Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Çok şapşal benim sıpalar ısırıyorum bile ben bunları
Ben öpme,kaşıma eylemini Kopuk'ta ve Minik muhabbette becerebiliyorum.. Sultanlar seninkiler gibi /kadar evcil değiller maalesef
Çok şanslısın çok
Umarım benimkiler de yakınlaşırlar zamanla..

Hepinizin miniklere bittim bunların sevgisi bambaşka birşey benimde evim yarım hayvanat bahçesi olsun diye çok çaba harcıyorum şuan 1 muhabbetim 1 kedim birde akvaryumum var daha önce hamsterim kaplumbagam ve semenderim vardı şuan kediciğim zamanımızın çogunu yesede bir kamplumbaga almayı daha istiyorum ama eşime söylemeye korkuyorum artık evime gelenlerinde buneee yaaaa ev hayvanat bahçesi olmuş yargılarınada sinir oldugum için henüz düşünme aşamasındayım hepinizin miniklerine maşallah bu kaşınan minnaklarada bittim elimde olsa hemen bende almak isterim

Fotoğraf isteriizzz

Aaa yerim ben bunları
Ya bunlar insanda ne stres bırakır ne keder
Maşallah hepsine
Pisicik de o yerdeki sarı şekerler de çok tatlı maşallah
Allah bağışlasın

Aaa yerim ben bunları
Ya bunlar insanda ne stres bırakır ne keder
Maşallah hepsine
Pisicik de o yerdeki sarı şekerler de çok tatlı maşallah
Allah bağışlasın
Teşekkür ederim akşam olmasını iple çekiyoruz eşimle kapıyı açar açmaz hoşgeldiniz edasında kapıya gelip salınıp miyav diyo. Sarı şekerlerimizde çok zilli ,evde bir dişi egemenliği hakim pisim sarı kızlarıma sarı kızlarım onlara bağrışıp duruyolar

Peki önce pisi mi geldi eve yoksa sarı şekerler mi?
Ne güzel sorun yaşamıyorlar demek

Peki önce pisi mi geldi eve yoksa sarı şekerler mi?
Ne güzel sorun yaşamıyorlar demek
Önce kuşlarım geldi biri 4 yaşında diğeri 2 pisim henüz 3 aydır bizimle anlaşmada sorun yaşamadık pisimiz çok meraklı geçip hem akvaryumlarımız hem kuşlarımızı izliyo ırkı nedeniyle saldırma söz konusu olmaz dediler ama büyüyünce sorun yaşarmıyız tam emin değilim tabi şimdiden önlem aldık kurcalayamıyo kafesi

Ben de bu ırkı çok seviyorum çook
Bütün pisileri seviyorum gerçi
Kulaklarını ısırırım ben onun
Baştan sorun çıkmadıysa büyüdüğünde de sorun çıkacağını sanmam canım
Çok güzel şenliğiniz bol olsun miniklerle

Çok teşekkür ederim ben bütün hayvanları çok ama çok seviyorum eşimde seviyo ama fazlasına kızıyo biraz diretincede dayanamayıp tamam diyo bende 1 sene bekleyip 1 sene sonra yeniden hayvan istyorum çözümü bu şekilde buldum akşamda ayak diretip tekrar kaplumbaga istemeyi düşünüyorum

Ben de demin semenderin nasıl bişey olduğuna baktım bi
Onu nerden buldunuz nasıl ve ne ile beslediniz
Evcillerden sonra yaban hayata merak sardın heralde

Ben de demin semenderin nasıl bişey olduğuna baktım bi
Onu nerden buldunuz nasıl ve ne ile beslediniz
Evcillerden sonra yaban hayata merak sardın heralde
Çiçek pasajında buldum balık yemiyle besleniyolar,ben kendini aşan hayvan sevenlerdenim eşimin izin vereceğini ve oğlumun korkmıycağını bilsem bukalemun fln hepsini alırım farklı bir deliyim bende sanırım

Evde onlara doğal bi ortam oluşturabiliyorsan ne mutlu ya da ufak bi bahçe olsa neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…