Ev sahibi evi sattım diyip satmamasi

Sattım çıkın dedi siz de çıktınız mı? Yani ne denir bilemedim. Sattıysan güle güle kardeşim bizimle işin kalmadı, biz yeni ev sahibiyle muhattap oluruz diyemediniz mi? Oyuna getirilmişsiniz resmen. Ama maalesef kendi rızanızla çıktığınız için hak iddia edemezsiniz diye biliyorum.

Dedik ev sahibinin numarasını istedik sizinle muhatap olmak istemiyor dedi emlakçı ariycak sizi dedi emlakciyi aradık görüşecem dedi sonra kaç ettik baya hakkımı helal etmiyorum demeye başladı dava açın dedi bu sefer de kayinbabami arayıp ben evi sattım beni yeni ev sahibine mahcup etmeyin sattım ben oğluna söyle çıksın ben ortada kaldım dedi bizde satildiysa yıl başından sonra evler zamlanicak diye birazda maddi açıdan çıktık bugün aradık iste satmamisiniz evi die şikayet etcez dedik bu sefer satılmazsa size kiraya verelim gelin oturun tekrar falan demeye başladı

ama ihtarla cikmamis ki sözel olarak cikmis. nasil kanitlayabilir? keske evi alan kisinin ihtarini bekleseydi
Keşke ama işte yıl başından çıkarsak ev fiyatları daha çok articak diye biraz maddi açıdan düşündük kiralar belli şimdi 16 tuttumuz ev yıl başından sonra 20 25 olcak ev satildiysa satın alan kişi oturcak die mecbur taşındık

İşte numarasını falan istemenize gerek yoktu. gerçekten satılsa yeni ev sahibi sizinle iletişime geçerdi zaten. Geçmiş olsun, bir daha aklınızda olsun böyle oyuna gelmeyin.

Satılık ise cikmaniz iyi olmuş üzmeyin kendinizi evi insanlara göstermek zorunda kalacaktiniz yabancı yabancı insanlar ev bakma adı altında evi gezecekti ben göstermem diyemezsiniz.Satildoginda yeni ev sahibi iyi bir avukatla sözleşme bitince sizi çıkarırdı o kadar da zor değil yani .Bence iyi yapmışsınız satılık evde diken üstünde oturmak mantıksız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…