Ev arkadaşım ile anlaşamıyoruz? Yardımci olabilir misiniz?

eslemcandan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
18
5
Kızlar yardim edinn. Ben üniversite okuyorum. Okuduğum şehirde eve çıktım kira kontratı evin tüm eşyaları her şeyi getirdim her şeyi hallettim. Lise arkadaşım da o üniversiteyi kazandı ve dolayısıyla benim yanıma çıktı. Benim bir erkek arkadaşım var. Onunlayim çoğunlukla fakat arkadaşım istiyor ki gece 12 ye kadar takilalim, sevgilim buluşmalara gelmesin vs. Gece 12ye kadar zaten şu dönemde dışarda bulunmam fakat o bunun sevgilim yüzünden olduğunu düşünüyor. Benim hayatıma donmemden rahatsız olduğunu, hayatının merkezine onu almadigim için rahatsız olduğuna dair şeyler konuşmuş arkamdan. Farklı bölümlerde okuyoruz okuduğu bölümde de hiç arkadaşı yok. Havalı gözükmek istiyorum, gibi şeyler söyleyerek arkadaş edinmiyor. Ve dahası tek arkadaşım bu kız diyerek bana karşı da bir altta kalmışlık hissetmiyor. Hala eve onu para için aldığıma dair şeyler söylüyor arkamdan. Evin tüm eşyaları benim o kendi yatağına bile para ödemedi buna rağmen arkamdan bunları konuşuyor. Daha anlatmadigim binlerce şey. Evin içersinde de asla konuşmuyoruz zaten. Sizce ne yapmalıyım? Mutsuzum bu kişiyle yaşamaktan ve bunları anlatacak bir arkadaşım da yok.

X