Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
iran en çok tüy döken kedi galiba, daha az döken cinsler de var, mesela bombay cinsi, yada kısa tüylü kedier diyim.

Eşinin neye alerjisi var kedi tüyünemi eğer öyleyse zor olabilir ama tüy dökmeyen kedide alsan alerji yapar tüysüz almadıgın surece:KK53: Sfenks hariç tüy dökmeyen kedide yok malesef:KK43:

Daha önce 2 sokak kedim vardı tüyleri çok azdı ama yine döküyor yine döküyor. Mecbur dökmek zorunda tüyleri devamlı değişiyor cunku eskileri atıyor yenileri çıkıyor
İnsanların bile gunde ortalama 100tel saç döktüğünü düşünürsek:KK48:

Acaba sfenks mi alsam? Ama sahsen karanlikta da ondan korkarim oyle bir kedi hahaha :-) ya az dokmesi sorun degil. Esimin kila tuye toza alerjisi var. Az dokerse onu temizlerim dedigin gibi bizim de sacimiz dokuluyor sonucta. Su british shortlara bakiyorim su an.. ;-) ele avuca gelir kedi dedigin :KK70::KK70::KK70:

benim eşiminde alerjisi var ama tüye karşı psikolojik alerjisi var: ) :KK45::KK45:
oyüzden bende eve alamıyorum kedi.

Ayy bazen gece uyurken burnumun dibine giriyor bıyıkları kaşındırıyor sonra sabaha kadar bende burnumu kaşıyorum tuy var gibi oluyor. Fena bişey o :KK48:
Allahtan benim eşimde cok sever hayvanları ona kalsa kucuk maymunlar varya onlardan alacak:KK53:
Hayvan sevmeseydi napardım bilmiyorum

Acaba sfenks mi alsam? Ama sahsen karanlikta da ondan korkarim oyle bir kedi hahaha :-) ya az dokmesi sorun degil. Esimin kila tuye toza alerjisi var. Az dokerse onu temizlerim dedigin gibi bizim de sacimiz dokuluyor sonucta. Su british shortlara bakiyorim su an.. ;-) ele avuca gelir kedi dedigin :KK70::KK70::KK70:

Ayy tuysuz kedinin ne anlamı kaldı ay:KK48:
Evet onlar az tuy döküyor
O zaman scottish fold larada bak
Ama bunları bulması zor biraz

Bide tıraşta ettirebilirsin ozamanda rahatlarsınız

Ayy tuysuz kedinin ne anlamı kaldı ay:KK48:
Evet onlar az tuy döküyor
O zaman scottish fold larada bak
Ama bunları bulması zor biraz

Bide tıraşta ettirebilirsin ozamanda rahatlarsınız

Anaam onlar da cok tatliymis ya bakicam iyice eger tam karar verirsek insallah bu haftaici sahiplenicem.. ;-) yardimlarin icin cok sagol cnaim.

Ayy bazen gece uyurken burnumun dibine giriyor bıyıkları kaşındırıyor sonra sabaha kadar bende burnumu kaşıyorum tuy var gibi oluyor. Fena bişey o :KK48:

Beraber mi uyuyorsunuz?
Aslında benim de en korktuğum kedi tüyünün ciğerlerime kaçması
Yakın zamanda bi tanıdığımız bu yüzden ameliyat oldu ve hepten bi korkar oldum :110:
Acaba ayrı odalarda uyumak buna çözüm müdür

Son düzenleme:
Beraber mi uyuyorsunuz?
Alında benim de en korktuğum kedi tüyünün ciğerlerime kaçması
Yakın zamanda bi tanıdığımız bu yüzden ameliyat oldu ve hepten bi korkar oldum :110:
Acaba ayrı odalarda uyumak buna çözüm müdür

Kedi tüyünün ciğerlere kaçması diye bir sey yok aslında nasıl bundan ameliyat olduki neymiş teşhis merak ettim?
Kedi tüyünün eğer iç dış parazitini düzenli yaptırırsanız peluştan farkı yok yada kendi tüyünüzden. Aslında beraber uyumak çoookkkk güzel bişey göbeğini size yaslar mırıl mırıl uyur benimkilerden biri illa üstüme cıkıp uyur mesela:KK48:

