iste :)))) ama koydum bi sekilde girdi sukur ama hic isirmiyo. Elime gelip kondu falan hic isirmadi..
Yok sizle ilgisi yok o kafes Allaha emanet gidici bi kafes :KK70: Aynası maynası oyuncağı hiçbir şeyi yok hep alırım alırım diye ertelemiştim. Aaaa, şu ana kadar hepimizi ısırdı bizi sevmemiş demek ki :KK70: Normalde çok ısırırdı :KK70:

X