Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Jako papağanımızın fotosunu ekliyorum:KK68:Kendisi işyerimizde ikamet etmekte,bugün katıldı renklerimize.. Belki h.sonu evci çıkar ancak emin değilim çünkü malum evdeki kadro kalabalık:KK45:
Azzzz soraaaa:KK70:

a>

Aaayyy ben bunu yerrrriiiiimmmm yaaaa. Uuuffff kuslara ayri bir sevgim var, vallahi Türkiye`de olsaydim hemen talip cikardim. Meg ne Kadar insana yaklasiyor, yani güveni varmi ?

Allah Allah boyutu büyüktür belki uyarı vermiyor mu?
Dosya yükle deyip yüklüyorsun
Of çok şapşalım, URL işlerine girdim ben, yere batsın benim gibi fotoğrafçı : ) : ) Çok teşekkür eder, canımın parçasını takdim ederim. : )

Eklentiler

• _MG_0112.JPG
    _MG_0112.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 126
hımm öylemi: )
ben aslında kedi hastasıyımda işte biliyon eşim istemiyo evde kediyi.
kuşlarıda severim ama, ben çoğu hayvanı severim zaten.
eşime şakadan kızdım bu akşam kuş şişşşşşşt diyor: )))))
Evde huzursuzluk istemiyor yani:-)
: ) Çok incedir de, kartonu yemeyeydi iyiydi : )
:KK70::KK70: Bi mesaj iletmiş sonuçta, işi bitincede yere mi atsın, kökten halletmiş:-)

: ) Çok incedir de, kartonu yemeyeydi iyiydi : )

eşimde köpek hastasıdır: )
bi ara köpeğini bahçeye getirdi işten, 3ay kadar kaldı, köpek herşeyi parçaladı, kalınca bir asma vardı onu kökünden parçaladı attı: ) :KK45::KK45::KK45:
öldü ama o: ( çok tatlı çok akıllıydı.
pitbul kırmasıydı, köpek korkumu onunla yendim ben, az dengesizde oluyo ama bu cinsler: ) :KK45:

eşimde köpek hastasıdır: )
bi ara köpeğini bahçeye getirdi işten, 3ay kadar kaldı, köpek herşeyi parçaladı, kalınca bir asma vardı onu kökünden parçaladı attı: ) :KK45::KK45::KK45:
öldü ama o: ( çok tatlı çok akıllıydı.
pitbul kırmasıydı, köpek korkumu onunla yendim ben, az dengesizde oluyo ama bu cinsler: ) :KK45:
İlgisiz kaldıklarında yaparlar genelde bu tip kemirmeleri, oyun istemiştir belki garibim : )

İlgisiz kaldıklarında yaparlar genelde bu tip kemirmeleri, oyun istemiştir belki garibim : )

çok ilgilenirdik, huyuydu: )
aslında iş yerinde kalıyordu, birgün iş yerinde kalırken sen zincirini kopar, iş yerinin mutfağına gir, ne var ne yok birbirine kat mutfağı, yenecekleri yemiş, devirmiş dökmüş: ))))
eşim görünce ne olduğunu şaşırmış, çok hareketliydi birde.

X