Evcil Dostunuz? (Anket) /Foto paylaşımlı

Hangi Evcil Hayvanınız Var?

• Ankete Katılan
    501
Benim sırtıma kedi zıpladı, pençeleri iz yaptı
2 sene kedi yaklaştığında çığlık atıyordum, şimdi sadece uzak duruyorum
Kedi durup dururken hem de can acıtmak için yapmaz öyle şeyler
bişey olmuştur korkmuştur falan?

Pinkim ses veriyom 1-2
Pisicik haksız mı korkmakta ama sen söyle

Ama aşı olmana üzüldüm tabii

Pinkim ses veriyom 1-2
Pisicik haksız mı korkmakta ama sen söyle

Ama aşı olmana üzüldüm tabii
Haksız tabi.. Ben ona bir şey yapmadım ki
Gecenin bir yarısı, o kızdın duruşu gözümün önünde şimdi
Eve çıkıp üstümdekileri çöpe atmıştım, sabunlu su, kolonya sırtımı iyice sikdik, çıt çıksa sıçrıyordum, acayip korkmuştum o gün

Annem düşün bak kücücük bişey ya kedi,ac karnını doyurmaya calışıyo cöpten
Sora üzerine kocaman bişey atılıyor,kendi kadar hatta belki kendinden büyük bişey
Korkmuştur korkar yani doğal bu..
Kediler saldırgan değillerdir hic biliyorum bunu.

Sen de haklısın korkmakta ama tabiiKıyamam sana ben

Valla beni o kadar korkutunca empati kuramadım
Atlattım çok şükür, yine irkilirim yaklaştığında gerçi ama çığlık atmıyorum enazından

Valla beni o kadar korkutunca empati kuramadım
Atlattım çok şükür, yine irkilirim yaklaştığında gerçi ama çığlık atmıyorum enazından
Pinkim alsana fotodaki köpişi cok şekerdi gercekten

Ben artık gideyim uyuyayım dimi malum sabah iş var
yarın görüşürüz öptüm ve kactımmm

Pinkstrap zamanin varsa al bir pomerian. Pomeranian`lar gercekten cok tatli oluyorlar, arkadaslarimin var. Aman tanrim, ne süslü püslü, kendisini üstün köpek sanan sirinmi sirin birsey. tam biz kadinlar icin yaratilmislar diyorum. Sevgilerini o kadar cok gösteriyorlarki yani hic kimseye ihtiyacin olmaz. Arkadasim hep der, LiLy olali belli, bende ne üzgünlük kaldi nede depresyon. Cok imrenirim bende.
Yani vaktim ve zamanim olsa bende isterim ama yok zaman yok su ara daha degil....
Hepinize güzellll bir hafta baslangici diliyorum.

gercekten cok zor durumdayim, köpel su ara kesin olmaz zamansizliktan dolayi ama bir kedi olabilirdi aslinda....ama isin kötüsü cok sevdigim arkadasim felaket kedilere karsi alerjisi var. Ve öyle böyle degil, yani birsi evinde kedi beslesin, ona misafirligie gitmesi bile felaket, cünkü arkadasim o evinde kedi besleyen arkadaslarinin kiyafetlerinden bile etkileniyor. böyle birsey simdiye Kadar ne duymusdum nede görmüstüm. Kendiside cok üzülüyor, zira seneler önce evinde beyaz Iran kedileri besleyen bir anneymis ama alerji tavan yapinca vermis arkadaslarina.
Yani istesemde alamiyorum nede olsa cok sevdigim ve cok görüstügüm bir arkadas. Ya iste böyle...

Bu kötü olmuş..

Olivia bu gerçekten cok büyük fedakarlık.. Yani ben hissedebiliyorum ki sen hayatının bir döneminde mutlaka alıcaksın o bızdıklardan..
Yani acaba evin bir odasına girmesine müsade etmesen pisinin.. hani arkadaşın geldiğinde orda takılsanız.. Kedisiz ortam olsa orası?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…