Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Anam ,bunlar ne bulsa düzüyor, tövbeler olsun:KK70:
Jennam ilk kez Uludağ' a çıkmışım sene bilmem kaç 2008 olabilir. Soğuktan donuyorum eşime kurbanın olayım şu ilerde bir otel var gidek lobisine oturalım dedim. Gittik kapıya o neyyyy kocaman Beceren Otel yazıyor :oha:ben girmem oraya dedim. Güler misin ağlar mısın otele öyle isim koymak kimin aklına gelir...:işsiz:

Jennam ilk kez Uludağ' a çıkmışım sene bilmem kaç 2008 olabilir. Soğuktan donuyorum eşime kurbanın olayım şu ilerde bir otel var gidek lobisine oturalım dedim. Gittik kapıya o neyyyy kocaman Beceren Otel yazıyor :oha:ben girmem oraya dedim. Güler misin ağlar mısın otele öyle isim koymak kimin aklına gelir...:işsiz:
Ay abla ya :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

En bilinen,en iyi otellerin başındadır halbuki :KK48:Çağrışımı enteresan ama,kabul :p

X