Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Jako papağanımızın fotosunu ekliyorumKendisi işyerimizde ikamet etmekte,bugün katıldı renklerimize.. Belki h.sonu evci çıkar ancak emin değilim çünkü malum evdeki kadro kalabalık
Azzzz soraaaa

Aaayyy ben bunu yerrrriiiiimmmm yaaaa. Uuuffff kuslara ayri bir sevgim var, vallahi Türkiye`de olsaydim hemen talip cikardim. Meg ne Kadar insana yaklasiyor, yani güveni varmi ?

Allah Allah boyutu büyüktür belki uyarı vermiyor mu?
Dosya yükle deyip yüklüyorsun
Of çok şapşalım, URL işlerine girdim ben, yere batsın benim gibi fotoğrafçı : ) : ) Çok teşekkür eder, canımın parçasını takdim ederim. : )

Eklentiler

• _MG_0112.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 126
Evde huzursuzluk istemiyor yani
: ) Çok incedir de, kartonu yemeyeydi iyiydi : )
Bi mesaj iletmiş sonuçta, işi bitincede yere mi atsın, kökten halletmiş

: ) Çok incedir de, kartonu yemeyeydi iyiydi : )

eşimde köpek hastasıdır: )
bi ara köpeğini bahçeye getirdi işten, 3ay kadar kaldı, köpek herşeyi parçaladı, kalınca bir asma vardı onu kökünden parçaladı attı: )
öldü ama o: ( çok tatlı çok akıllıydı.
pitbul kırmasıydı, köpek korkumu onunla yendim ben, az dengesizde oluyo ama bu cinsler: )

İlgisiz kaldıklarında yaparlar genelde bu tip kemirmeleri, oyun istemiştir belki garibim : )

İlgisiz kaldıklarında yaparlar genelde bu tip kemirmeleri, oyun istemiştir belki garibim : )

çok ilgilenirdik, huyuydu: )
aslında iş yerinde kalıyordu, birgün iş yerinde kalırken sen zincirini kopar, iş yerinin mutfağına gir, ne var ne yok birbirine kat mutfağı, yenecekleri yemiş, devirmiş dökmüş: ))))
eşim görünce ne olduğunu şaşırmış, çok hareketliydi birde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…