Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501

ay kıyamam ya , evet çok agrasif ya hemen her şeye kızabiliyor bizimki pek oyunda bilmez en büyük eglencesi gece benim alyansımı tokamı falan saklamak, sehpanın üzerinde ne varsa yere atmak :) bu da mantar hastalığı vardı dişleri yeni yeni çıkıyodu hiç bakmamış önceki ailesi veterinere bırakmış

Cok sirin yaa. Bunun cinsi ne? Bende bi tane bundan istiyorum cok tatlii

eve alsan eşin razı olurmu?: )))
benimki ııı ııııh olmaz, evde kediyle yapamıyor aşırı titiz kedi tüyüne karşı.
maşaallah oyuncak kedi gibi dimi: )

eve alsan eşin razı olurmu?: )))
benimki ııı ııııh olmaz, evde kediyle yapamıyor aşırı titiz kedi tüyüne karşı.
maşaallah oyuncak kedi gibi dimi: )

Esim de bayilir valla. Cocuk yok ohh ablamlar cocuklar benden cikmaz kedicigimi sevmeye gelirler. Ama tek korkum koltuklarimi tirmalar mi? Nerde yer yapicam? Biz cok kedi besledik. Yavrim ya cok tatli bu aka yumos yumos..

Cok sirin yaa. Bunun cinsi ne? Bende bi tane bundan istiyorum cok tatlii

iran kedisi bu, yine arkadaş da yazar zaten ben balıklama atladım hemen cevaba: )
eğer birgün kedi almayı düşünürsen bana akıl danış bence canım, sana yardımcı olurum isteğine göre...
çünkü senelerdir kedilerle haşır neşirim, taaaki evlenene dek..
ama tabi bazen hesapsız kitapsız birden evine bir kedicikte gelebilir o da ayrı: )
bana danış derken yardımcı olma anlamında söyledim canımcım..

Ayy benim Iranda tanidiklarim var. Soylesem getirirler mi ki? Yakin zamanda arkadaslarim da gidecek. Vok tatli minnos suna baK ya. Aksam esime sorayim da bi tanr kedicik alalim ama aynen bundan istiyorum. Bizim burda sokaklarda hic kedi yok hic..
Nerden alabilirim meyracim? Hadi bana fikir ver o zaman ;-)
barinaklarda bu kediden yoktur..

Esim de bayilir valla. Cocuk yok ohh ablamlar cocuklar benden cikmaz kedicigimi sevmeye gelirler. Ama tek korkum koltuklarimi tirmalar mi? Nerde yer yapicam? Biz cok kedi besledik. Yavrim ya cok tatli bu aka yumos yumos..

yavruyken bir miktar tırmalar ama bişey olmaz yaa o kadardan da bence.
en sakin kedi ırklarından biridir iran cinsi kediler.
çocuk olunca sorun olmasın sonra ama: )
çok akıllıda olur iran kedileri.
ama uzun tüyleri çok dökülür, tüyleri günlük bakım ister, tüylerinin bakımı diğer kedilere göre oldukça zahmetlidir, gerçi insan severse katlanır herşeyine.
ay bilgece senin iran kedin olsaydı ve aynı şehirde olsaydık inan ben sana gelirdim: )
hem tatlı sohbetine hemde kedişini sevmeye.

Cok mu tüy döküyor cidden? Ya biz daha once cok kedi baktik. Ben kucukken bi tane iran kedimiz vardi babam getirmisti. Vok usluydu cok akilliudi oyun oynardik yasi benden büyüktü bi onu hatırlıyorum ayrintilari hatirlamiyorim. Ama bizim bahce vardi bahcede oynardi evde nasildi bilmiyorim.
Sence bakabilir miyim dersin? Ay heyecanlandim simdi. Bana da yoldas olur.
Ah be meyracim valla uzagiz. Uzak olmasak da keske komsu olsaydik ;-) peki tuvaletini nereye yapicak? Bunlari dusunuyorum. Biraz titizimdir de ondan ;-))

irandan getirmeye gerek yok türkiyede çok var bunlardan.
önce ona bir ömür bakabilcenmi onu bir düşün, evde kedi bakmak çok zahmetli bir iştir,
bebek olunca ne olacak mesela: )
birde bunlar dışarda kolay kolay yapamaz ev kedisidir bunlar, diğer kedi dışarda da yaşar ama bunlar zorlanır sokağa düşerse.
acele karar verme bir düşün, kesin kararlı olursan yardımcı elbette olurum: )
tüyleri çok bakım ister.
önemli olan aldığın hayvana bir ömür bakabilmek güzelce bence; ilk şart bu olmalı bence.
bizim burdaki barınakta var iran kedileri sizin ordada vardır heralde, yavrudan almanı öneririm eğer alacak olursan: )
sen kesin karar ver ben araştırırım sana nettende: )
barınaklarda ne cins hayvanlar var bir bilsen.

işte dediğim gibi iyi düşün öyle almaya karar ver, evde apartmanda kedi bakmak çok zor...
evde kutu şeklinde tuvaleti olacak, kumunu sürekli değiştircen...
bunların tüylerinin bakımı çok zor, sen kararlı olunca bana özelden yaz ben sana yardımcı olurum: )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…