Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Sonumuz hayır olsun ben bu sıra yine her şeye bozulmaya,alınmaya başladım:KK43:Yüzümde sivilceler harekete geçti:)
Daha yeni başlıyoruz:KK43:
Amin kuzum Amin duamızı edicez Allah a sığınıvaz ne yapalım. Allah imanımızı korusun. İnşallah daha güzel günler gelir herşey geride kalır.

İnşaallah canım benim:KK60:
Çok eskiden bir kitapta okumuştum, imanı çok olan bile yinede dünya da biraz daha kalmak istermiş. Ne kadar güzel şeyler var burda bile dimi insan bırakıp gitmek istemiyor hiç.
Bu yalan dünyada bu kadar güzel şeyler varken ya cennet nasıldır Kim bilir.
Rabbim cennetini hakedenlerden, orada sevdikleri ile bulaşacak olanlardan eylesin

Vallahi bilmem ekmek ılık suyla olmazmış:)El ısımızdan hamur çok ısınıyormuş:)O zaman ekmeklikten çıkıyormuş hatta yaş maya kullanmak gerekiyormuş:)Makina ile yoğrulacaksa çeşme suyu kullanılabilirmiş.
Deneyeceğim bakalım:)
Bana soraaydin söylerdim zaten 😂sıcak havalarda buzlu su atılıyor hatta 😈

Çok eskiden bir kitapta okumuştum, imanı çok olan bile yinede dünya da biraz daha kalmak istermiş. Ne kadar güzel şeyler var burda bile dimi insan bırakıp gitmek istemiyor hiç.
Bu yalan dünyada bu kadar güzel şeyler varken ya cennet nasıldır Kim bilir.
Rabbim cennetini hakedenlerden, orada sevdikleri ile bulaşacak olanlardan eylesin
Ölmekten korkmuyorum canım:)Çok ciddiyim:)
Bizim biliyorsun sürekli bir şeyler oldu.Birini unutmadan diğerine geçtik:)
Ailemin yanında olmak için buraya geldim:)Babamı kaybettim annem karşı binada gidip göremiyorum:)Ne bileyim:)
Yanlış mı istemişim:)

Ölmekten korkmuyorum canım:)Çok ciddiyim:)
Bizim biliyorsun sürekli bir şeyler oldu.Birini unutmadan diğerine geçtik:)
Ailemin yanında olmak için buraya geldim:)Babamı kaybettim annem karşı binada gidip göremiyorum:)Ne bileyim:)
Yanlış mı istemişim:)
Hayır :) sadece biraz bardağın öbür tarafına yönel şimdi . Baban ölmeden oraya gittiğini gördü mutlu oldunuz, annen sağ ve karşı binan da. Evet göremiyorsun ama hayatta.
Bu günler de geçecek evvelallah tabiki imtihanlar düşeceğiz bunun için yaratılmışız. Allah bugünleri hayırla atlamayı nasip edecek inşalllah.
Ben çok acı çektiğim zaman derim ki şimdi çok mutlu olucam demek ki sende öyle de babanla yaşamadıklarını ailenin kalganı ile yaşayacaksın inşallah

Hayır :) sadece biraz bardağın öbür tarafına yönel şimdi . Baban ölmeden oraya gittiğini gördü mutlu oldunuz, annen sağ ve karşı binan da. Evet göremiyorsun ama hayatta.
Bu günler de geçecek evvelallah tabiki imtihanlar düşeceğiz bunun için yaratılmışız. Allah bugünleri hayırla atlamayı nasip edecek inşalllah.
Ben çok acı çektiğim zaman derim ki şimdi çok mutlu olucam demek ki sende öyle de babanla yaşamadıklarını ailenin kalganı ile yaşayacaksın inşallah
İnşaallah canım benim:)Öyle bir duruma geldim ki sıradaki diyorum:)
O sebeple ölmekten korkmuyorum ne yaparsak yapalım hayat yolunu bulmuş akıyor.Biz oynuyoruz:)

Fırıncının hanımı bize püf noktaları söylesene:)
Un su tuz maya koyuluyor sadece, önce su ve un yogurluyo kıvam alınca tuz yedirip maya ekleniyor yarım saat yogurluyor suyu kışın normal suyla yazın soğuk suyla
İyi yoğurup dinlendiriliyo , şekil veriliyor tekrar 1-2saat dinlendiriliyo fırına girmeden bıçak atiyolar üstüne gördüğüm bu :)

Un su tuz maya koyuluyor sadece, önce su ve un yogurluyo kıvam alınca tuz yedirip maya ekleniyor yarım saat yogurluyor suyu kışın normal suyla yazın soğuk suyla
İyi yoğurup dinlendiriliyo , şekil veriliyor tekrar 1-2saat dinlendiriliyo fırına girmeden bıçak atiyolar üstüne gördüğüm bu :)
Videoda aynısını anlattı canım:)
Çok şaşırdım tuzu ve mayayı sonra koymasına:)
Birde o kadar yoğrulacağını bilmiyordum:)Deneyeceğim bakalım sen de sağol:KK60:

X