Kedi tüyünün ciğerlere kaçması diye bir sey yok aslında nasıl bundan ameliyat olduki neymiş teşhis merak ettim?
Kedi tüyünün eğer iç dış parazitini düzenli yaptırırsanız peluştan farkı yok yada kendi tüyünüzden. Aslında beraber uyumak çoookkkk güzel bişey göbeğini size yaslar mırıl mırıl uyur benimkilerden biri illa üstüme cıkıp uyur mesela:KK48:

Şimdi bizim bu tonton amcamız uzun yıllar bahçesinde kedilerle haşır neşir olmuş ancak yakın geçmiş zamanda ciğerinde kist oluşmuş ve doktorlar kediler sebebiyle olduğunu söylemişler :KK64:

Şimdi bizim bu tonton amcamız uzun yıllar bahçesinde kedilerle haşır neşir olmuş ancak yakın geçmiş zamanda ciğerinde kist oluşmuş ve doktorlar kediler sebebiyle olduğunu söylemişler :KK64:

Yok öyle bişey canım ya bu söylentiyi duymayan yoktur bizim ailedede hep söylenir:KK48: Aşılarını yaptırırsan hiçbişey olmaz
Ha bana bikere mantar gecmişti ama krem kullandım oda geçti :KK53:

Yok öyle bişey canım ya bu söylentiyi duymayan yoktur bizim ailedede hep söylenir:KK48: Aşılarını yaptırırsan hiçbişey olmaz
Ha bana bikere mantar gecmişti ama krem kullandım oda geçti :KK53:

Aslında bu konu üzerine çok okuma yapmadım
Çünkü ne olursa olsun bi minik edinecem düzenimi kurunca, o zaten cepte ama eğer böyle şeyler var idiyse önlem nasıl alınır diye sordum
Galiba parazitler insanı hasta ediyor ama o da aşıyla hallolacak yani öyle mi:KK73:
Peki o zaman :KK60:
şeyy..
Fotoğrafları ne zamana atarsın akşama mı :cool:

Çünkü ne olursa olsun bi minik edinecem düzenimi kurunca, o zaten cepte ama eğer böyle şeyler var idiyse önlem nasıl alınır diye sordum
Galiba parazitler insanı hasta ediyor ama o da aşıyla hallolacak yani öyle mi:KK73:
şeyy..

Evet aşılarını yaptırırsan problem kalmıyor
Tamam dur hepsini bir araya toplayıp çekeyim :KK48:

şeyy..

11185857_813203615394494_1663016435_n.jpg

Çığlık attımm :KK34:
Hemen sorulara geçiyim kedinin birinin kuyruğu ponpon gibi tüy mü :KK37:
İsimleri ne?
Kediler kardeş mi?
Minik görünüyorlar ne kadarlıklar acaba?
Köpek küçük cinslerden değil peki evde zor oluyor mu?
Öptüm hepsinii:KK36::KK36:

Çığlık attımm :KK34:
Hemen sorulara geçiyim kedinin birinin kuyruğu ponpon gibi tüy mü :KK37:
İsimleri ne?
Kediler kardeş mi?
Minik görünüyorlar ne kadarlıklar acaba?
Köpek küçük cinslerden değil peki evde zor oluyor mu?
Öptüm hepsinii:KK36::KK36:

Yok ponpon değil kuyruğunda mantar var diğerlerine bulaşmaması için ilaçlayıp sarıyoruz:KK53:
İsimleri beyaz olan lina sarı olan çaki(çirkinliğinden dolayı:KK48:) köpeğiminki ares
Kardeş değiller
Lina 4 aylık çaki 5bucuk aylık ares 1 yaşında:)
Evet ares 30kg suanda:KK53: Hergun dısarı cıkıp enerjisini attırıyoruz oyuzden zor olmuyor

X