Ev sorunu güncelleme

Şöyle yapacağım.Burada çalışıp,ismi daha duyulan bir kuruma geçeceğim.Orada 3 4ay çalıştıktan sonra söyleyeceğim.Bana fabrikada,avm de çalış diyenlerin tepkisini görmek istiyorum.Birde akıl verenler kendisi evde yatıyor.Erkekler birde.

Zerre utanmanız yok.
Devletin engelliler için tanımladıgı arabayı resmen iki taraf cukkalamış payı üzerine kavga ediyorsunuz.
Zehir zıkkım olsun hanımefendi.
Hayrını görmeyin.
Haram para.
Ahiret inancınız varsa herkesi bilemem ama benim iki elim yakanızda olsun.
Vergilerimiz sizlerin narin götleri rahat etsin diye hibe edilmedi.

Nickinizi fight4thecar olarak değiştirin bence

Öyle bir araba alsam çoktan içinde ters döndüydüm Allah muhafaza. Başkalarının hakkı ,yetimin öksüzün hakkı yahu,el uzatanlara bir halt olmuyor gerçekten

Öyle bir araba alsam çoktan içinde ters döndüydüm Allah muhafaza. Başkalarının hakkı ,yetimin öksüzün hakkı yahu,el uzatanlara bir halt olmuyor gerçekten

Bir komşumuz babası vefat edince kocayı resmen boşadı. Babadan aylık almak için. Babasının maaşı dul ablasına kalmasın diye. Kadında annemle filan yaşıt.Sonra evlerinden oldular. Bir sürü sıkıntı çektiler.

Bence helal olmayan her şey bir şekilde bizden çıkıyor. Bazen maddi, bazen manevi.

Zaten içimden bir his arabada büyük masraf çıkacak diyor.Agir bakımları 30 50 bin arası.Bir sürü değişecek şeyi var.Bende şunu anlamıyorum.Biz hadi bakim yaptırıyorduk. Onlar yaptırmadan nasıl rahat biniyor.Masraf illaki çıkacak.
Ben arabaya binmiyorun.Çok aşırı lazım olursa ancak öyle.Işlerim rast gidiyor şükür.Ama kaynimlarin rast gitmiyor.Kendi işlerini kurdular ama iş alamıyorlar.Belki de dediğiniz gibi haram bu araç.

İşleriniz daha iyi olsun inşallah. Maddi olarak olmasa bile manevi olarak size çok sıkıntı bu araba.

Bakım meselesini bile dert ediyorsunuz. Ne halleri varsa görsünler sizden istemesinler yeter. Rahat bırakın zihninizi. Bitmeyecek o arabanın derdi. Satılsa da para işi sıkıntı, takmayın kafaya.

Evet işte bizden istemesinler diye ellemiyoruz bizde.Dediginiz gibi derdi bitmeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…