Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Evde nasıl olur didim kocisime,elde yogurcaksa bir kapta tuzu mayaya yedirip sonra un su eklesin yoğursun hamur toplanınca mermer tezgaha alsin yanında bir kapta su olsun dedi elini ıslatıp hamuru tezgaha vura vura elin kurayana kadar yoguracakmissin,kulak memesinden az daha sert olucakmis

Evde nasıl olur didim kocisime,elde yogurcaksa bir kapta tuzu mayaya yedirip sonra un su eklesin yoğursun hamur toplanınca mermer tezgaha alsin yanında bir kapta su olsun dedi elini ıslatıp hamuru tezgaha vura vura elin kurayana kadar yoguracakmissin,kulak memesinden az daha sert olucakmis
Tamam teşekkürler canım:)Dövmemiz gerektiğini iyice öğrendim:)

Ölmekten korkmuyorum canım:)Çok ciddiyim:)
Bizim biliyorsun sürekli bir şeyler oldu.Birini unutmadan diğerine geçtik:)
Ailemin yanında olmak için buraya geldim:)Babamı kaybettim annem karşı binada gidip göremiyorum:)Ne bileyim:)
Yanlış mı istemişim:)
Şer gördüklerinizde bir hayır vardır ❤️

Nolcaz böyle kukrişim ya :KK43:
Az önce meb den bir yazı okudum,okullarda 1 eylüle kadar ek ders ödemeleri kaldırılmış.öğretmenler bu durumu okullar açılmayacak diye yorumluyor.kız duydu krize girdi ağlıyor :KK43:
Valla açılmayacak bu sene diyor benim de öğretmen arkadaşlar bu sene böyle bitirecekler herhalde canım

Un su tuz maya koyuluyor sadece, önce su ve un yogurluyo kıvam alınca tuz yedirip maya ekleniyor yarım saat yogurluyor suyu kışın normal suyla yazın soğuk suyla
İyi yoğurup dinlendiriliyo , şekil veriliyor tekrar 1-2saat dinlendiriliyo fırına girmeden bıçak atiyolar üstüne gördüğüm bu :)
Vaaayyy enişte seni seviyo demek ki ❤️
Adam mesleki sırlarını paylaşmış 😬

X