Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Senin espirik iyi de,ben anlamamakta ısrar ettim. Beynim durdu galiba :KK70:
:KK70::KK53:

Kızlar, yeni misafirimiz. Daha dün geldi ama bugün benim alerjik durumum başgösterdi, öksürük, aksırık, boğaz şişliği başladı. Sahibine vakit kaybetmeden versem mi yoksa beklesem mi? Yıllar önce yaptırdığım testlerde köpeklere alerjim çıkmıştı, o dönem çok köpekle haşır neşirdim çalıştığım yer itibarıyle ve hastalıklarım bir türlü geçmiyordu. Neyse bu sene de test yaptırdım ama bir şey çıkmamıştı, 1 senedir köpek sevmedim belki o yüzdendir bilemiyorum ama şu an şaşkın bir durumdayım. Ne yapsam sizce?
20150618_092738.jpg

Sevgili Koalina bana sakin kizma cok Tatli ve cok sirin ama ne yazikki bir an önce ver lütfen. Belliki bayagi bir alerjin var ve bu ne yazikki köpek senin yakininda oldugu sürece azalmaz tam aksine cogalir. Ltüfen bu riskin altina girme canim.
Allah korusun ! Bu gibi alerji durumlarin sakasi yok.

Olivia'cımmm:KK19:
Tanıştırayım; Kopuk Bey kendisi:nazar::KK52:(maşallah...)

Foto yukarıda Mavi'm:KK15:
Kuki'yle Lili'ninkileri de tazelerim bir ara:KK23:

:KK200:Oy oy maşallah:nazar:Allah sağlıklı ömür versin inşallah..

Çatlak agideşlerim benüm :KK48::KK48:
Öptüm sizi:KK68::KK68:

Tatlıkız çok tatlıymış saruşun bebe:nazar::emir_bebek:
Al onu da götür gittiğin yere:KK37: (fikir sadece..)

Ömürlük yuvasında sağlıklı ve mutlu olsun inşallah:nazar:
Aferin sana Koalinacım:KK19:

Aaaayyyyyy inanmiyoruuuuummmm, ben Kopuk beye felakeettt asik oldum. Ben onun gagasini ve siyahi dilini yeerrrrrriiiiimmmm. Bu kadar güzellik bana aksam aksam sok etkisi yaratti :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Olivia teyzesi onu öper, minciklar, :KK68::KK68:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Bu arada son sayfalarda karnima gülmekten kramp girdi Allah iyiligini versin Mavi Terlik, hadi ben cilgin bir argadasümde sende benim kadar varsin...:KK73:
Meg ben ve Mavi Terlik sayfalarinda taskinligimizdan dolayi özür dileriz, aslinda cok hanim hanimcik kizlarizdir, hala bizimle arkadas kalmayi düsünüyorsun degilmi ???:KK54::KK8:

Kızlar, yeni misafirimiz. Daha dün geldi ama bugün benim alerjik durumum başgösterdi, öksürük, aksırık, boğaz şişliği başladı. Sahibine vakit kaybetmeden versem mi yoksa beklesem mi? Yıllar önce yaptırdığım testlerde köpeklere alerjim çıkmıştı, o dönem çok köpekle haşır neşirdim çalıştığım yer itibarıyle ve hastalıklarım bir türlü geçmiyordu. Neyse bu sene de test yaptırdım ama bir şey çıkmamıştı, 1 senedir köpek sevmedim belki o yüzdendir bilemiyorum ama şu an şaşkın bir durumdayım. Ne yapsam sizce?Eki Görüntüle 1560074

Koalina bu seneki tahlilinden alerji çıkmayışına sevindim acaba vücudun bağışıklık kazanmış olabilir mi biraz?
Tekrar bi tahlil yaptırsan
Nezle filan olmak üzereydin de tam, henüz tamamen bağışıklık kazanmadığın için alerjiyle birleşip seni rahatsız etmiş olabilir mi?
Çok fazla bilgim yok bu konularda ama umarım bu minik sizinle yaşar
Sorunun hallolur
Çok tatlıymış maşallah
Minik misafirinize bayıldım:KK36:

Aaaayyyyyy inanmiyoruuuuummmm, ben Kopuk beye felakeettt asik oldum. Ben onun gagasini ve siyahi dilini yeerrrrrriiiiimmmm. Bu kadar güzellik bana aksam aksam sok etkisi yaratti :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Olivia teyzesi onu öper, minciklar, :KK68::KK68:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Bu arada son sayfalarda karnima gülmekten kramp girdi Allah iyiligini versin Mavi Terlik, hadi ben cilgin bir argadasümde sende benim kadar varsin...:KK73:
Meg ben ve Mavi Terlik sayfalarinda taskinligimizdan dolayi özür dileriz, aslinda cok hanim hanimcik kizlarizdir, hala bizimle arkadas kalmayi düsünüyorsun degilmi ???:KK54::KK8:

Evet evet tam uydu bu kelime az biraz taşkınlık bu yaptığımız Oliviacım:KK70: Meg bizi görmezden mi geldi acaba hala yazmadığına göre :KK17:

Meeg bize söylemek istediğin bişi var mı :110:
Bizi görüyo musun Meg ??:110:
:KK70:
Dün biraz hareketli bi günümdeydim Oliviacım
Değilse hayyatttaaa tarzım değil böyle şeyler :cool:
Ayrıca Kopuk miniğinin göbeğinden öpmek istiyoruuğğğaammmmm:KK34:

Kızlar, yeni misafirimiz. Daha dün geldi ama bugün benim alerjik durumum başgösterdi, öksürük, aksırık, boğaz şişliği başladı. Sahibine vakit kaybetmeden versem mi yoksa beklesem mi? Yıllar önce yaptırdığım testlerde köpeklere alerjim çıkmıştı, o dönem çok köpekle haşır neşirdim çalıştığım yer itibarıyle ve hastalıklarım bir türlü geçmiyordu. Neyse bu sene de test yaptırdım ama bir şey çıkmamıştı, 1 senedir köpek sevmedim belki o yüzdendir bilemiyorum ama şu an şaşkın bir durumdayım. Ne yapsam sizce?Eki Görüntüle 1560074

Canım benim,
Köpek alerjen değildir diye bilinirdi,son yıllarda ise alerjen olduğu söylenir oldu..
Bence de kedi alerjen olabildiğine göre köpek de öyle olmalı..:KK64:

İnşallah ve umarım senin tarafında herşey yolunda olsun,gönlünden geçen gerçek olsun:KK19:

X